Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565664 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4995 Dátum: 2009.12.16 09:55:05 »
Bocsesz, talán a rendőr múlt... de nagy az igazságérzetem... és nehezen nézem, ha a "kollégák" a szerencsétlen alsó középkategórisá kocsikat szívatják, ezeknek meg integetnek messziről.. meg ha a rendőr fél megállítani meg előállítani valakit... Nálunk ez nem így működött.. de sok helyen így megy ez sajnos...

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4996 Dátum: 2009.12.16 10:03:13 »
Bocsesz, talán a rendőr múlt... de nagy az igazságérzetem... és nehezen nézem, ha a "kollégák" a szerencsétlen alsó középkategórisá kocsikat szívatják, ezeknek meg integetnek messziről.. meg ha a rendőr fél megállítani meg előállítani valakit... Nálunk ez nem így működött.. de sok helyen így megy ez sajnos...


Sajnos ez eleg altalanos itthon nem csak rendor fronton de pl. bkv ellenor sem ker jegyet a nagy kopasztol viszont a nyugdijas mamit ha kell meg is verik. Habar talan valamelyest javulo tendencia van legalabbis 10 ev alatt 10%-ot mintha javult volna a dolog vagy csak en lettem 10 evvel oregebb es mar nem szivatnak annyit mint anno 20 evesen a CRX-ben :) Talan inkabb az utobbit erzem - sajnos.
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4997 Dátum: 2009.12.16 10:05:40 »
Nekem is volt CRX-em.... 20évesen! De csak 1hónapig.. aztán továbbadtam :) Nem azért mert nem jött be a CRX, mindig is olyat akartam... csak nem azt amit megvettem.... :)
Aztán utána Toyotára váltottam... ( Nem bántam meg persze... )

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4998 Dátum: 2009.12.16 10:21:12 »
Egy gyerekkori legjobb barátom Roma és 3 éves korom óta ismerem és nem bűnözik szóval ez az általánosítás nem a legjobb.Mindenkinek azt kellene büntetnie vagy feljelentenie aki a kárát okozta...

Major Tom ha meglesz az mps majd fussunk össze,kiváncsi vagyok mit megy a gép :devil:

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4999 Dátum: 2009.12.16 10:23:12 »
Egy gyerekkori legjobb barátom Roma és 3 éves korom óta ismerem és nem bűnözik szóval ez az általánosítás nem a legjobb.Mindenkinek azt kellene büntetnie vagy feljelentenie aki a kárát okozta...

Major Tom ha meglesz az mps majd fussunk össze,kiváncsi vagyok mit megy a gép :devil:

Hat altalanositani amugy en sem szeretek, egyetertunk nekem is van jofej roma ismerosom aki rendes de nyilvan mindenkinek mas szemelyes tapasztalata van.

Szuti: hat ha eljutunk oda elobb-utobb akkor feltetlen. Amugy is erik mar egy ideje egy talalkozo :)

2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5000 Dátum: 2009.12.16 10:28:34 »
Bocsesz, nem akartam faji kérdést csinálni ebből... csak tapasztalatból írtam,  egy nyitott kérdéssel reagáltam, nem vártam se választ se azt, hogy valaki tovább vigye a gondolatmenetet.... és ezzel ezt be is fejezhetjük ( és persze egyetértek veletek, az elkövetőt bűntessék )  :cool2:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5001 Dátum: 2009.12.16 10:31:56 »
Worldpeace:-))

Megjött amúgy egy pulley amit fel lehet tenni a kompresszorra és elég durva teljesítményt ígérnek vele....kisebb az átmérője így nagyobb nyomást ad a kompinak.Sajna várni kell a felrakással,mert azt mondják csak akkor szabad felrakatni ha tudunk hozzá több levegőt,benzint is adni=e-manage ultimate az pedig tavaszra lesz.Addig meg le akarom méretni újra az autót hogy lássam a kipuff mennyit hozott.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5002 Dátum: 2009.12.16 10:37:54 »
"Meg a jótékonykodás" :):):):):):):):)
Nah Gratula! :clap: És mennyit mondtak plusz Le - re? Sikerült megcsinálni az alapjáratot? Mi volt a baj? SZUTI, igértél még videjókat  :szemez:
E-manage, ki ért ehhez a cucchoz?
Végigolvastam az 1.4 1.8 as átalakítást... Szóval Tutinetnek akkor már 1.8asa van? Nem értettem pontosan, mi az alapja ennek az egész re-buildingnek?
Láttam, azárt már a srácok eléggé benne vannak ezekben a szélessávú lambda meg emanage meg "tantramiafa**om - by Benkő feleséget keres" :)

Hol lehet részt venni ilyen e-manage-os trainingben?:) Engem érdekelne a működése, és hogy milyen érték mit jelent, mit lehet állítani... melyik érték mikor jó? Stb...




Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5003 Dátum: 2009.12.16 10:45:29 »
Az 1.4-1.8 az olyan 130 paci lesz a 97-ből.E-manage-hez 1 ember ért akire azt mondják megbízhatóan tudja a dolgot és ezt évek óta.Oktatást nemtom mennyiért vállal,de ha kell beszélek vele.A pulley-ra azt mondják 53bhp plusz a hangolás az e-managevel :devil:Ahogy láttam Benkő rálelt arra akit keresett.Több videó csak annyi volt amit Bartenderrel nyomtunk meg egy belső.Most hogy ilyen idő van nem is lesz több.Majd pályán meg jövőre monzában újra esetleg ha megyek német autópályára majd akkor.

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5004 Dátum: 2009.12.16 10:58:07 »
Az 1.4-1.8 az olyan 130 paci lesz a 97-ből.E-manage-hez 1 ember ért akire azt mondják megbízhatóan tudja a dolgot és ezt évek óta.Oktatást nemtom mennyiért vállal,de ha kell beszélek vele.A pulley-ra azt mondják 53bhp plusz a hangolás az e-managevel :devil:Ahogy láttam Benkő rálelt arra akit keresett.Több videó csak annyi volt amit Bartenderrel nyomtunk meg egy belső.Most hogy ilyen idő van nem is lesz több.Majd pályán meg jövőre monzában újra esetleg ha megyek német autópályára majd akkor.

53bhp plusz ? :) hat az eleg jol hangzik... es figyi lehet hulyeseg de ahhoz nem kene intercooler ? Mindenesetre izgalmas lesz kipuff + kisebb pulley... tavaszra igazi monster lesz a kocsid :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5005 Dátum: 2009.12.16 10:59:39 »
Az 1.4-1.8 az olyan 130 paci lesz a 97-ből.E-manage-hez 1 ember ért akire azt mondják megbízhatóan tudja a dolgot és ezt évek óta.Oktatást nemtom mennyiért vállal,de ha kell beszélek vele.A pulley-ra azt mondják 53bhp plusz a hangolás az e-managevel :devil:Ahogy láttam Benkő rálelt arra akit keresett.Több videó csak annyi volt amit Bartenderrel nyomtunk meg egy belső.Most hogy ilyen idő van nem is lesz több.Majd pályán meg jövőre monzában újra esetleg ha megyek német autópályára majd akkor.

53bhp plusz ? :) hat az eleg jol hangzik... es figyi lehet hulyeseg de ahhoz nem kene intercooler ? Mindenesetre izgalmas lesz kipuff + kisebb pulley... tavaszra igazi monster lesz a kocsid :)


Cooler már van:-))

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5006 Dátum: 2009.12.16 11:01:06 »
Akkor lényegében 1.8 Cori TS compressor = Mazda 3 MPS

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #5007 Dátum: 2009.12.16 11:45:39 »
Akkor lényegében 1.8 Cori TS compressor = Mazda 3 MPS

Hat a Szutie igen mert alapbol TS-ben nincs LSD. Mondjuk gondolom a karakterisztikaja elegge mas lesz a 2 kocsinak meg a Corolla szerintem konyebb 1-200kg-val mert ha jol lattam a 3MPS az 14440kg korul mozog (eleg soknak tunik amugy).

Utos kocsinak igerkezik mindenesestre! :) Bele kene huznom az MR2-be most mar nekem is, mindig kedvet kapok az ilyen jo hirektol :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #5008 Dátum: 2009.12.16 11:54:11 »
Tom,

dobj egy képet  plz milyen MR2 van? Hol használod? élményautó, vagy pályára is esetleg? Milyen motorral szereléték?

üüü

Zzz

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #5009 Dátum: 2009.12.16 12:24:26 »
Sztem az enyém most is megy olyat mint a 3 mps ,mert az tényleg elég nehéz gép,de olyan kevés van belőle még 1 alkalommal sem sikerült versenyezőt találni:-)ha az a pulley tényleg annyit hoz amit ígérnek akkor az már nagyon kemény lesz...