Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574831 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #4260 Dátum: 2009.08.24 20:00:06 »
Szuti, jo volt a mai is (ismet), de hat ez nem csoda.

Itt van a Shelby GT-s srac utolso kore, nem csoda, hogy nem tudta osszehozni. ISZONYU kormanyfogas es vihoraszo oldalborda, ki is ment a palyarol pedig ez egy egyszeru kanyar. Na ja a penz nem minden, van amit nem lehet megvenni.  [rohog]

Egyebkent ket Holland/Belga volt Shelby GT es Mustang Cobra olyan rendszammal ahol csak 1 szam a kulonbseg. Tiszta giccs.



[a csatolmányt egy admin törölte]
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4261 Dátum: 2009.08.24 21:35:56 »
Na igen elég jókat mentünk.A t-online-os címedre most küldöm majd a videódat amit csináltam.Remélem Tivi is oda tudja nekem adni ahogy a shelbyt féktávon beelőzöm aztán vagy 3 körön keresztül jön a seggemben,de elmenni nem tudott.Aztán amikor utolért a corvette is meg pár evo akkor el akartam mengedni és nem mert elmenni mellettem azt hitte szivatni akarom.Ott mentem egy lassabb fél kört aztán amikor a mansell kanyarhoz értem akkor már előtte piros zászlóztak és látom hogy ott fekszik az autó a jobb egész oldala teljesen összetörve.Hát nem nézett ki jól.Az érdekes az volt hogy a csaj aki mellette ült a telefonban röhögött amikor az éppen a gumifaltól visszacsapódva  félig a füvön félig a betonon állt.Beszéltem az egyik emberrel aki rendező és azt mondta hogy olyan szinten ment bele hogy le kellett fényképezni a falat  mert a gumi nem fogta meg hanem eltörött a fal is és javítani kell azt is.Hát igen nem elég ha jó autó van a segge alatt az embernek.Nagyon fontos a pályaismeret.Nekem az első gumijaim most már teljesen lekoptak és szept 1 vagy 2.-án lesz a forgatása a laptiming műsornak ami a Garázs-ban lesz benne:-).Ma küldtek mailt.Felteszem az új semi slickeket,mert ezek a maiak nem tapadtak egyáltalán már.Jó lenne ha mondjukj olyan kört tudna menni Frici a géppel mint egy Focus ST,mert ma abból jópár volt ott és nemigazán örültek amikor megjelentem a seggükben és elmentem nekik kanyarban vagy féktávon:-)Ahhoz képest hogy ma csak 1-et akartam menni mégis 3 lett belőle.Hiába a vér már csak ilyen:-)

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4262 Dátum: 2009.08.24 21:43:40 »
Szuti, jo volt a mai is (ismet), de hat ez nem csoda.

Itt van a Shelby GT-s srac utolso kore, nem csoda, hogy nem tudta osszehozni. ISZONYU kormanyfogas es vihoraszo oldalborda, ki is ment a palyarol pedig ez egy egyszeru kanyar.


Ezt törték össze ???


Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #4263 Dátum: 2009.08.24 21:57:11 »
Szuti! Majd megírod, hogy mikor lesz adásban az a Garázs?  :szemez:
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4264 Dátum: 2009.08.24 22:01:06 »
Persze,de igyekszem majd képeket is csinálni,meg elkértem már előre a belső videót is ahol Turán Frici vezet és akkor aztán tényleg meglesznek az ívek:-)))

Tuti igen ezt verték oda nagyon,meg ezt is nyomtam le:-)

Most írt egy Hondás srác egy levelet a youtube-on:


Üdv!

Most is téged néztelek....Mindig olyan jól küörözöl a ringen.Minden elismerésem.Nekem Civic Type-R em van ott is volt lehet láttad egy fekete./még régen lacházán mentél ellene,el is kented bár nem én vezettem/A szerelőmnek viszont egy piros Corolla TS-e van.Szerintem ***a jó autó.És a 0-100 gyorsulás 8,4 egy ***ság!
Take care


Jó olvasni hogy ilyen normális leveleket is lehet kapni a konkurenciától.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #4265 Dátum: 2009.08.24 22:04:00 »
Látom ők is három csillagot használnak, ha valami nem jut eszükbe  :whistling: A vidiket/képeket meg várjuk!
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4266 Dátum: 2009.08.24 22:08:29 »
Azért leírtam neki hogy Weber Gabi amikor tesztelte a TS-t és a Type R-t 2002-ben a hungaroringen és egymás ellen mentek akkor körönként a Type R 4 seccel jobbat ment a TS-nél a futómű,nyomatékosabb motor és a szélesebb felnin levő gumik miatt a régi pályán...

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4267 Dátum: 2009.08.24 23:38:07 »

Tuti igen ezt verték oda nagyon,meg ezt is nyomtam le:-)


Príma, gratula hozzá.  :clap:Mármint a lenyomáshoz. Nem minden a pénz , vezetni is kell tudni.  :cool2:
A ring azért elég erős pálya az utcai szériakocsiknak emiatt még többet ér a teljesítményed. :clap:
Vajon ebbe a lenyomásba sokat beleszámít a kompresszor is vagy maga a lift számít inkább ?

Lehet, hogy Te jobb időt mennél Turán Fricinél is........de kíváncsi vagyok én is mennyit fog tudni.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4268 Dátum: 2009.08.25 19:53:18 »
Nála biztosan nem megyek jobbat,többszörös bajnok és nagyon sok kategóriában ment már!Az enyémben így nem érezhető a lift/szerintem nincsen/szóval a kompresszor miatt kicsit erősebb mint egy sima TS.

kiscoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: TS
« Válasz #4269 Dátum: 2009.08.25 20:39:32 »
Nála biztosan nem megyek jobbat,többszörös bajnok és nagyon sok kategóriában ment már!Az enyémben így nem érezhető a lift/szerintem nincsen/szóval a kompresszor miatt kicsit erősebb mint egy sima TS.
egy kicsit? :lol: án nem úgy éreztem...
TS forever:)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4270 Dátum: 2009.08.25 20:49:08 »
6200felett gondoltam... :D

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #4271 Dátum: 2009.08.25 21:12:49 »
Kerj mar meg valakint odakint, hogy videozza le mondjuk 4-es / 5-osben 2000RPM-rol redlinig a kilometerorajat es akkor tuti ossze lehetne hasonlitani.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4272 Dátum: 2009.08.25 21:17:58 »
Lehet hogy azt kellene csinálni....,de ott azért mondjuk 40-225-ig tartana a móka amit nem mindenhol lehet megcsinálni:-)))

TSityu

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4273 Dátum: 2009.08.25 21:43:18 »
Én csináltam egy videót 0-180, igaz ez 1-2-3-4, de azért nem volt rossz.  :D

U.I: természetesen forgalomtól elzárt terület.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: TS
« Válasz #4274 Dátum: 2009.08.26 05:52:28 »
Én csináltam egy videót 0-180, igaz ez 1-2-3-4, de azért nem volt rossz.  :D

U.I: természetesen forgalomtól elzárt terület.

Szerintem, senkiben sem merült fel, hogy nem zárt pályán voltál.  :no:
 ::)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.