Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565689 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5355 Dátum: 2010.02.25 21:43:13 »
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts_luxusado_csak_3500_ft_ho-3255943
Sose fogja eladni ennyiért, főleg nem egy 6 éves autót , ráadásul 2. tulaj. Ennyi pénzért + kicsit többért már új Aurist kapsz, igen az nem TS de új és lehet későbbi tuningalap akár egy 1.4 -1.8 motorupgradre is. Az 1.8-as dual VVTI-k 100 kw-osak gyárilag abból kli lehet hozni a 110 kw-ott egy jó manageléssel.
Szinte az összes TS második harmadik stb tulajtól van.....ez a kocsi szépen meg van csinálva, kimondottan tetszik nekem, és nincs sok km benne, valószínű szépen egyben van.....szerintem 3milláért odaadja a srác ha valaki nagyon akarja a kocsit....egyébként ma az autópiac nagyon kiszámíthatatlan, ezeknél a TS kategóriás meg még jobban....így lövésem nincs mennyiért megy el egy ilyen autó.

Amikor én vettem az enyémet akkor volt ebben 30ezer km.Amit vettem abban 20ezer.A kocsi nagyon szépen meg van csinálva igényes tuningcsomag van rajta,Orciari.A baj csak azzal volt,hogy amikor én meg akartam venni,akkor benne volt valami zene akkoriban 4100ezerért árulta az ember és én mondtam neki hogy 3.8mft-ért megvenném.Régebbi igaz,de nagyon szépek a technomagnesio felnik és ki is próbáltam jól  ment az autó annak ellenére,hogy 18-as kerekeken gurul.A lényeg,hogy én ezt az árat zene nélkül értettem.benne van valami jbl cucc ami kell a francnak.Sosem akartam nagy zenét a kocsiba szal nekem a motorhang a zene.Ennek ellenére eszébe sem volt eladni az autót az akkori tulajnak.Így maradt a mostani.Visszaolvasok tényleg jó adatokat adtam meg vagy sem.A lényeg,hogy azóta árulja az autót.Ez olyan dolog,hogy sztem árulja,de olyan nagyon nem akarja eladni ;)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5356 Dátum: 2010.02.25 22:03:51 »
Kis Andris hozzászólása ez volt akkor:


A facelift elõtti (a fekete; JDF616) az hódmezõvásárhelyi, Toyota Tmax-os volt!
Beragadt a készleten, és õk csinálták meg az autót (spoilerszett, kerekek, futómû, toronymerevítõ, Szegeden a Ribizsár autóhifi centerbe rakták bele a zenét [600ezer ft volt, nagyon jól szól] )
Ha jól emlékszem kb 7-8000km-es korában vásárolta meg a jelenlegi tulaj, addig csak kiállításokra jártak vele, meg nyíltnapokon díszelgett!
Az biztos, hogy igényesen, szakszerûen, és minõségi dolgok vannak beszerelve abba az autóba! nekem a szerelmem volt, csak eleinte 7misi volt az ára, aztán megvettem a kisdízelt....

remélem nem untattam senkit, és némi hasznosat is írtam... ennyit tudok arról az autóról, mindenképpen megéri, hogy megnézd szerintem!!!

sok sikert a vásárláshoz!

Én meg megnéztem,hogy 4.5-ért tartotta akkor és 4-ért adta volna oda zene meg a nagy felnik,gumi nélkül.Még így is lebeszéltek a fórumosok róla,hogy inkább a facelifteset vegyem.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5357 Dátum: 2010.02.25 22:05:59 »
Sosem akartam nagy zenét a kocsiba szal nekem a motorhang a zene.Ennek ellenére eszébe sem volt eladni az autót az akkori tulajnak.Így maradt a mostani.Visszaolvasok tényleg jó adatokat adtam meg vagy sem.A lényeg,hogy azóta árulja az autót

Én is elég sznob dolognak tartom az agyontuningolt autóhifit , a kocsi nem arra való , hogy hifizzünk benne legalábbis az amit én hifinek tartok az egy NAD erősítő angol Heybrok vagy dán Dali monitorokkal és tüskézett hangfalállvánnyal és készülékállvánnyal a szobában. A kocsi sose tud ilyet szólni, mint ez. Eleve ott a motor és az abból eredő rezgések, mágneses térerők ott vann közvetlen közel és bizony a kábelekbe hangszórókba jut ezekből bőven. A hifihez csend kell,és nyugalom nem pedig egy járó motor és forgalmas út. Szval a zenehallgatás és a vezetés az kettő.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #5358 Dátum: 2010.02.25 22:08:16 »
Tuti! Te még soha nem hallgattál kocsiban jó kis "vezetős zenét"? Pedig mekkora élmény. Sztem kocsiba is van értelme jó zenét építeni, csak annyira elszállni nincs értelme.
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5359 Dátum: 2010.02.25 22:11:58 »
Tuti most nincs igazad.Az autó bemutatókra járt folyton,amiatt lett így megcsináltatva zenével mindennel...

Kgabe-nak igaza van,iszonyat jó egy néptelen kanyargós úton menni ahol nem is teljesen hangosan,de szól a zene és akkor semmi sem zavar :)Pl monzába menet iszonyat jó volt...:-)

Próbáltam pályázni is úgy,hogy olyan számokat nyomtam,amik nekem vezetős zenék,de rájöttem,hogy zavarja a koncentrációmat az éles helyzetben és jó ha hallom pontosan mikor kell váltanom.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5360 Dátum: 2010.02.25 22:14:00 »
De erre jó a gyári hifi is, ennél jobbnak nincs értelme kocsiban. Kocsiban is lehet kajálni is meg d__ni is mégis azokat is inkább a szobában jobb.  :D :D
« Utoljára szerkesztve: 2010.02.25 22:16:35 írta tutinet »

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #5361 Dátum: 2010.02.25 22:31:07 »
Hát Tuti! Te az utóbbi két hsz-ed alapján még nem éltél igazán!  [rohog] [rohog] :devil: :devil: :D :lol:
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5362 Dátum: 2010.02.25 22:34:57 »
 [rohog]

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5363 Dátum: 2010.02.25 22:38:21 »

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5364 Dátum: 2010.02.25 22:48:30 »
sznob életet nem éltem, de nem is akarok az igaz.  :cool2:

Amúgy már 1992-ben megvettem az első asztali CD lejátszómat magamnak akkor 30.000HUF-ért !!! főiskolai élet mellett és a kollégiumban 2-en voltunk, akiktől nem lehetett aludni éjjelente a HIFI miatt.   Ez egy  egy Pioneer PD-5600 volt. Mielőtt valaki amatőrnek gondolna hifi terén. Még ma is megvan és működik, igaz 10 éve nem volt bekapcsolva.  :flowers:
Hol voltál te 92-ben , talán akkor kerültél át az általános felső tagozatba én meg akkor diplomáztam.  :cool2:

Ekkor mentetek Monzába ??
Hosszú út volt. Szóljon a gyári "hifi" duszt elég. A 13 kHz feletti hangokat meg ugyse hallod meg autóban a menetzaj , motorzaj eleve elnyomja.  Az FM adók meg 15 KHz felett 0 dB-re vágják vissza a hangsávot így hiába tud a rendszer 20-20-ig 15 KHz fellett nem ad ki hangot az  FM rádió.
Csak ezt a sok sznob nem tudja.
A CD player az tudja a teljes frekvenciasávot a (jobb fajta lejátszó ), de eleve a kocsiban lévő folyamatos rezgések nem tesznek jót neki. És ki akarja órákon át ugyanazt a 10 db CD-t hallgatni  ?
Az Mp3 meg nem hifi, mint tudjuk, mivel tömörítvény tele digitális négyszögjellel.
« Utoljára szerkesztve: 2010.02.25 22:58:09 írta tutinet »

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #5365 Dátum: 2010.02.25 22:56:22 »
Gabe 254.

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5366 Dátum: 2010.02.26 09:15:26 »
Sosem akartam nagy zenét a kocsiba szal nekem a motorhang a zene.Ennek ellenére eszébe sem volt eladni az autót az akkori tulajnak.Így maradt a mostani.Visszaolvasok tényleg jó adatokat adtam meg vagy sem.A lényeg,hogy azóta árulja az autót

Én is elég sznob dolognak tartom az agyontuningolt autóhifit , a kocsi nem arra való , hogy hifizzünk benne legalábbis az amit én hifinek tartok az egy NAD erősítő angol Heybrok vagy dán Dali monitorokkal és tüskézett hangfalállvánnyal és készülékállvánnyal a szobában. A kocsi sose tud ilyet szólni, mint ez. Eleve ott a motor és az abból eredő rezgések, mágneses térerők ott vann közvetlen közel és bizony a kábelekbe hangszórókba jut ezekből bőven. A hifihez csend kell,és nyugalom nem pedig egy járó motor és forgalmas út. Szval a zenehallgatás és a vezetés az kettő.

A 600e-s autohifi az sznob dolog a NAD erosito, Heybrok monitorral az meg nem ? :) Erdekes meglatas... gondolom csak az sznob dolog amit nem csinalnal, amit igen az meg csak tisztan igenyesseg es audiofilseg.
Mindenkinek megvan a "drogja" van aki a kocsira kolt x milliot van aki zenere van aki meg elissza/eljatsza vagy rosszabb esetben eltuzeli telen az osszes penzet.

Nekem az a sznob aki ugy viselkedik de a legtobben csak wannabe-k :)

2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5367 Dátum: 2010.02.26 09:35:26 »


Szuti, úgy nézel a videón, mint Raszta a PArlagfűre:) Ez az idén volt már, hogy Verőfényes napsütés van??????

 :devil:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5368 Dátum: 2010.02.26 09:38:12 »
Tavaly Monzából visszafelé jövet :tt2:

Csak amiatt tettem fel,hogy Tutinet megértse kell a zene az autóba ha csak megy az ember és autózik ;)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5369 Dátum: 2010.02.26 09:42:15 »
Tavaly Monzából visszafelé jövet :tt2:

Csak amiatt tettem fel,hogy Tutinet megértse kell a zene az autóba ha csak megy az ember és autózik ;)

Jaaaaa.... Nályszzzz  :clap: :clap: Lájkolni való idő jö7ne má valamikor...

Akkor Hadd "Sznobkodjak" :)

Eladnám MAC audio Z-MAC black 4200 erősítőmet, + 1Fr VDO kondimat, MAC DVD 2.13 komponenseket.... NEm kő valakinek, jah 2hónapot használtam...:)

 :clap: