Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574110 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3195 Dátum: 2009.01.14 02:34:45 »
Hí All!

Képzeljétek valaki megvette azt a törött ts-t ami kompresszoros volt és magyar az illető.3500euróért.Szólhatott volna,mert nekem már 3000-ért is odaadta volna az ember és akkor maradt volna 500eurója.:-)

i told to szuti so many time to we and see the car but szuti never understand he always say he dont know  bal bla bla :))) know its to late :banging:

Cause i Don't have 1 million ft cash and you wanted the compressor also like me and the car has only 1 compressor not 2:-))) :hmmmm: :tt2: :devil:

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #3196 Dátum: 2009.01.14 08:33:09 »
Áááá, én már építettem autót... de soha többet!

A végén u is szarul jár az ember anyagilag.... a másik meg, hogy nem kapsz olyan kocsit mint egy gyárilag nagyobb teljesítményű....

Aztán idővel eladod.... Akkor meg nem fizetnek meg ilyen "extrákat".... ezt tapasztalatból mondom... volt egy kocsim + kocsi áráért tuning rajt.... a kocsi árát kaptam meg... tuning pedig.... leves!

Tutinet: akkor a kocsi -> 3500€ a kocsi - 924 000 Ft
                                    2000 € szerelés ->528 000 Ft
                                    Kocsid értéke ->  2100 000
                     Sztem még számoljunk rá 200-300 000 ( légzsákok nélkül... ) Ftot a hibás sérült alkatrészek beszerzéséért ami kell az átépítéshez...
                                     Így a kocsi : 3 852 000 Ft

Ez össz 3 852 000 Ft ( ha a kocsin minden át tudsz pakolni, meg ha minden működik , de a lökkös elöl kuka, meg sztem aki hegeszt felnit az csak járkáljon egyedül, én biztos nem ülök be olyan mellé keményebb kürölmények közt... )
Akkor a saját idődet nem számolom, amit még a futkosással eltöltesz...

Akkor Németből vagy spanyolból ilyen kompis TS-t lehet hozni már ennyiért ha megnézed a hírdetéseket, és akkor nem egy gányolt gép van alattad...

De ezt mindenki saját maga dönti el, hogy min mennyit tud bukni, azaz mit engedhet meg magának :) 










Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3197 Dátum: 2009.01.14 08:45:09 »
Akkor még nem számoltad bele hogy gondolom nem 15-ös kerekeken akarod hogy menjen a kocsid,tahát 4 új gumma is kell és mindez ugye akkor áll össze biztosan amikor tudod hogy a moci  meg a kompresszor nem sérült egyéltalán szóval csak akkor érheti meg.Ott van még hogy a forgalmidban ugye 71 kw van mint teljesítmény.Nem tudom hogy nyalnák be műszakin hogy véletlenül 225 lovas lett reggelre a kocsid.Te sem érted max ezt tudnád mondani:-)))

Én is azért nem foglalkoztam a dologgal,mert nem engedhettem meg magamnak hogy beletegyek ennyit.Ráadásul lutri volt az egész.Mivel előlről kapott a kocsi így azt mondták a szerelők hogy/Ricsi,Fejes Laci/hogy ha a motortartóbakok sérültek vagy a váltó benyomta a féltengelyt a motorba akkor valszeg kuka az a része és erre a sérülés iránya miatt nagy esély volt.Ha megnéztétek a képeket akkor beljebb volt tolva az egész motor...

Peti

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3198 Dátum: 2009.01.14 10:51:54 »
Nem tudom hogy nyalnák be műszakin hogy véletlenül 225 lovas lett reggelre a kocsid.Te sem érted max ezt tudnád mondani:-)))

S még a vizsgát se biztos hogy megkell megvárni, belefut egy műszakilag nem analfabéta rendőrbe: úgy letépi a rendszámot hogy a következő sarokig fog repülni.
Utána meg mehet szigorított műszakira, amin még a No Fear-es matricáért is csóválják a fejüket...

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #3199 Dátum: 2009.01.14 10:58:48 »
Tényleg, Szuti, a műszakit elintézted már?

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #3200 Dátum: 2009.01.14 11:10:10 »
Cseréltem Fékszettet elöl....

ATE lett végül, brembóról mindenki lebeszélt.. ezt minősítették a hozzáértők legjobbnak utcára...Mivel sport betétekkel lett a csere ezért párszor használni kell hogy bemelegedjen a rendszer de meg vagyok elégedve a cuccokkal - ATE sport betét + ATE sport tárcsa....

Jah meg akinek van alapjáraton - a ts-én - enyhe kotyogás, rezonálás amikor indul.... ne cseréltessen benne se lánc se ékszíj feszítőt.... csupány ékszíjat....Igaz hogy 100ezret ir a könyv, de nyugodtan 60nál lecserélheti, mert nekem már 60ezernél  jelentkezett a csörgés amire végül az ékszíjcsere volt az orvosság... 6-8 ezer....

Ha valaki rendelne majd japánból akkor szóljon, mert engem  érdekelne a rövidváltó....



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3201 Dátum: 2009.01.14 12:09:42 »
Tényleg, Szuti, a műszakit elintézted már?


Igen,mókás volt,de megvan végül is simán:-)Mindenbe belekötöttek,de megadták így most 2 évig rendben van.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #3202 Dátum: 2009.01.14 12:11:52 »
Mibe kötöttek bele, részleteznéd plz....?

KÍváncsi vagyok....

Mit szedtél ki belőle?

Mihez mit szóltak?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3203 Dátum: 2009.01.14 12:22:19 »
Mibe kötöttek bele, részleteznéd plz....?

KÍváncsi vagyok....

Mit szedtél ki belőle?

Mihez mit szóltak?


Fólia,ültetés,elvileg kipuff,xenon,de ezt a 2-t addig cseréltük.Akkor amit néztek még azok a fékek voltak.A hátsó nem volt a best of,de arra úgyis másik rendszer megy tavasszal addig meg kihúzom vele.Ha nagyon szivatni akarnak mindent néznek.Hangot,co2-t fékerőt futóműveket szóval ha van ismerős akkor célszerű szólni neki.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3204 Dátum: 2009.01.14 21:03:40 »
Megvan kik vették meg a kompis töröttet.Véletlenül ma felhívtam a szegedi t-maxosokat teljesen más miatt és a Ludiék vették meg akik nyomták a talin a rav4-essel 3000euróért azt mondta.Persze Ők is a kompresszor miatt vették meg.Még nem hozták haza,de nekik azt mondta  a fószer aki árulta hogy teljesen ép a moci is meg a kompresszor is.Ha így van akkor velem nem volt valami segítőkész,vagy nekik hazudott.Majd ha hazahozzák azt mondta megmondja mi a helyzet a kocsival.Remélem mondjuk ha már kifizették nem buknak rajta,de bosszant is ha jó a dolog akkor annyit megért volna.

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #3205 Dátum: 2009.01.14 21:24:16 »
Megvan kik vették meg a kompis töröttet.Véletlenül ma felhívtam a szegedi t-maxosokat teljesen más miatt és a Ludiék vették meg akik nyomták a talin a rav4-essel 3000euróért azt mondta.Persze Ők is a kompresszor miatt vették meg.Még nem hozták haza,de nekik azt mondta  a fószer aki árulta hogy teljesen ép a moci is meg a kompresszor is.Ha így van akkor velem nem volt valami segítőkész,vagy nekik hazudott.Majd ha hazahozzák azt mondta megmondja mi a helyzet a kocsival.Remélem mondjuk ha már kifizették nem buknak rajta,de bosszant is ha jó a dolog akkor annyit megért volna.


szuti.
             i know there is one  kompresszor in the car you said you need the valto if you you can have kompresszor and valto bith of i need back bumper and Dob but know still the car parts for sale?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3206 Dátum: 2009.01.14 21:56:37 »
The car is not yet in Hungary.I'll ask.

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #3207 Dátum: 2009.01.17 12:57:52 »
szuti.
         when you bring the dob you told me lsat time :hmmmm:

I told you this week.This is monday...I will.

where is next week for dob :gun_bandana: :hmmmm:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3208 Dátum: 2009.01.17 16:59:21 »
szuti.
         when you bring the dob you told me lsat time :hmmmm:

I told you this week.This is monday...I will.

where is next week for dob :gun_bandana: :hmmmm:

Sorry,but you need that in this time?I wont stole it:-)

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #3209 Dátum: 2009.01.18 15:30:33 »
szuti.
         when you bring the dob you told me lsat time :hmmmm:

I told you this week.This is monday...I will.

where is next week for dob :gun_bandana: :hmmmm:

Sorry,but you need that in this time?I wont stole it:-)

i know you will not stole it but i need also for visga next month :censored: