Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574842 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Lexusfan

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: TS
« Válasz #3150 Dátum: 2008.12.30 12:19:32 »
Sziasztok!

Most szeretnék venni valami méregzsákot, de mivel Corollát sajnos már nem lehet újonnan venni így marad a használt lutrizás. :(
Két kiszemeltem van az egyik a Corolla TS másik a Yaris TS(az újabb). Yaris mellett szól hogy nagy macera árán de külföldön belehet újonnan szerezni viszont Corollához képest kisebb. Bár olyan szempontból előny hogy könnyebb mint a corolla és ezért jobban is mehet ugyanazzal a motorral.
Nem tudtok nekem ajánlani nem agyongyilkolt Corolla TS-t illetve Yaris TS-t innen magyarországról? Persze ha lenne 20 millám autóra akkor énis IS-F-et vennék :tt2: ::)

Hát ajánlani nemigazán tudok,de itt pl egy srác hirdette a sajátját talán másfél hónapja.Mennyit akarsz rászánni?Sztem ne gondolkodj hogy yaris vagy corolla ts egyértelműen corolla ha nem zavar a városi 10 körüli fogyasztás autópályán 9.Ha ez belefér akkor simán a cori.Próbálj ki egy yaris ts-t aztán ha pesti vagy akkor viszlek egy kicsit az enyémmel hogy legyen vigyor is az arcodon:-))Mondjuk ha újautót akarsz venni akkor gondolom a yaris lenne a megoldás.Én csak azt tudom hogy menetteljesítményben semennyit sem ad vissza a corihoz képest a yaris.Fürge kisautó és lehet vele viccelni,de nagyot ne várj tőle...Bár mintha yarisban is olvastam volna valamit hogy beletették ugyanezt a 2zzge mocit.


Corollából ezt a kettőt nézegettem:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=2490185&command=ugras&screenwidth=1280
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=2600799&command=ugras&screenwidth=1280

4-4,5 körül szánnák rá. Igen a yarisnál az újra gondoltam amibe már 1.8as szív dobog:) Hát sajnos nem pesti vagyok, de ha még autóvásárlás elött mennék pestre és neked is jó akkor majd élnék a lehetőséggel ::) :sweatdrop:

Lexusfan

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: TS
« Válasz #3151 Dátum: 2008.12.30 12:21:00 »
Sziasztok!

Most szeretnék venni valami méregzsákot, de mivel Corollát sajnos már nem lehet újonnan venni így marad a használt lutrizás. :(
Két kiszemeltem van az egyik a Corolla TS másik a Yaris TS(az újabb). Yaris mellett szól hogy nagy macera árán de külföldön belehet újonnan szerezni viszont Corollához képest kisebb. Bár olyan szempontból előny hogy könnyebb mint a corolla és ezért jobban is mehet ugyanazzal a motorral.
Nem tudtok nekem ajánlani nem agyongyilkolt Corolla TS-t illetve Yaris TS-t innen magyarországról? Persze ha lenne 20 millám autóra akkor énis IS-F-et vennék :tt2: ::)
A Yaris TS-ben ugyan 1,8-as motor van, de az csak síma dual vvt-i (ha jól tudom "csak" 130 ló), tehát nem ugyanaz mint a Cori TS-ben (192 ló).

Akkor bocsi rosszul informáltak erről. :hmmmm:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3152 Dátum: 2008.12.30 12:27:18 »
Corollából ezt a kettőt nézegettem:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=2490185&command=ugras&screenwidth=1280
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=2600799&command=ugras&screenwidth=1280

4-4,5 körül szánnák rá. Igen a yarisnál az újra gondoltam amibe már 1.8as szív dobog:) Hát sajnos nem pesti vagyok, de ha még autóvásárlás elött mennék pestre és neked is jó akkor majd élnék a lehetőséggel ::) :sweatdrop:

Na most kicsit összezavarlak:-)Az első az sztem amit egy srác hirdetett a fórumról.Ha Ő az akkor megbízható a dolog.Amúgy a  másik nekem gyanúsan olcsó.Nem lehet 6 kiló különbség 3 majdnem ugyanakkori autó ára között.Viszont az fekete...ami szebb.A másik szolídabb.A feketét egy kereskedő árulja sztem azzal tuti volt valami nagy ***.Gondolj bele sztem 3-4 kilót simán keres rajta egy kereskedő szóval akkor az már 1 millával kevesebb mint a másik.

Fölös idézetet töröltem. Kleingy
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.01 15:17:14 írta kleingy »

Lexusfan

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: TS
« Válasz #3153 Dátum: 2008.12.30 12:52:42 »
Hát igen a fekete szebb de ott nekem is kicsit gyanús valami, hogy ennyivel olcsóbb még akkor is ha 3 ajtós. Lehet kicsit várni kéne hogy nagyobb legyen a választék vagy behozni egyet :hmmmm: :banging: OFF  Megan RS-ről mi a véleményed? Bár hozzáteszem elsősorban Toyotát szeretnék mert az a szívem csücske.

Fölös idézetet töröltem, légyszi egynél többet ne idézzetek. Kleingy
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.01 15:17:53 írta kleingy »

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3154 Dátum: 2008.12.30 12:57:40 »
Nekem nem a kedvencem.Nem tetszik,de jól megy bár ellene még nem mentem.Asszem 235 paci turbós.Jobban megy mint a ts,de eszembe sem jutna olyat venni akkor inkább mazda 3 mps hogy japppán maradjon ha már a toyota nem gyárt sportosat.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3155 Dátum: 2008.12.30 13:03:31 »
Nekem nem a kedvencem.Nem tetszik,de jól megy bár ellene még nem mentem.Asszem 235 paci turbós.Jobban megy mint a ts,de eszembe sem jutna olyat venni akkor inkább mazda 3 mps hogy japppán maradjon ha már a toyota nem gyárt sportosat.

Ja amúgy ha kimntről akarsz behozni akkor a mobile24.hu-t nézd meg az ugyanaz ami a mobile.de német oldal.

Lexusfan

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: TS
« Válasz #3156 Dátum: 2008.12.30 13:33:09 »
Nekem nem a kedvencem.Nem tetszik,de jól megy bár ellene még nem mentem.Asszem 235 paci turbós.Jobban megy mint a ts,de eszembe sem jutna olyat venni akkor inkább mazda 3 mps hogy japppán maradjon ha már a toyota nem gyárt sportosat.

Mazdát néztem azzal az a baj hogy drága  :cry: :cry: :cry: :cry: Marad a Toyota. ::) Francia nekem se nagyon kéne csak gondoltam megkérdem mi a véleményed.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #3157 Dátum: 2008.12.30 14:49:44 »

Hát Kmr,sajna olyan rossz időket mentünk hogy el sem hiszem:-))Igazat beszél Tutinet...
Hogyhogy? Van rá magyarázat? Nem hiszem hogy elfelejtettetek vezetni. Vagy csak kisebb volt a motiváció?  :lol:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3158 Dátum: 2008.12.30 15:04:29 »

Hát Kmr,sajna olyan rossz időket mentünk hogy el sem hiszem:-))Igazat beszél Tutinet...
Hogyhogy? Van rá magyarázat? Nem hiszem hogy elfelejtettetek vezetni. Vagy csak kisebb volt a motiváció?  :lol:

Nemtom,majdnem másfél seccel mentünk rosszabbakat mint akkor.Sztem ez xakták volt.Mondjuk én buli után voltam,de a többiek nem szóval mi is csak röhögtünk magunkon:-)

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #3159 Dátum: 2008.12.30 15:20:21 »
Nemtom,majdnem másfél seccel mentünk rosszabbakat mint akkor.Sztem ez xakták volt.Mondjuk én buli után voltam,de a többiek nem szóval mi is csak röhögtünk magunkon:-)
Wazze nem kell a bulira fogni!!  :lol: :lol: Neked lassan az a szokatlan ha nem buli után vagy  :tt2: [rohog]

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #3160 Dátum: 2008.12.30 15:22:45 »
Tényleg, jössz ma este a mekibe?
Ha akarsz pezsgőzni és otthonról jössz, akár el is hozlak, mert a Bazilikától jövök.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3161 Dátum: 2008.12.30 15:44:53 »
Nemtom,majdnem másfél seccel mentünk rosszabbakat mint akkor.Sztem ez xakták volt.Mondjuk én buli után voltam,de a többiek nem szóval mi is csak röhögtünk magunkon:-)
Wazze nem kell a bulira fogni!!  :lol: :lol: Neked lassan az a szokatlan ha nem buli után vagy  :tt2: [rohog]

Furi mostanában 3hetente 1 alkalommal megyek el és mindig akkor van valami móka amikor éppen aludnom kéne még:-))Megyek,de nem pezsgőzöm:-)

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #3162 Dátum: 2008.12.30 18:50:45 »
Nemtom,majdnem másfél seccel mentünk rosszabbakat mint akkor.Sztem ez xakták volt.Mondjuk én buli után voltam,de a többiek nem szóval mi is csak röhögtünk magunkon:-)
Wazze nem kell a bulira fogni!!  :lol: :lol: Neked lassan az a szokatlan ha nem buli után vagy  :tt2: [rohog]

Tényleg nagyon gagyi időket mentünk, úgyhogy nem a másnaposság okozta  :no:

Kicsit bosszantó volt, hogy nem tudtuk annyit vállalni, hogy arányaiban jobb időket menjünk... Biztos a sok bejgli miatt!!  :otlet:
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #3163 Dátum: 2008.12.31 00:07:27 »
Nemtom,majdnem másfél seccel mentünk rosszabbakat mint akkor.Sztem ez xakták volt.Mondjuk én buli után voltam,de a többiek nem szóval mi is csak röhögtünk magunkon:-)
Wazze nem kell a bulira fogni!!  :lol: :lol: Neked lassan az a szokatlan ha nem buli után vagy  :tt2: [rohog]

Tényleg nagyon gagyi időket mentünk, úgyhogy nem a másnaposság okozta  :no:

Kicsit bosszantó volt, hogy nem tudtuk annyit vállalni, hogy arányaiban jobb időket menjünk... Biztos a sok bejgli miatt!!  :otlet:
Hi, üdv itt nálunk :)
Majd legközelebb.. Azért így is sajnálom h nem tudtam menni.
Ezek szerint a 32-es idő nem csak a vezetéstechnikán meg a pályaismereten múlik.
Pedig a múltkor nagyon bizonygatták h mindig ugyanolyanok a gépek és bármikor lehet velük 32-es időt menni.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #3164 Dátum: 2009.01.07 13:46:03 »
HI all!

Szuti, Tárcsa+betét ajánlat? Nekem ATE tárcsát mondtak, ferrodo fds 3000 betéttel ( betét 29 000, Tárcsa meg 25 000 / db.... ) Mit gondolsz?

Jah láttam valaki írta hogy Ts en gondolkodik...gondolkodom h.  eladom az enyémet!

2zzge 1.8 VVTL-i 192 Le

2004 12-havi

- Feket gyöngyház
- Téli 15" gyári Toyota alufelni BF goodrich gumikkal
- Nyári 17" Brock b6 chrome felni Sport Contact 2 es gumikkal
- körbe sötétítve
- sport dob TRD
- Fekete lexus optikás hátsó lámpa

- semmi motor tuning, se semmi a fent említetteken kívül...
-Sérülés, törésmentes,....
- nem volt versenyen a gép... se pályán...
- nagy szervíz után ( ami most lesz 7végén... )
- 65e  Km


Üdv all:

Z