Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565744 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4470 Dátum: 2009.09.25 14:03:29 »
Ha a Tein-re gondolsz akkor csak ajanlani tudom! Nekem MR2-ben Tein Super Street van es nagyon zsir. Palyara mondjuk mar a komolyabbak valoak igazan a Super Street (nevebol is latszik) foleg utca + neha palya. Allithato, en toronycsapaggyal egyutt vettem szoval tetejen is alithato doles, stb. Made in Japan! Nem occso de jo. click: http://www.tein.co.uk/

Köszi, ez lesz az. Csak a jegyzőkönyv kedvéért, Corollához egy Super Street készlet kb. 1000 euró toronycsapágy nélkül. Én nem tudom, mennyit hoz egy ilyen pályán.

Nagyobb fékeket nem lehet a TS-re tenni?

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4471 Dátum: 2009.09.25 14:06:32 »
Uraim, Wáttáfák van itt meg?:) Láttam kész p***kodás folyik itt is :)

Inkább arról beszéljetek, hogy Mi újság van a TS worldben?

205/50es gumi, nekem speciel beleért.... de 17" felnieim vannak és 8.5" szélesek :):):) Szóval gumik kuka, picit futómű fejlesztés, meg kaszni szélesÍtés...és 215/45 gumik :)

SZUTI:
hívlak akkor, amit mondtam az 100%, szóval számíts rám lécci...

Karesz:
Nah felébredt a kis dög?vagy még influenzás...?

u.i.: Jah nekem sem lett semmi az IS220d ből, mindenki lebeszélt róla... rentgeteg hiba van velük :( sztem ha majd kell új akkor új accord... ( diesel :) )

Nah akkor kiszállok a fájtból és mehet a személyeskedés továbbra is :)

Tiesztók!
 :devil: :whistling: :tt2: :lol:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #4472 Dátum: 2009.09.25 14:07:49 »
Ha a Tein-re gondolsz akkor csak ajanlani tudom! Nekem MR2-ben Tein Super Street van es nagyon zsir. Palyara mondjuk mar a komolyabbak valoak igazan a Super Street (nevebol is latszik) foleg utca + neha palya. Allithato, en toronycsapaggyal egyutt vettem szoval tetejen is alithato doles, stb. Made in Japan! Nem occso de jo. click: http://www.tein.co.uk/

Köszi, ez lesz az. Csak a jegyzőkönyv kedvéért, Corollához egy Super Street készlet kb. 1000 euró toronycsapágy nélkül. Én nem tudom, mennyit hoz egy ilyen pályán.

Nagyobb fékeket nem lehet a TS-re tenni?

Kérdezdd Szuti Mastert ;) Brembó jópár dugattyús.. lehet hogy tud is egyet eladót...  :hmmmm:


Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4473 Dátum: 2009.09.25 14:08:47 »
Örülök hogy így pörög a fórum,kár hogy ez csak akkor van így ha épp a használtautó tele van a fórumozók autóival.A Tein superstreet tényleg nagyon ütős,de a KW-nak is:

http://kw-gmbh.de/en/30_Products/60_Product_Finder/index.php?modell_1=Corolla&level=3&hersteller_1=TOYOTA&gruppe=all&zeile=2

A Teinhez van belülről eletronikusan állítható szerkezet is,nagyon király...
Nekem nagyobb fék van építve 3 kilóért...4dugós brembó,de van hozzá gyári cucc is az mégdrágább...

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: TS
« Válasz #4474 Dátum: 2009.09.25 17:30:06 »
Örülök hogy így pörög a fórum,kár hogy ez csak akkor van így ha épp a használtautó tele van a fórumozók autóival.A Tein superstreet tényleg nagyon ütős,de a KW-nak is:

http://kw-gmbh.de/en/30_Products/60_Product_Finder/index.php?modell_1=Corolla&level=3&hersteller_1=TOYOTA&gruppe=all&zeile=2

A Teinhez van belülről eletronikusan állítható szerkezet is,nagyon király...
Nekem nagyobb fék van építve 3 kilóért...4dugós brembó,de van hozzá gyári cucc is az mégdrágább...

Az teny hogy a TEIN tularazott. En meg kint vettem angliaban mikor 20-at rendeltunk kozosen a klubban es akkor occsobb volt (toronycsapaggyal). Paran rendeltek olyan elektromos kutyut amivel beulrol lehet allitani de azert ki tudok szallni a kocsibal at tekerni ingyen is :) Masreszt csak plusz suly :D

Corollara amugy lehet nagyobb fekkel kezdenem a tuningot mert vicces a gyari fek (a Dieselnek a fekje vegulis). Azt hiszem ugy irtak hogy a Compressoroson nagyobb fek van gyarilag de az EPC-ben nem talaltam esetleg TTE-t meg lehet kerdezni aruljak-e kulon, Szuti lehet mar utanajart. De mondjuk egy 4 dugos Brambo mar eleg komoly lehet a gyari vacakhoz kepest :D
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #4475 Dátum: 2009.09.25 20:35:07 »
Hát igen, én is Szuti fékjén döbbentem meg a nyári talin, nem is a kompresszor hatásán. Döbbenet, hogy milyet lassul!  :eek: :clap:
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4476 Dátum: 2009.09.25 23:29:58 »
Akkor mégegy nekifutás.Holnap lesz a garázs műsorán a kocsim ahogy teszteli Turán Frici egészen keddig ismétlik.

Mazsi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re: TS
« Válasz #4477 Dátum: 2009.09.25 23:49:26 »
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Sehol nem találtam a Corolla TS lökhárítóba való betéteket
Esetleg valaki tudja, hogy merre keressek?
Köszi!

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #4478 Dátum: 2009.09.26 00:02:46 »
Akkor mégegy nekifutás.Holnap lesz a garázs műsorán a kocsim ahogy teszteli Turán Frici egészen keddig ismétlik.

Youtube-ra felrakod majdaz adast ? Engem erdekelne az a link majd......
kisa
born to ride

pzs

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4479 Dátum: 2009.09.26 08:25:25 »
Akkor mégegy nekifutás.Holnap lesz a garázs műsorán a kocsim ahogy teszteli Turán Frici egészen keddig ismétlik.

Youtube-ra felrakod majdaz adast ? Engem erdekelne az a link majd......

Felesleges, mert a Garazs weblapjara mindig felkerulnek a legujabbak. Legalabbis ahogy neztem egesz hamar felrakjak adas utan...
http://www.garazs.tv/list.php?c=watt_laptime

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: TS
« Válasz #4480 Dátum: 2009.09.26 14:33:39 »
Jó a géped Szuti!  :D A helyedben nem adnám el.... :ph34r:
Kár, hogy Frici 2X megcsúszott, de még így is rávert egy másodpercet a Focus ST-re.  
Atom a kompresszor hangja... :eek: Nekem is kell ilyen... :wub:
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.26 14:35:50 írta Aaron85 »
BLACK COROLLA TS 2005

TomMa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 270
Re: TS
« Válasz #4481 Dátum: 2009.09.26 14:48:43 »
Szuti grat. az autóhoz nagyon jól megcsináltad. ;) Hát az a 2 megcsúszás nem kellett volna és akkor biztos okozott volna még nagyobb meglepetést is az időben. Így kívülről laikusként arra gondolok, hogy talán csak azért mennek mindegyik autóval 1 kört mert elakarják kerülni azt, hogy nehogy mondja a tulaj fizessék ki a fél tank benzint amit elautóztak az x körökön.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4482 Dátum: 2009.09.26 14:52:53 »
Jó a géped Szuti!  :D A helyedben nem adnám el.... :ph34r:
Kár, hogy Frici 2X megcsúszott, de még így is rávert egy másodpercet a Focus ST-re.  
Atom a kompresszor hangja... :eek: Nekem is kell ilyen... :wub:

Én se adnám el Szuti helyében. Főleg ha már ennyi rá lett költve utólag.
Szerintem a kompresszort külön is eladja, kérdezz rá.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4483 Dátum: 2009.09.27 00:13:10 »
Köszi,nem a benzint autózzák el hanem sztem azt nem akarják hogy valamelyik autóval többet menjenek,mert annyi idő alatt könnyebb kiismerni és akkor az nem lenne ferr a többi autóval szemben.Amúgy sajna nem láttam az adást,aszt hittem 4-től lesz és közben 2-től volt.Így majd holnap lesem meg:-)

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
Re: TS
« Válasz #4484 Dátum: 2009.09.27 07:44:33 »
Intercoolert nem lehet rátenni a gépedre? Attól biztos jobban menne...Valahol olvastam anno hogy lehet rá tenni és az olyan 30-40 lóerőt hoz...
BLACK COROLLA TS 2005