Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565752 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Hilaci

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re: TS
« Válasz #5460 Dátum: 2010.03.10 16:03:18 »
Corollások! Segítsetek!!  Azért ezek a menetek nem profi mérések voltak. Rövid a 200m,egy elhibázott indulás és könnyen kikap az erőssebb is. Hidd el nem becsülöm le a yarist. Nagyon jó kis autónak tartom. Próbáld 100-200 és máris komolyabb lesz a különbség.

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5461 Dátum: 2010.03.10 16:03:59 »
A corolla gyári gyorsulási adat nagyon nem reális!!!!  Olvass utána. Valószínűleg A Celica ts javára húzták így le. A yarisról ilyesmit nem hallani.
A 8 másodperces autókat a corolla símán eszi. Kérdezz bárkit.

A Yaris meg a 9 mp-seket... ;) Ugyanott vagyunk :)
Sityu is folyton azt mondja, hogy mas kategoria... Corolla TS-e volt. Mostanaban pentekenkent velem utazik. Van egy jol bevalt modszere. Adott tavon megnezni mennyit mutat az ora 0-rol indulva. Az adott utszakasz nem tul hosszu, a CTS allitolag neki kereken 100at mutatott lampatol tablaig. A YTS 95ot, ugy, hogy mellettem ult es vizes volt az aszfalt. Lehet, hogy a yaris oraja tobbet csal, de ez azert nem nagy kulonbseg...
Szoval en is elismerem, hogy mas kategoria, ezert probalom osszehasonlitani a kompis yarist a szivo CTS-sel. Az nagyjabol ugyanaz lehet...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5462 Dátum: 2010.03.10 16:07:17 »
Hilaci engem is elvert 1-szer Totó még régen és akkor a rajtot meg a váltást is elrontottam.Pzs elhiszem amit mondasz,de Tsityu nem egy versenyző típus.A CTS-sel ha 5000-ről rajtolsz akkor megy igazán és ott nem lenne a yaris még csak kilóméterórában sem...Ez nem bántás csak biza így van. :surrender:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5463 Dátum: 2010.03.10 16:11:16 »
zorits, és így akarod eladni miután most nyilvánosan kijelentetted hogy is mész vele?  :eek:  Good luck!  :flowers:

Laci, igen elfogult vagy egy picikét, soha ne becsüld le a kicsit!  :flowers: Nekem volt szerencsém kompis Yarisba ülnöm Angliában, hát mit is mondjak, a szívó corollát biztos is otthagyná! Régebben mentünk Szutival egyet a Toyota talin (ha jól tudom még akkor gyári állapotú volt a verdája), azt tudni kell hogy ő még akkor ismerkedett az autóval mert nemrég vette, de akkor is sikerült otthagynom a rajtál és pár száz méter után én gurultam be elsőnek. Persze ez nem jelent semmit, Szutinak még új volt a verda, ismerkedett vele, de mégis a nagy különbség ellenére sikerült, teljesen n/a az autóm. Most ha egy kompis Yarist veszünk, a súly különbséggel ami igen is majdnem radikálisnak mondható, a szívónak nem igen van esélye, talán hosszútávon majdnem 1 kilcsi után biztos behozza valahogy... Láttam még 230 lovas turbós Yarist, na arról meg ne is beszéljünk! Viszont Szuti jelenlegi helyzete és állapota, mármint ami a verdát illeti, hát fenomenális! Nemrég mentünk is egy párat gurulóból, ha jól emlékszem kb. hármasig bírtam vele tartani a tempót (cáfolj meg Szuti ha nem igaz), de utána elhúzott, más kategória...



Komám, tudsz olvasni, mert ha nem, megtanítalak szívesen... de a nyálverés az megy látom, meg a jó méllyre benyalás...  :hmmmm:

A ***om a Yarisotokba már, meg hogy termeli az üzemanyagot szinte meg ilyenek, meg szárnyasbetét súlya van... nézd a topicot és realizáld, hogy nem jó helyen vagy.... ÉS ne mondja nekem senki, hogy a 160Le kocsi ha nyomják 6litert zabál... ***t! Szálljatok le a földre már, és húzzatok a cookler topicba, ne ezekkel a szarokkal floodoljátok a mailboxomat...

Amúgy meg nem hírdetem a kocsimat! ÉS ha tudnád, hogyan bánok vele, asszem könyörögnél, hogy a tied legyen ;)



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5464 Dátum: 2010.03.10 16:33:31 »
Te Zori amúgy minden rendben Veled :D

Sztem ennyire nem véres a téma :surrender:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5465 Dátum: 2010.03.10 16:35:48 »
Te Zori amúgy minden rendben Veled :D

Sztem ennyire nem véres a téma :surrender:

KÖszi, rendes vagy, hogy érdeklődsz :D Ssak már elegem van a mai napból... :DÉs állandóan jön levél, hogy TS forumra érkezett üzenet, és fellépek, és idenemillő témákról megy a duma állandóan, akkor meg egy kis okostojás benyög valamit, amivel beiizítja a sok kentaúrt...
 de amúgy már lenyugodtam :D :devil: :devil: :devil:  :innocent: :clap:

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5466 Dátum: 2010.03.10 16:40:00 »
Azert ismerd el, hogy Te is tudsz egy kicsit tulozni. Senki nem beszelt itt 6 literrol, ha nyomjak.
Tenyleg kar rajta vitatkozni. Ha lesz egy kompis YTS (marpedig elobb-utobb lesz...) megnezzuk, melyik javara dol el...
Tevedni emberi dolog. Toto is tevedett azzal kapcsolatban, hogy el akarod adni az autod. Meg akarod ot tanitani olvasni, mikozben te is mas dolgokrol beszelsz mint amiket az elozoekben a tobbiekkel leirtunk.
Tenyleg nem tudtam, hogy a CTS topicba csak CTS tulajok irhatnak. Nezzetek el nekem. A CZT-t leszamitva ugy gondolom minden hsz-emnek volt koze a CTS-hez. Gondoltam mas is hozzaszol epito jelleggel, esetleg mecafolja az altalam leirtakat. Ez meg is tortent. Tobb alakalommal is leirtam, hogy nem a szivo valtozatokat hasonlitanam ossze hanem a szivo CTS-st a kompis YTS-sel. Miert van az, hogy csak neked szurja a szemed, hogy itt vok/vagyunk? Ha meg tenyleg zavaro, akkor emberi nyelvezeten is kozolni lehet, hogy hagyjuk abba vagy folytassuk masik topicban. Mivel erdemeltuk ki ezt a hangnemet?  :wacko: Azt meg vegkepp nem ertem, hogy mi ez a s***nyalas dolog.... Szuti autoja meg Toto autoja is nagyon tetszett... Ebben benne van a "pehelykonnyu benzint termelo" meg a masik fel is. Nem azt mondtam, hogy rohadt sokat fogyaszt a CTS, csupan a yarishoz viszonyitva merheto literekben a kulonbseg. Ettol meg a yaris sem termeli a benzint...

Orulok, hogy mar lenyugodtal, remelem ezen nem huzod fel ujra magad...

Tovabbi szep napot mindenkinek!

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5467 Dátum: 2010.03.10 16:42:25 »
Azert ismerd el, hogy Te is tudsz egy kicsit tulozni. Senki nem beszelt itt 6 literrol, ha nyomjak.
Tenyleg kar rajta vitatkozni. Ha lesz egy kompis YTS (marpedig elobb-utobb lesz...) megnezzuk, melyik javara dol el...
Tevedni emberi dolog. Toto is tevedett azzal kapcsolatban, hogy el akarod adni az autod. Meg akarod ot tanitani olvasni, mikozben te is mas dolgokrol beszelsz mint amiket az elozoekben a tobbiekkel leirtunk.
Tenyleg nem tudtam, hogy a CTS topicba csak CTS tulajok irhatnak. Nezzetek el nekem. A CZT-t leszamitva ugy gondolom minden hsz-emnek volt koze a CTS-hez. Gondoltam mas is hozzaszol epito jelleggel, esetleg mecafolja az altalam leirtakat. Ez meg is tortent. Tobb alakalommal is leirtam, hogy nem a szivo valtozatokat hasonlitanam ossze hanem a szivo CTS-st a kompis YTS-sel. Miert van az, hogy csak neked szurja a szemed, hogy itt vok/vagyunk? Ha meg tenyleg zavaro, akkor emberi nyelvezeten is kozolni lehet, hogy hagyjuk abba vagy folytassuk masik topicban. Mivel erdemeltuk ki ezt a hangnemet?  :wacko: Azt meg vegkepp nem ertem, hogy mi ez a s***nyalas dolog.... Szuti autoja meg Toto autoja is nagyon tetszett... Ebben benne van a "pehelykonnyu benzint termelo" meg a masik fel is. Nem azt mondtam, hogy rohadt sokat fogyaszt a CTS, csupan a yarishoz viszonyitva merheto literekben a kulonbseg. Ettol meg a yaris sem termeli a benzint...

Orulok, hogy mar lenyugodtal, remelem ezen nem huzod fel ujra magad...

Tovabbi szep napot mindenkinek!

Ok PZS, ne vedd magadra, szúszáááá!  :devil:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #5468 Dátum: 2010.03.10 16:55:07 »

zorits, én pedig igen is magamra veszem! Senki sem érdemli meg ezt a hangnemet és nem tegnap regeltem az oldalra, ezt te is tudod! Milyen nyálverésről és benyalásról beszélünk, nem is ismersz ember! Azért írtam amit írtam, mert régebben említetted, hogy lehet hogy eladod az autót vagy legalábbis fontolóra veszed, már párszor tuti feljött témában. Amúgy meg szerintem te kezdted az egészet amikor reagáltál pzs-nek, hogy hogy is használnád az autót. Én csak ugyanolyan stílusban zrikáltalak. Te nem szoktál senkit sem zrikálni, pedig ha megnézzük a hsz-oket akkor...

Mi az hogy, húzzunk a cookler tobicba? Ez most komoly? Tiéd a topic vagy mi? Floodoljuk a postaládádat, akkor ne kérj értesítést a válaszokról, ennyi...
Őszintén mintha vérig sértettelek volna téged vagy bárkit is a hozzászólásaimmal, nem is értelek...

Ne reménykedj, te lennél az utolsó akinek könyörögnék is, hogy az enyém legyen a verda, hidegen hagy, vehettem volna CTS-t is, de a YTS mellett döntöttem és soha nem bántam meg!
Sajnálom, hogy így kitörtél és ilyen hangnemben válaszoltál, az akkor sem mentség, hogy rossz napod van!
Toyota Yaris T SPORT
153



zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5469 Dátum: 2010.03.10 17:06:22 »

zorits, én pedig igen is magamra veszem! Senki sem érdemli meg ezt a hangnemet és nem tegnap regeltem az oldalra, ezt te is tudod! Milyen nyálverésről és benyalásról beszélünk, nem is ismersz ember! Azért írtam amit írtam, mert régebben említetted, hogy lehet hogy eladod az autót vagy legalábbis fontolóra veszed, már párszor tuti feljött témában. Amúgy meg szerintem te kezdted az egészet amikor reagáltál pzs-nek, hogy hogy is használnád az autót. Én csak ugyanolyan stílusban zrikáltalak. Te nem szoktál senkit sem zrikálni, pedig ha megnézzük a hsz-oket akkor...

Mi az hogy, húzzunk a cookler tobicba? Ez most komoly? Tiéd a topic vagy mi? Floodoljuk a postaládádat, akkor ne kérj értesítést a válaszokról, ennyi...
Őszintén mintha vérig sértettelek volna téged vagy bárkit is a hozzászólásaimmal, nem is értelek...

Ne reménykedj, te lennél az utolsó akinek könyörögnék is, hogy az enyém legyen a verda, hidegen hagy, vehettem volna CTS-t is, de a YTS mellett döntöttem és soha nem bántam meg!
Sajnálom, hogy így kitörtél és ilyen hangnemben válaszoltál, az akkor sem mentség, hogy rossz napod van!


TOTO, mint említettem, ha odaana nekem valaki egy TS yarist compisat/turbósat , feltolnám én 20ra a fogyasztást - azt is leírtam, hogy miért.... mert keresném ugyanazt a dinamikát magas fordulaton, ezért ergo pörgetném a motort a fogyaztá meg arányosan ( ezesetben drasztikusan nőne... ) got it?! Ebből , nem az következik, hogy én gyilkolom a kocsimat, sajnos nincs időm meg technikám (slickek, koni futómű, sem sperr ) se kijárni a pályákra, még egy gyorsuláson sem voltam vele, nem hogy még gyilkolnám... de igazad van, felmerült, hogy eladom,  még mellette van másik kocsi is azért... szóval az a kevés km amit megyek vele néha munkába, esetleg néha hosszabb útra... semmi, de a dinamika az előzésnél hiányzona

 :flowers:
Remélem azért nem dobtad le a láncot, mert ha még is akkor meghívlak egy tonicra  :devil:

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #5470 Dátum: 2010.03.10 17:15:55 »

zorits, én pedig igen is magamra veszem! Senki sem érdemli meg ezt a hangnemet és nem tegnap regeltem az oldalra, ezt te is tudod! Milyen nyálverésről és benyalásról beszélünk, nem is ismersz ember! Azért írtam amit írtam, mert régebben említetted, hogy lehet hogy eladod az autót vagy legalábbis fontolóra veszed, már párszor tuti feljött témában. Amúgy meg szerintem te kezdted az egészet amikor reagáltál pzs-nek, hogy hogy is használnád az autót. Én csak ugyanolyan stílusban zrikáltalak. Te nem szoktál senkit sem zrikálni, pedig ha megnézzük a hsz-oket akkor...

Mi az hogy, húzzunk a cookler tobicba? Ez most komoly? Tiéd a topic vagy mi? Floodoljuk a postaládádat, akkor ne kérj értesítést a válaszokról, ennyi...
Őszintén mintha vérig sértettelek volna téged vagy bárkit is a hozzászólásaimmal, nem is értelek...

Ne reménykedj, te lennél az utolsó akinek könyörögnék is, hogy az enyém legyen a verda, hidegen hagy, vehettem volna CTS-t is, de a YTS mellett döntöttem és soha nem bántam meg!
Sajnálom, hogy így kitörtél és ilyen hangnemben válaszoltál, az akkor sem mentség, hogy rossz napod van!


TOTO, mint említettem, ha odaana nekem valaki egy TS yarist compisat/turbósat , feltolnám én 20ra a fogyasztást - azt is leírtam, hogy miért.... mert keresném ugyanazt a dinamikát magas fordulaton, ezért ergo pörgetném a motort a fogyaztá meg arányosan ( ezesetben drasztikusan nőne... ) got it?! Ebből , nem az következik, hogy én gyilkolom a kocsimat, sajnos nincs időm meg technikám (slickek, koni futómű, sem sperr ) se kijárni a pályákra, még egy gyorsuláson sem voltam vele, nem hogy még gyilkolnám... de igazad van, felmerült, hogy eladom,  még mellette van másik kocsi is azért... szóval az a kevés km amit megyek vele néha munkába, esetleg néha hosszabb útra... semmi, de a dinamika az előzésnél hiányzona

 :flowers:
Remélem azért nem dobtad le a láncot, mert ha még is akkor meghívlak egy tonicra  :devil:

Azért mégis keményen túlreagáltad a dolgot, pláne úgy, hogy nem egy véres beszólást kaptál...  :no:

Nem értem miért kellett ez...  :?:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5471 Dátum: 2010.03.10 17:31:28 »
Amugy meg TS topic szoval belefer egy ilyen kis megmerettetes vagy vita :) En jokat derultem a visszaolvasasan :) En a konnyu autok hive vagyok es ha tehetnem az MR2-t megcsinalnam 450kg-ra mint 1-2 beteg allat nyugatabbra tolunk (igaz mar nem is toyota motor van benne). Alapvetoen viszont almat hasonlitotok kortehez. Yaris egy popec varosi kisauto de mondjuk autopalyan ha 600km-t kene mennem vele megallas nelkul akkor biztos megjobban farasztana mint a CTS habar nemtom mennyit forog 140-nel. Ha meg ott is halkabb akkor viszont downgradelek :) Ha Bp-en laknek es 100% ott kozlekednek vszinu YTS-t vagy Swift Sport-ot vennek (probaltam is, szerintem kompresszorral egy nagyon jo kis auto). Node nem offolok mindket TS jo meg blah es vilagbeke :)
200kg meg tenyleg sok.. ha a loero/suly aranyt nezem akkor a CTS a nyero boven de nyilvan soksok egyeb is szamit (valto attet, nyomatek es loero gorbe blahblahblah). Mellesleg mondjuk 50%-ban ugyis a soforon mulik ezeket a teszteket ugy kene hogy a TS-es pilota is megy a Yaris-al meg a Yaris-os is a TS-el aztan osszevetik ki verte meg magat melyik kocsival volt gyorsabb :)
De most mar felni fogok a YTS-tol ha meglatok egyet a visszapillantoban :) Lampanal nehogy gyorsulni akarjon (megjegyzem meg az elmult 1.5 evben senki nem allt mellem ezert is jo a CTS :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #5472 Dátum: 2010.03.10 17:32:30 »
zorits, nem dobtam le a láncot, csak meglepődtem az egészen, hagyjuk!
Toyota Yaris T SPORT
153



TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5473 Dátum: 2010.03.10 20:14:02 »
de Tsityu nem egy versenyző típus.

 :fuk2: :naspang: ;)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5474 Dátum: 2010.03.10 20:35:27 »
de Tsityu nem egy versenyző típus.

 :fuk2: :naspang: ;)

Én is nagyon kedvellek :tt2: