Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574288 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5040 Dátum: 2009.12.16 15:50:25 »
Azért vitték le az árát hogy eladhatóbb legyen a gép!!!Sehogyan sem férne el másmilyen hátsó felfüggesztés,mivel pont ott van a tank :tt2:

Van pár söröm arra hogy nem állítható a 2002-esé és ne gondold hogy 2millával kevesebbet kérnek amiatt hogy másmilyen felfüggesztése van az új ts-nek ;)

Szuti Benne lennék egy frankó sörözésben ;) ha bukok, ha nyerek :) Persze hogy nem csak az az oka! Nem is mondtam, hogy csak az de a TS1-2 ből a 3ajtósról beszélek most( ezt elfelejtettem írni, bocs) :p

Én a Heinekent szeretem  :clap: :tt2:

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: TS
« Válasz #5041 Dátum: 2009.12.16 15:51:28 »
1. Ja, valami rémlik a kocsi tényle jobban terpeszt!  
    De nekem a jobb oldali gumim kopik jobban!
    Szinte kívánja a gázt a körforgalomban!

2. A ráncfelvarrás mindig költségcsökkentéssel jár!

   Apám G astrája ráncfelvarrás után:

   1 venti a 2 helyett (klíma, hűtés, hiányzó hab a lökhárító mögül, volt Lambda szonda gondja azt megoldották valami gyári kamuval!

Konrád

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5042 Dátum: 2009.12.16 15:52:09 »
Bomba Babyyyyyyy :clap:


Mondtam hogy sajna ez van.Ha belegondolsz akkor csak simán a tank miatt sem férne el semmi.Mennyit agyaltunk hogy a celica ts hátsó futóművét hogy lehetne átoperálni az enyémre hogy pályán is jobb legyen:-)))

Köszi Tom:-)))

Sztem mindegy hogy 3 ajtós vagy 5 ajtós:-)))

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5043 Dátum: 2009.12.16 15:54:24 »
Heinekken rulez:-)

Amúgy itt van Kiscoro meg tudja írni neki 2002-es a gépe ha nekem nem hinnél Zori  :tt2:

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #5044 Dátum: 2009.12.16 15:57:26 »
Heinekken rulez:-)

Amúgy itt van Kiscoro meg tudja írni neki 2002-es a gépe ha nekem nem hinnél Zori  :tt2:
itt vagyok és én is szeretem a Heinekent:D mire lehet fogadni?:) szutinak kell igazat adnom
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5045 Dátum: 2009.12.16 15:58:09 »
Heinekken rulez:-)

Amúgy itt van Kiscoro meg tudja írni neki 2002-es a gépe ha nekem nem hinnél Zori  :tt2:
itt vagyok és én is szeretem a Heinekent:D mire lehet fogadni?:) szutinak kell igazat adnom

Zori sok sört kell csengetned ahogy látom :tt2:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5046 Dátum: 2009.12.16 15:58:45 »
Szuti, Ne vigyorogj :p, mert saját szememmel láttam, hogy mit dobott a gép!!!!! :) MOst kinek higyjek a szememnek, vagy nem?:)

De összehasonlítottam, és vannak különbségek a partlistben 3ajtósnál a futóműnél;)

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5047 Dátum: 2009.12.16 15:59:34 »
1. Ja, valami rémlik a kocsi tényle jobban terpeszt!  
    De nekem a jobb oldali gumim kopik jobban!
    Szinte kívánja a gázt a körforgalomban!

2. A ráncfelvarrás mindig költségcsökkentéssel jár!

   Apám G astrája ráncfelvarrás után:

   1 venti a 2 helyett (klíma, hűtés, hiányzó hab a lökhárító mögül, volt Lambda szonda gondja azt megoldották valami gyári kamuval!



Persze, a rancfelvarras sporolas az oke de azert egy futomuvet ujratervezni az eleg drasztikus szerintem de valoszinubb hogy mar a TS1-nel is ki volt sporolva igy nem volt mit sporolni rajta mar - ismet sajnos mert barcsak lenne...

Mondjuk az MR2-nel a rancfelvarras soran ki nem vettek viszont beraktak sok mindent (rengeteg extra merevitest elore/kozepre/hatra) + kodlampa, projektoros elso lampak, altezza hatsok szoval ott ranezesre nem sporoltak inkabb dragabb lett igaz nem nepauto nem hiszem hogy az mr2-bol elne a toyota. Corollabol inkabb ...
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5048 Dátum: 2009.12.16 16:00:36 »
Heinekken rulez:-)

Amúgy itt van Kiscoro meg tudja írni neki 2002-es a gépe ha nekem nem hinnél Zori  :tt2:
itt vagyok és én is szeretem a Heinekent:D mire lehet fogadni?:) szutinak kell igazat adnom

Basszus :) Nemáááá..... most szopattok, mi?! :)
Kiscoro, a hétsó futóműveden nem lehet állítani semmit? Teljesen fix? sem dolést sem összetartást se semmit? Nem hiszem el!!!
:p

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #5049 Dátum: 2009.12.16 16:01:32 »
Szuti, Ne vigyorogj :p, mert saját szememmel láttam, hogy mit dobott a gép!!!!! :) MOst kinek higyjek a szememnek, vagy nem?:)

De összehasonlítottam, és vannak különbségek a partlistben 3ajtósnál a futóműnél;)

A gep is tevedhet...  ;)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5050 Dátum: 2009.12.16 16:03:07 »
De olvastam is erről.... wazz nem igaz.... álmodtam akkor vagy mi van? :devil: :tt2:

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5051 Dátum: 2009.12.16 16:03:20 »
Szuti, Ne vigyorogj :p, mert saját szememmel láttam, hogy mit dobott a gép!!!!! :) MOst kinek higyjek a szememnek, vagy nem?:)

De összehasonlítottam, és vannak különbségek a partlistben 3ajtósnál a futóműnél;)

Milyen gep dobta ki ezeket ?

Mert pl. nekem az MR2-hoz allandoan mindenhol rossz szelvedot dob ki ami nem is bele valo a kocsiba :) De a sajat szememnek en is jobban hiszek mint a gepeknek mar...

A partslistben meg vannak ja aprobb kulonbsegek ez igaz de mondom a 2002-es review (belinkelem ha dontobiro kell) is kifogasolja a merevtengelyt.
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: TS
« Válasz #5052 Dátum: 2009.12.16 16:03:46 »
Corollába mi a véleményetek a Xenonról?
Láttam többen is árulják a sajátjukat!

Erősen gondolkodok rajta, hogy kellene egy 6200K-es Inter Power!
Néztem még az Osram Night Brakert!
Ötletek?
Konrád

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #5053 Dátum: 2009.12.16 16:04:46 »
Heinekken rulez:-)

Amúgy itt van Kiscoro meg tudja írni neki 2002-es a gépe ha nekem nem hinnél Zori  :tt2:
itt vagyok és én is szeretem a Heinekent:D mire lehet fogadni?:) szutinak kell igazat adnom

Basszus :) Nemáááá..... most szopattok, mi?! :)
Kiscoro, a hétsó futóműveden nem lehet állítani semmit? Teljesen fix? sem dolést sem összetartást se semmit? Nem hiszem el!!!
:p

Koni gátlókat lehet csak állítani [rohog] mást sajnos nem, de holnap reggel kérek szakértői véleményt is, akár írásban is a Ricsitől :lol:
TS forever:)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5054 Dátum: 2009.12.16 16:06:01 »
Az utolagos xenon beépítőket utálom :):):):):):) mert a xenonhoz kell automata magasségállító meg lámpatest mosó...

Krva zavaró ha valaki kint a szemembevakít valami kínai xenonnal :) Bocs de én nem szeretem.... :devil: