Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574595 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #5160 Dátum: 2010.01.10 18:10:52 »

Igy van, igazad van! A Subaru fórumon most nemrég vettem észre, hogy ott terveznek pont egy ilyen Dyno Day akciót épp a Dynoprojectnél, még
lehet, hogy mi is csatlakozhatnánk... Biztos olcsóbb lenne ha jó páran összejönnénk!  :sorcerer:


A Subarusok márciusra tervezik. És már 7-en vannak de írják, hogy jó lenne ha még jönnének. 10-12 ember mehetne 1 napra ennyi fér bele méréssel, kikötözéssel együtt. Nekem a március jó lenne szerintem mehetnénk velük.
Minél többen megyünk annál olcsóbb lesz.


Én nem várnék addig...

De szerintem lehet, hogy addigra van más is aki már egy upgrade utáni mérést szeretne a szezon elején és nem akkor elkezdeni az esetleges fejlesztést...  ;)
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #5161 Dátum: 2010.01.10 18:15:06 »

Én nem várnék addig...

De szerintem lehet, hogy addigra van más is aki már egy upgrade utáni mérést szeretne a szezon elején és nem akkor elkezdeni az esetleges fejlesztést...  ;)

Hova tervezitek a mérést, melyik cégnél lenne és kb. mennyivel lehet számolni?
Toyota Yaris T SPORT
153



Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5162 Dátum: 2010.01.10 18:37:36 »
megkerdezem, de van konkretum?

Ha hétvége akkor nekem szinte mindegy, hogy melyik...

Szutit kell még megvárni... Téged.... nem tudom még kit érdekelne...  :hmmmm:

Esetleg Ice-t

Neked melyik lenne jó pl?

Ooo... engem erdekelne meres es talan pici allitgatas is ha bent van a turbo + e-manage habar egy 1:1-ben jott le az egesz kit egy ugyanilyen mr2-rol szoval 99%-ban jol van allitva sot meg a kipuff rendszert is kaptam hozza :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5163 Dátum: 2010.01.10 18:46:50 »

Ooo... engem erdekelne meres es talan pici allitgatas is ha bent van a turbo + e-manage habar egy 1:1-ben jott le az egesz kit egy ugyanilyen mr2-rol szoval 99%-ban jol van allitva sot meg a kipuff rendszert is kaptam hozza :)

Ez jónak tűnik.
Van fényképed erről a leszerelt kitről ????
Mikor teszed be a turbót ?

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #5164 Dátum: 2010.01.10 19:31:02 »

Én nem várnék addig...

De szerintem lehet, hogy addigra van más is aki már egy upgrade utáni mérést szeretne a szezon elején és nem akkor elkezdeni az esetleges fejlesztést...  ;)

Hova tervezitek a mérést, melyik cégnél lenne és kb. mennyivel lehet számolni?

Ahol te is írtad :) dynoproject
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #5165 Dátum: 2010.01.10 21:16:32 »

Ahol te is írtad :) dynoproject


Na klassz!  :sorcerer:  És ott van kapcsolatod vagy a mozsonak, már nem emlékszem?
Toyota Yaris T SPORT
153



mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #5166 Dátum: 2010.01.11 08:36:56 »
Akkor mikorra szervezzem?
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5167 Dátum: 2010.01.11 09:14:40 »
Most szombat?:-)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5168 Dátum: 2010.01.11 11:24:05 »
Szuti,

Mikorra tervezed a rendelést? Nekem , mint említettem előre láthatólag kelleni fog egy short shifter.

De még azon is gondolkodom, hogy lecserélem a gépet... szóval ha aktuális lesz akkor szólj ha rendelnél... és persze érdekelne, hogy mennyivel számolhatok.

Köszi előre is!

Jah az ütőt gariban cserélték, vagyis még véleményeztetni van... de azt mondta az üzlet vezető, hogy ki fogják cserélni... Előfordult már ilyen ( azt mondták, hogy túlhúzták a húrokat...)


Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5169 Dátum: 2010.01.12 08:39:12 »

Ooo... engem erdekelne meres es talan pici allitgatas is ha bent van a turbo + e-manage habar egy 1:1-ben jott le az egesz kit egy ugyanilyen mr2-rol szoval 99%-ban jol van allitva sot meg a kipuff rendszert is kaptam hozza :)

Ez jónak tűnik.
Van fényképed erről a leszerelt kitről ????
Mikor teszed be a turbót ?


Valahol van kepem rola... Power Enterprise kit bar kicsit at van alakitva itt-ott elter a gyari kit-tol - mar. Sajnos elsosorban idohiany miatt nem szerelodik (nomeg telen keves a motivacio) de remelem azert most mar hamarosan osszeall.
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5170 Dátum: 2010.01.12 08:42:03 »


De még azon is gondolkodom, hogy lecserélem a gépet...


Hat ha a kocsira gondolsz akkor nehez dio... mar lassan 3m-re levittem es 1 honap alatt se 1 e-mail se 1 telefon de ugy semmi. ... :) Szoval elegge pang a piac lehet tovabb nyuzom de aze' 3m alatt mar nem adnam szivesen oda max ha beszamitjak valamibe jo aron. Persze bevenni sehol sem veszik be es be sem szamitjak csak bizomanyba (ahol eddig erdeklodtem) :)
Ettol fuggetlenul 50% szerencse is szoval lehet neked elviszik masnap jartam mar igy prelude-el pl. :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5171 Dátum: 2010.01.12 09:12:54 »


De még azon is gondolkodom, hogy lecserélem a gépet...


Hat ha a kocsira gondolsz akkor nehez dio... mar lassan 3m-re levittem es 1 honap alatt se 1 e-mail se 1 telefon de ugy semmi. ... :) Szoval elegge pang a piac lehet tovabb nyuzom de aze' 3m alatt mar nem adnam szivesen oda max ha beszamitjak valamibe jo aron. Persze bevenni sehol sem veszik be es be sem szamitjak csak bizomanyba (ahol eddig erdeklodtem) :)
Ettol fuggetlenul 50% szerencse is szoval lehet neked elviszik masnap jartam mar igy prelude-el pl. :)


TOM sztem, ha nem sűrgős akkor ne nagyon vidd lejjebb az árat ( sztem már ez is alacsony... ) hanem kitartóan tartsd csak a hírdetést ;) Nekem ahol érdeklődtem, ott beszámolnák a kocsimat, több helyen is. ( de ott nem láttam anno MPS mazdat, amit keresel, csak lexus, audi, merci, honda márkákat sajnos... )

Mindenképp 6MPS?


Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5172 Dátum: 2010.01.12 09:27:02 »
Zori ha lesz rendelés szólok.

Tom ne vidd lejjebb,úgyis alkudnának majd belőle.Láttam múlt héten egy tip top 6  mps-t hát gyonyürű volt. :wub:

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5173 Dátum: 2010.01.12 09:41:08 »
Ja, lejjebb mar nem akarom pont azert mert ugyis alkudnak :)

Hat nem mindenaron 6MPS de pl. mazda szalonban erdeklodtem ahol volt elado MPS es aszontak nem szamoljak be csak beveszik bizomanyba pedig nem egy utszeli hasznaltautos volt hanem mazda kereskedes. Furcsallottam mert mondhattak volna hogy persze, 1 millioert bevesszuk de kategorikusan elutasitottak szoval nem egeszen ertem egy 6MPS sem hiszem hogy sokkal kelendobb lenne kategoriajat tekintve. Lehet nincs keszpenzuk de hat ha egy 2 millioval dragabb kocsit elviszek helyette mondjuk az csak hoz nekik valamit nem ? :) Fene se erti ezeket...

Amugy nem mindenaron 6MPS meg Accordban is gondolkozom vagy dizel civic-ben de oszinten szolva lehet hogy inkabb varakozo allasba helyezkedek aztan meglassuk. Nem altalanositok de azert kicsit tobb (zeronal legalabbis) erdeklodesre szamitottam :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5174 Dátum: 2010.01.12 09:47:40 »
Figyu a civic dízel visszeesés lenne a TS után az tuti.Akkor már inkább az MPS vagy ha az meg sok tehát sok teljesítményadót kellene fizetni akkor az accord és abból is van type S vagy a dízelt is fel lehet húzni csak hogy ne érezd azt hogy nem megy az autó alattad:-))