Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565574 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3945 Dátum: 2009.07.16 00:40:53 »
mikor használsz klímát ha nem ilyenkor ? gondolom télen, akkor......
télen is szoktam :yes: havonta egyszer illik bekapcsolni, h ne száradjanak ki a tömítések, ne menjen el a gáz belőle.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3946 Dátum: 2009.07.16 00:45:53 »
mikor használsz klímát ha nem ilyenkor ? gondolom télen, akkor......
télen is szoktam :yes: havonta egyszer illik bekapcsolni, h ne száradjanak ki a tömítések, ne menjen el a gáz belőle.

régen azt hittem csak poén az a sok skót vicc. de látom nem...... :D :D

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3947 Dátum: 2009.07.16 00:55:11 »
régen azt hittem csak poén az a sok skót vicc. de látom nem...... :D :D
idézem magamat:
kár,h nem érted... nem baj, nem az első eset, már hozzászoktam(tunk)
nem esek neki megint kifejteni...lexus-is topikban volt már erről közel 2oldalon át eszmecsere :flowers:
ha "skót" lennék, akkor kitolnám a csereperiódusok, szervizeket, megvenném a legolcsóbb olajakat és talán erre a fórumra sem írogatnék, csak el-használnám az autót.
de nem így teszek  :flowers: ez nem arról szól.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3948 Dátum: 2009.07.16 01:01:15 »
régen azt hittem csak poén az a sok skót vicc. de látom nem...... :D :D
idézem magamat:
kár,h nem érted... nem baj, nem az első eset, már hozzászoktam(tunk)
nem esek neki megint kifejteni...lexus-is topikban volt már erről közel 2oldalon át eszmecsere :flowers:
ha "skót" lennék, akkor kitolnám a csereperiódusok, szervizeket, megvenném a legolcsóbb olajakat és talán erre a fórumra sem írogatnék, csak el-használnám az autót.
de nem így teszek  :flowers: ez nem arról szól.


Ha neked megéri klíma nélkül Fótról a Balcsira 3.5 óráig autózni a nyári melegben akkor az mi ha nem skótság ?????
ez is egyfajta skótság ,nemcsak azt hívják annak aki mindenből a legolcsóbbat veszi.


Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #3949 Dátum: 2009.07.16 02:16:09 »
A Supra meg a Celica a csajoknak csak egy öreg lapos izé, az MR2 MkIII ronda béka, szóval ránézésre egyik sem túl menő...
Mondjuk épp ma néztem MR2-ket a mobile24-en, láttam egy pirosat, ki se szállnék belőle nyáron, annyira állat.
SZERK: itt a piros, hol a piros.  :wub:
Nem igaz.
pedig igaz.

barátnőm mindig nyöszörög ha celicával megyünk. szerinte ronda is, meg öreg is (csak az utolsó szériás celi tetszik neki).
az utakon sem tisztelik, vagy láthatatlan(túl lapos) és nem veszik észre, ezért kanyarodnak ki elém léptennyomon (yarissal ugyanúgy közlekedem, de mégsem ér ilyenfajta "atrocitás" ) :?: :helpsmilie:
ráadásul nehezen lehet bemászni, kimászni meg még rosszabb :devil:
és a lényeg: ha celicázunk, a miniszoknyát nem részesíti előnyben :D yarishoz meg bármit fel tud venni :whistling:

mr2 szép, csak a (nem gyári) felnije ótvarronda...egy golfra még elmenne. miért kellett lecserélni a szép, gyár kerekét? :wacko:

Azért azt nem mondanám, hogy nem mennek le előled ha "sietni kell"...  ;)

Ha túl lapos és nem érzed magad ezért biztonságban, csak meg kell kicsit hangosítani és no problem  :D
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3950 Dátum: 2009.07.16 08:51:30 »
Ha neked megéri klíma nélkül Fótról a Balcsira 3.5 óráig autózni a nyári melegben akkor az mi ha nem skótság ?????
ez is egyfajta skótság ,nemcsak azt hívják annak aki mindenből a legolcsóbbat veszi.
éjszaka szoktam balatonra menni, 20-22 fokban  nem kell klíma.

az pedig,h bp 13.ker-ből fótig nem kapcsolom be a klímát, az miért lenne faxariság? 25perc alatt hazaérek, hűvös garázsba beállok az autóval, kutyát megsimogatom, ledobom magamról a ruhát és lezuhanyozom.
nem érzem azt,h szükségem lenne a klímára, amitől kiszárad a torkom, kikapcsolás után fél percen belül "ragadósra" izzadok (és ugye megállás előtt 5percet illik járatni üresben a ventilllátorokot kikapcsolt állapotú klíma mellett,h ne rohadjon/gombásodjon be a szellőzőrendszer)

de hiába is mondom,h a klíma 2-4dl-t jelent, nem érted :flowers: de nem baj ez :)

leszilaci

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3951 Dátum: 2009.07.16 08:57:40 »
Azért azt nem mondanám, hogy nem mennek le előled ha "sietni kell"...  ;)

Ha túl lapos és nem érzed magad ezért biztonságban, csak meg kell kicsit hangosítani és no problem  :D
teljes biztonságban érzem magam  :D
csak a miértre nem találom a választ :hmmmm:

hangosítani nem tervezem. szeretnék a gyári állapotnál maradni, így is szép hangja van  :wub:

Satriani

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3952 Dátum: 2009.07.16 10:21:20 »
hmm, te tudod. Mit gondolsz, az érintettet az érdekli? 

Ó, nagyon is. A tegnap említett E46 tulaj onnantól nem csak előre, hanem hátrafelé is integetett, majd 20 km túrás után lehúzódott, és kezét feltéve engedett el. A streetracer bmw-s számára pedig nincs nagyobb pofára esés, mint hogy kikapjon egy pórnépnek szánt kisautótól. Az, hogy japán, csak hab a tortán.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #3953 Dátum: 2009.07.16 10:38:12 »
Nem akarom én is agyonOFFolni a topicot, így írtam ide, kicsit ehhez kapcsolódik.
         

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: TS
« Válasz #3954 Dátum: 2009.07.16 16:16:04 »
Jó lenne ha minden macho toyota tulaj visszavenne egy kicsit, és legalább megpróbálna a társadalmilag is elismerten visszafogott BMW tulajdonosi kör IQ és EQ szitjére feljutni.
Ajánlott olvasmány: http://www.bmwpower.hu/
 :innocent:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3955 Dátum: 2009.07.16 16:19:29 »
Melyik részt kell elolvasni?:-)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: TS
« Válasz #3956 Dátum: 2009.07.16 16:21:19 »
Asszem azt, ahol habos mellel mossák a lányok a kocsikat.  :1eye: :D
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3957 Dátum: 2009.07.16 16:23:31 »
Asszem azt, ahol habos mellel mossák a lányok a kocsikat.  :1eye: :D

Az már megvolt:-)Itt nem derül ki hogy a bömösösök mennyire jó arcok,csak az hogy nagy kultúrájuk van itthon is és ez nem is baj.

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: TS
« Válasz #3958 Dátum: 2009.07.16 18:15:57 »
 :hug:

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: TS
« Válasz #3959 Dátum: 2009.07.16 18:24:20 »

Ha neked megéri klíma nélkül Fótról a Balcsira 3.5 óráig autózni a nyári melegben akkor az mi ha nem skótság ?????
ez is egyfajta skótság ,nemcsak azt hívják annak aki mindenből a legolcsóbbat veszi.


Ez kérem sport ráadásul kőkemény. Legalább annyira, mint kőkemény futóművel, ujjnyi peres gumival rázatni magunkat bp valamelyik útnak nevezett aszfaltcsíkján.
Értelmet keresni kár benne, bár kétségtelenül olcsóbb mint a fenti példa. Értelem pedig pont annyi van benne, mint a horgászatba, a golfba, vagy a bowlingban...na jó ott legalább visszagurul a bogyó, de a golfba tiplizhet az ember mindig utána. Na az angol foci az oké, abban sincs értelem, de legalább agresszió az van benne  :D

Szóval ez vmi ilyesmi, el kell fogadni, hogy van aki ezt a sportot kedveli, van aki azt. Nagyon kommunistán hangzik, de tőlünk nyugatabbra ez már egy sokkal jobban elfogadott "sportág" mint nálunk. Itt valahogy még hozzá kell nőni, szokni. Nekünk erre még nincs kialakult szavunk, angolul "hypermiling" a dolog neve,  aki mindezt űzi az pedig a "hypermiler".
http://en.wikipedia.org/wiki/Hypermiling
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.16 18:33:02 írta Zénóka »