Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565795 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5745 Dátum: 2010.04.09 11:52:03 »
Állítólag azon borult a bili,hogy Tutinet fikázta őket köcsögözte az egyik vidin...

Lehet, hogy nem kellett volna lekocsogoznie, de azert azt valljuk be eleg nagy felelotlenseg, hogy tulajdonkeppen slick-e kopott gumikkal hatso kereken kimegy ilyen vizatfolyasos palyara. Ha mar bevallalta, akkor menjen ki utsonak vagy engedjen el udvariasan mindenkit... Szemely szerint igy latom a helyzetet. Persze lett volna alkalma elmenni parszor Tutinak mellette belulrol is, de gondolom a masik tulaj sem orult volna ha esetleg Tuti megcsuszik elozes kozben... :flowers:

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5746 Dátum: 2010.04.09 11:54:58 »
Igen, elég furi, hogy a régi és az új Corisok mennyire egymás ellen fújnak. De miért? ???

Semmi bajom a régiekkel. Mondjuk nem is ismerem őket.

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5747 Dátum: 2010.04.09 11:57:12 »
...eleg nagy felelotlenseg, hogy tulajdonkeppen slick-e kopott gumikkal hatso kereken kimegy ilyen vizatfolyasos palyara. Ha mar bevallalta, akkor menjen ki utsonak vagy engedjen el udvariasan mindenkit...

Ez így van. Mondjuk simán meg lehetett előzni célegyenesben; ha jól tudom, Tutinet kocsija is elment 150-ig (én sem mentem gyorsabban), annyi bőven elég lett volna. Meg amúgy is 200 méteres féktávot vett a célegyenes végén, pedig alig 100 fölött elég volt 140-ről lassítani. Máshol én is óvatosabb lettem volna.

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #5748 Dátum: 2010.04.09 12:02:37 »
...eleg nagy felelotlenseg, hogy tulajdonkeppen slick-e kopott gumikkal hatso kereken kimegy ilyen vizatfolyasos palyara. Ha mar bevallalta, akkor menjen ki utsonak vagy engedjen el udvariasan mindenkit...

Ez így van. Mondjuk simán meg lehetett előzni célegyenesben; ha jól tudom, Tutinet kocsija is elment 150-ig (én sem mentem gyorsabban), annyi bőven elég lett volna. Meg amúgy is 200 méteres féktávot vett a célegyenes végén, pedig alig 100 fölött elég volt 140-ről lassítani. Máshol én is óvatosabb lettem volna.

A lényeg tényleg annyi, hogy nem kell köcsögözni feleslegesen, pláne nem youtube-ra kirakott videón  :nono:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5749 Dátum: 2010.04.09 12:09:51 »
Pzs én nem láttam nagyon azt,hogy Tutinetnek előzési szándékai lettek volna.Nem volt olyan távolságban,hogy a régi corisnak el KELLETT volna engednie :)

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5750 Dátum: 2010.04.09 12:12:24 »
Fogalmam sem volt menet közben, hogy melyik részt veszi PZS és melyiket nem. Meg a vezetésre figyeltem főleg meg a Corollásra aki annyira csúszkált, hogy el se hittem. Magát veszélyeztesse ha akarja de a másikat engedje el ha látja, hogy el tud menni. Kanyarban mindig ráestem de nem tért ki, sőt a Mansell kanyar előtt kigyorsításkor rámhúzott majdnem bele is mentem.

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #5751 Dátum: 2010.04.09 12:20:09 »
Fogalmam sem volt menet közben, hogy melyik részt veszi PZS és melyiket nem. Meg a vezetésre figyeltem főleg meg a Corollásra aki annyira csúszkált, hogy el se hittem. Magát veszélyeztesse ha akarja de a másikat engedje el ha látja, hogy el tud menni. Kanyarban mindig ráestem de nem tért ki, sőt a Mansell kanyar előtt kigyorsításkor rámhúzott majdnem bele is mentem.

Elnézve a felvételt, azért párszor elmehettél volna mellette mert a szélére húzódott...  :innocent:

Aztán miután nem mentél el mellette, visszajött a normál ívre...

Legalább is nekem ez jött le  ;)
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #5752 Dátum: 2010.04.09 12:20:48 »
Gratula a vidikhez, nagy élmény lehetett! Majd augusztusban remélem az itteni brigád együtt kint lesz, és hogy nem lesz eső!
Sajnos, de biztos az lehetett a gond, hogy Tuti lefikáztad őket a videón, el elindított egy lavinát és kész... Ezt már nehezen magyarázod meg, hiszen
ott a bizonyíték, ahogy Bartender mondta, az ilyet nem rakom ki nyilvános helyre, sajnos most már késő. Mindenesetre, majd ha lesz konfrontáció, akkor
gondolom letisztázzátok...

Toyota Yaris T SPORT
153



tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5753 Dátum: 2010.04.09 12:26:42 »
Te mellé mentél volna, miután látszott hogy oda vissza csúszkál a hátsója ?
A videón PZS még jobban aggódik mint én.... ;)
Lement az ívről több ször is de nem lassított le én meg az ismert okok miatt nem léptem a gázra jobban, másrészt nem akartam kicsúszni előzés közben. Azért vizes aszfalt volt ne felejtsük el nem száraz. :cool2:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5754 Dátum: 2010.04.09 12:30:19 »
Az egyenesben kellett volna egyszer határozottan elmenni mondjuk a célegyenes előtti résznél közelítve és a célegyenesben elmenni és kész ;)

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5755 Dátum: 2010.04.09 12:38:16 »
...másrészt nem akartam kicsúszni előzés közben. Azért vizes aszfalt volt ne felejtsük el nem száraz. :cool2:

Ez így van. De azért elég széles a pálya, nulla rutinnal én is megelőztem gond nélkül 7-8 autót.

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5756 Dátum: 2010.04.09 12:57:54 »
...másrészt nem akartam kicsúszni előzés közben. Azért vizes aszfalt volt ne felejtsük el nem száraz. :cool2:

Ez így van. De azért elég széles a pálya, nulla rutinnal én is megelőztem gond nélkül 7-8 autót.

Azert kellettek a teli abroncsok is hozza...  :cool2:

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5757 Dátum: 2010.04.09 13:55:55 »
Ezen gondolkodtam még utólag is... 11-12 fok volt, ott nem sok különbség lehetett a kettő között. Egyébként a nyári gumimnak jobbak az aquaplanning és a vizes fékezés, tapadás teszteredményei, mint a télinek, ezen nem különösebben múlott semmi.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5758 Dátum: 2010.04.09 14:09:41 »
1 db határozott előzés kellett volna:-)

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5759 Dátum: 2010.04.09 14:54:35 »
A legutolsó vidin amit belinkeltem ott megelőztem 2 kocsit, látták, hogy jövök ott vagyok a seggükben lehúzódtak és nem a gázt nyomták, harcolni pedig pláne nem akartak mint ahogy én sem. Előzékenyek voltak , esett az eső nagy volt a víz stb.
A hátsókerekes meg inkább nyomta neki letojta ki van mögötte na ez nem volt fair és össze vissza csúszkált is alkalmatlan gumikkal volt kint.
 hirtelen felindulásban ugye sokmindent kiejt az ember a száján az autóban a városi közlekedésben is :D :D
Ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 2010.04.09 14:56:58 írta tutinet »