Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565778 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

TomMa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 270
Re: TS
« Válasz #4590 Dátum: 2009.10.12 09:51:10 »
Amit feltették az uccsót én nem venném meg...Ami még szép az ezek:.....

Elsősorban 5 ajtóst szeretne mert mégis csak kényelmesebb ha visz valakit. Majd megmutatom neki ezeket amiket küldtél, mondjuk én kapásból 2-3 kitudtam választani már magamnak. :D Igen azokat említettem is neki meg Friciék is mondták hogy nem alap TS :D A piros nagyon szép sztem és nem is sok futkos belőle itthon csak tényleg elég drágán adja, bár gondolom ő se akar sokat bukni rajta meg érv hogy kevés a km. Az új illat kicsit erős, mert nem hinném hogy a 4 év alatt megtartotta, max ha hermetikusan levolt zárva mindig :D :D

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4591 Dátum: 2009.10.12 10:22:10 »
3,5 ért enyém is eladó Tomii

2szet alu ( Téli 15" Toyota felni + Nyári 17" Brock B6 ,  TTE szárny, LExus-diamond hátsó lámpák...sport kipuff, kinhangosító ennyi a tyuning :)  Jah hátsó keményített futómű....
Sajna pályázni meg versenyezni nem volt lehetőségem/időm vele... 2004/12 have facelift.

Jah a felmerülő gyári hibákat kijavítattam Gariban! ( hidraulikus Láncfeszítő + váltónál a hátramenetnél valami lemez, meg egyes szinkrongyűrű...)

Új féktárcsák + betétek... meg friss váltóolaj csere meg olaj csere meg szűrő... szóval Pöpec...

De nem felétlen eladó, szóval ha valaki azt gondolja, hogy sok érte... akkor so sorry...







[a csatolmányt egy admin törölte]

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4592 Dátum: 2009.10.12 13:25:28 »
3,5 ért enyém is eladó Tomii

Ennyiért eladhatatlan. Vegyél le belőle 1 milliót, akkor talán.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4593 Dátum: 2009.10.12 13:29:43 »
MErt akkor Talán Te meegvennéd?

Ok Neked akkor 1misivel olcsóbban odaadom, mondjuk kerekek és motor nélkül ;)

mert amit írtál annak akkora realitás alapja van...  :tt2: :whistling:

Hülyeségetek én is tok Írni, látod ;)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4594 Dátum: 2009.10.12 13:32:58 »
Egyébként én is kíváncsi lennék mennyi lenne a reális értéke ezeknek a kocsiknak, mert van pár db a neten, csak sajna senki nem vesz ilyet :( Habár nem egy teszt is bizonyítja, hogy van olyan mint a type-r... ( 1-2 százat ráköltve ?!)

De én szeretem az enyémet, szóval komolyabban nem tervezem, hogy eladom :)

De Tutinet váltót is megtartanám :) szóval ha azok nélkül kell, akkor ok a biznisz :)

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4595 Dátum: 2009.10.12 13:34:33 »
Piszkosul pang az autópiac, a komoly forgalmú neppereken, kereskedőkön kívül senki nem tudja megmondani a reális árakat.  :wacko: Ezen nehogy elkezdjetek vitatkozni...

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4596 Dátum: 2009.10.12 13:37:58 »
Dehogy vita, csak szúrlkálódás volt  :szemez:

HÁt, az a baj, hogy most ezekből a kocsikból nem lehet jól kiszálni... mivel a hitelkonstrukciók is gázosak, és nagyobb önerővel bírok, pedig akkor egy kedvezőbb hitelezhetőségű új kocsiba fektetnek...

Gáz nagyon...

Amugy Tutinetnek részben igaza van, ilyen áron (3.5 körül ) jelenlge eladhatatlan egy ennyi idős TS - a használtautón látható kocsikból kiindulva, még ha a valós ára e-körül ingadozik is., mivel mindenki e-körül árulja a kocsiját... ráadásul sérülésmentesen...

Saxy :devil:

« Utoljára szerkesztve: 2009.10.12 13:40:53 írta zorits »

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: TS
« Válasz #4597 Dátum: 2009.10.12 15:57:33 »
Dehogy vita, csak szúrlkálódás volt  :szemez: ... Saxy :devil:

Aki el akarja adni, annak egy egyszerű jelenérték számítást kellene végeznie!
Lehet, hogy jobban jár ha bankba leköti egy évre és a kamattal hoz annyit mint a mínusz 400ezer, amit ha engedne talán elvinnének!



Idézetet helyretettem. Kleingy
« Utoljára szerkesztve: 2009.10.12 15:58:52 írta kleingy »
Konrád

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4598 Dátum: 2009.10.12 16:05:08 »
Dehogy vita, csak szúrlkálódás volt  :szemez: ... Saxy :devil:

Aki el akarja adni, annak egy egyszerű jelenérték számítást kellene végeznie!
Lehet, hogy jobban jár ha bankba leköti egy évre és a kamattal hoz annyit mint a mínusz 400ezer, amit ha engedne talán elvinnének!



Idézetet helyretettem. Kleingy

MOst ez kicsit zavaros... :) Ha az eladó lekötné a 3,5M? na de az van, hogy ugyebár nincs 3,5M cash ( amit a kocsi eladásából szerezne meg ) azaz mit kössön le 11.4% kamattal?:) ( ami sajna már nem is garantált..:(  mivel a jegybakni alapkamatot is sorozatban csökkentik, hogy fellendítsék a kereskedelmet, beruházás....)

Kocsira kicsit nehéz kiszámítani az NPV-t ;)

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4599 Dátum: 2009.10.12 16:19:47 »
Dehogy vita, csak szúrlkálódás volt  :szemez:

De ne engemem szurkáljál mert nem miatam nem lehet eladni.

Nézd meg ezt pl. ez is 2004-es mint a tiéd. Én nyáron mentem vele , királyul megy egy Opel OPC turbo le akart tolni az 5-ösön de nem ment neki.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-3320400

Az illető autót egy nő használta aki járta Európát ment a motogp-s futamokra riporterkedni stb. Gondolom a német autópályákon kente neki.
DE legalább végig márkaszervizes, KOvács, Monor és és még +2 év gari lett rá véve. Első lökös volt csak sérülve de javítva lett.
Nomeg én felfedeztem rajta pár 1-2 kis horpadást kívül. Fékek vadiújak, EBC fékek.

Akkor 3 millióért árulták és meg is vettem volna hitelel de a sajátomat nem tudtam eladni. Igaz nem is tettem ki a netre se. De volt rá vevőjelölt azért.
Namost azóta már 3 kilót engedett a srác és szerintem ha odamennék, hogy itt van 2.5 szerintem odaadná minthogy még 1 évig árulja itt.

2.5 körül van a reális ára a 2004-2005 facelift TS-nek 100 ezer km. körül, a 2002-2003-asé meg olyan 2.2 körül van. Persze ha nem voltak törve. +- egy százas.

Nem engem kell szidni nem én találtam ki ezeket, ez a realitás.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #4600 Dátum: 2009.10.12 16:23:09 »
Igen, de Zorits nem akarja mindenáron eladni.  ;)
         

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4601 Dátum: 2009.10.12 16:24:03 »
Dehogy vita, csak szúrlkálódás volt  :szemez:

De ne engemem szurkáljál mert nem miatam nem lehet eladni.

Nézd meg ezt pl. ez is 2004-es mint a tiéd. Én nyáron mentem vele , királyul megy egy Opel OPC turbo le akart tolni az 5-ösön de nem ment neki.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-3320400

Az illető autót egy nő használta aki járta Európát ment a motogp-s futamokra riporterkedni stb. Gondolom a német autópályákon kente neki.
DE legalább végig márkaszervizes, KOvács, Monor és és még +2 év gari lett rá véve. Első lökös volt csak sérülve de javítva lett.
Nomeg én felfedeztem rajta pár 1-2 kis horpadást kívül. Fékek vadiújak, EBC fékek.

Akkor 3 millióért árulták és meg is vettem volna hitelel de a sajátomat nem tudtam eladni. Igaz nem is tettem ki a netre se. De volt rá vevőjelölt azért.
Namost azóta már 3 kilót engedett a srác és szerintem ha odamennék, hogy itt van 2.5 szerintem odaadná minthogy még 1 évig árulja itt.

2.5 körül van a reális ára a 2004-2005 facelift TS-nek 100 ezer km. körül, a 2002-2003-asé meg olyan 2.2 körül van. Persze ha nem voltak törve. +- egy százas.

Nem engem kell szidni nem én találtam ki ezeket, ez a realitás.


Hát van ilyen is tudom.... ( de ez csak 1 eset remélem :) ... ) Remélem ezért nem sértődtél meg! :innocent:


Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #4602 Dátum: 2009.10.12 16:29:34 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-3320400

Önmagában ez tényleg nagyon jó áron van...2,7ért egy faceliftes márkaszervizes TS... :wub:

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4603 Dátum: 2009.10.12 16:31:29 »

Hát van ilyen is tudom.... ( de ez csak 1 eset remélem :) ... ) Remélem ezért nem sértődtél meg! :innocent:

Nem dehogy.    :cool2:
Viszont ha durvulni akarsz a kocsival, akkor turbot rá. Van rá kész kitt nem kell tökölni meg találgatni mit hova szerelj :clap:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4604 Dátum: 2009.10.12 16:33:44 »

Hát van ilyen is tudom.... ( de ez csak 1 eset remélem :) ... ) Remélem ezért nem sértődtél meg! :innocent:

Nem dehogy.    :cool2:
Viszont ha durvulni akarsz a kocsival, akkor turbot rá. Van rá kész kitt nem kell tökölni meg találgatni mit hova szerelj :clap:

Komolyan?

érdekel az ügy, persze , igaz nem konkrétan... mivel most másra megy a zsém egyenlőre... de kíváncsi lennék!

ECu is van hozzá?

HOgyért adják?

Mennyi LE?