Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565633 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #3030 Dátum: 2008.11.24 12:50:17 »
Szuti!

Mennyi olaj kell bele?

Nah mi volt a kocsival?

Mit csináltak rajta?

Hogy hogy összeállt?


Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3031 Dátum: 2008.11.24 13:48:32 »
Szuti!

Mennyi olaj kell bele?

Nah mi volt a kocsival?

Mit csináltak rajta?

Hogy hogy összeállt?



2.3 liter.Kuplungot cseréltek trd racing kerül bele...

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #3032 Dátum: 2008.11.24 13:58:19 »
Nah és mesélj, milyen lett?

Abszol nem csúszik?

Ugrani kell induláskor?
Vagy?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3033 Dátum: 2008.11.24 14:32:21 »
Nah és mesélj, milyen lett?

Abszol nem csúszik?

Ugrani kell induláskor?
Vagy?


Te Zori most írtam hogy péntekre áll össze az azt jelenti hogy most még nem tudom...

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #3034 Dátum: 2008.11.24 14:39:50 »
Nebassz :D

De miért? Az enny i idő?

Csápos emel -> légszűrő ki, motorbak le, váltó lazít + levesz ( jah előtte a váltó olaj le... ) tárcsa ki, tárcsa be... :D váltó vissza visszaszerel minden, olaj be!

Tárááááááám! :sorcerer:

Csak tárcsát rendeltél? Ez full kemény, azaz nem lehet csusztatni? Vagy semi kemény, mert aztmondják, hogy ilyenkor ugrani kell a kuplungrol egyben..

És még mi lesz bele?

Mennyi egy ilyen cucc? Gyári mennyi?

csak ezt rendelted Szuti ebben a körben? :excl: :whistling: :devil:




Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3035 Dátum: 2008.11.24 15:11:15 »
Nebassz :D

De miért? Az enny i idő?

Csápos emel -> légszűrő ki, motorbak le, váltó lazít + levesz ( jah előtte a váltó olaj le... ) tárcsa ki, tárcsa be... :D váltó vissza visszaszerel minden, olaj be!

Tárááááááám! :sorcerer:

Csak tárcsát rendeltél? Ez full kemény, azaz nem lehet csusztatni? Vagy semi kemény, mert aztmondják, hogy ilyenkor ugrani kell a kuplungrol egyben..

És még mi lesz bele?

Mennyi egy ilyen cucc? Gyári mennyi?

csak ezt rendelted Szuti ebben a körben? :excl: :whistling: :devil:





Mert többen rendeltünk és mire összeállt a rendelés addigra eltelt egy kis idő,ráadásul az utalás is pár nap meg a amíg idehozták az is idő.Nemtom Zori milyen nem vezettem még,de azt mondták semmi baja könnyen kezelhető.60ezer yen kb ami most elég szar plusz a szállítás és vám,áfa.Én mást nem rendeltem,majd meglátom mi lesz még tavaszig...

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #3036 Dátum: 2008.11.24 16:03:43 »
160 - 170 ezer szereléssel akkor... huhh kókáminy:) Wazz a Jen most néztem az ex rate kajk dúrva nyáron 1.37 is volt most meg 2.27 wazzz szopáss :(


kíváncsi vagyok rá :) mikor dobsz el egy körre? next week?

Hali

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3037 Dátum: 2008.11.24 16:13:42 »
160 - 170 ezer szereléssel akkor... huhh kókáminy:) Wazz a Jen most néztem az ex rate kajk dúrva nyáron 1.37 is volt most meg 2.27 wazzz szopáss :(


kíváncsi vagyok rá :) mikor dobsz el egy körre? next week?

Hali

1.70 volt nyáron amikor rendeltem.Majd be kell kopnia kicsit az olyan 500 km,addig senkit nem dobálok sehova,de aztán tőlem lehet,de télen nem nagy élmény:-)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3038 Dátum: 2008.11.29 02:20:46 »
Összeállt a gép.Rendben van a váltó és a motul váltóolaj miatt olyan szépen mozog mint még soha.Csak hogy legyen egy kis rossz is abban hogy kész lett ma hazafelé jövet megállítottak a rendőrök Mindezt úgy sikerült hogy kijöttek útra és betereltek pár autót engem úgy sikerült beterelniük hogy az egyik mondta hogy forduljak jobbra és aztán a másik aki velem szemben volt ugyanezt mutogatta és a nagy kanyarodásban ráterelt a járdára így leért az alja emellett a másik mutogatós okostojás mondta hogy vigyázzak az autómra.Mondtam volna neki hogy te hulye kocsog a haverod mutogatta merre menjek.Na vége egy  kpm-es viszgálaton ***akodtak hogy 23decibellel hangosabb a kipuff mint amilyen lehetne azt is mérték hogy 7000-res fordulaton tette ezt és a xenon miatt szóltak szóval mehetek be műszakira,de előtte a kipuffot meg kéne oldanom.Elvileg a műszaki ingyenes szóval az nem költség,de a kipuffra nem tudom mit lehet csinálni én nem akarom visszatetetni az eredetit...Ha valakinek van valami ötlete azt szivesen fogadnám.Amúgy érzésre olyan a kuplung mintha le akarna fulladni a motor,de persze nem fullad csak érdes a felülete...Hát elsőre ennyi a 20km tapasztalata.

Amúgy az érdekesség ebben is hogy megállították az új skyline gt-r-t is.Na annak már párszor hallottam a hangját hát nem annyi decibel mint az enyém.Neki mit mondanak?Vidd vissza a kocsidat jappppánba vagy mi?Akkora okoságok vannak hogy az valami eszméletlen,persze tisztelet a kivételnek!!

Peti

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3039 Dátum: 2008.11.29 11:16:47 »
Na vége egy  kpm-es viszgálaton ***akodtak hogy 23decibellel hangosabb a kipuff mint amilyen lehetne azt is mérték hogy 7000-res fordulaton tette ezt és a xenon miatt szóltak szóval mehetek be műszakira,de előtte a kipuffot meg kéne oldanom.Elvileg a műszaki ingyenes szóval az nem költség,de a kipuffra nem tudom mit lehet csinálni én nem akarom visszatetetni az eredetit...

Tudod ki állt volna föl a padkára, nemrég engem is megállítottak, mutogatott az egyik hogy álljak fel (ilyen 15centis derékszögű padka volt) én meg mondtam hogy nem, bele is kötöttek a felniken keresztül kipufon át mindenbe :clap: (csexhetik mert minden gyári :single fuck:) mondjuk a xenont pont nem nézték, pedig be volt kapcsolva mikor megállítottak meg mikor elindultam akkor is.

Műszakit meg nemtom.... nem hinném hogy 7000ig felpörgetik a motort, azt ott fülelni fognak, én a Báróczyba voltam anno a Corival, még a világítást se nézték meg, r-go tök nyugodtan bent maradhatott volna a xenon, mert a kutya nem nézte, a sportkipufot úgy szintén kutya nem nézte/hallgatta, ha meg úgy is ingyen vizsgázol. :innocent:

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: TS
« Válasz #3040 Dátum: 2008.11.29 15:22:20 »
Elvileg a műszaki ingyenes szóval az nem költség,de a kipuffra nem tudom mit lehet csinálni én nem akarom visszatetetni az eredetit..
Amikor engem tavaly nyáron megfogtak a körbefóliával, akkor pénzbüntetést nem kaptam, de nekem is vizsgára kellett vinnem. Persze KPM.... meg persze szigorított.... Akkor volt másfél éves az autó.

Szeged-->vizsga--> csodálkoztak, hogy mit akarok a sorba új autóval, majd mikor kiderült, hogy tuningőrült vagyok, akkor még a szigorítottat is alaposabbra fogták... futómű, fék, kézifék, kerékösszetartás, lengéscsillapítók, kipufogó (dízel), gumi profilmélysége.... meg még a fényszórómagasságot is műszerrel nézték, hogy valamibe bele lehessen kötni.... Persze minden vizsgaállomás külön történet, de azért ne úgy indulj el, hogy fenékig tejfel az egész.... Ja, és a csattanó: nem ingyenes; 9700ft volt (8700 a vizsgadíj+1000ft az érvényességi időt jelző matrica).
(ezt a vizsga dolgok eladásnál nehéz lesz majd kidumálnom  :clap:  )
kisa
born to ride

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #3041 Dátum: 2008.11.30 10:31:36 »
Hát ezek elég érdekes szituk a kpm-el... Peti, amikor mondtad, hogy nem állsz fel, akkor mit reagáltak? Szuti, sajnálom de ezek igazi köcsögök, el kell menned vizsgára és több mint valószínű, hogy vissza kell tenned a gyári kipuffot. Viszont vizsga után, ugyanúgy leszeded és visszateszed a mostanit, ennyi!

Ja még annyi, hogy az ellenőrzés hol történt pontosan, hol állítottak meg vagy tudja valaki hogy merre szoktak állni vagy ellenőrizni úgy általában?
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.30 10:33:09 írta ToTo »
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3042 Dátum: 2008.11.30 10:59:49 »
Hát ezek elég érdekes szituk a kpm-el... Peti, amikor mondtad, hogy nem állsz fel, akkor mit reagáltak? Szuti, sajnálom de ezek igazi köcsögök, el kell menned vizsgára és több mint valószínű, hogy vissza kell tenned a gyári kipuffot. Viszont vizsga után, ugyanúgy leszeded és visszateszed a mostanit, ennyi!

Ja még annyi, hogy az ellenőrzés hol történt pontosan, hol állítottak meg vagy tudja valaki hogy merre szoktak állni vagy ellenőrizni úgy általában?


A váci úton még  a duna pláza előtti omv kútnál jobb oldalon most valami országos ellenőrzés van vagy mi...

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #3043 Dátum: 2008.11.30 13:42:46 »
szuti. i may be i can help u with visga i know the guy who i spoke to him he he can do my car with folia visga he can try if u want with kipofogo alos

Peti

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #3044 Dátum: 2008.11.30 15:55:58 »
Hát ezek elég érdekes szituk a kpm-el... Peti, amikor mondtad, hogy nem állsz fel, akkor mit reagáltak?

Mondjuk én csak sima, mezei közúti ellenőrzést kaptam, leintettek egy zseblámpával :)
Kérdezte hogy miért nem, mondtam hogy nem akarom odaverni a kocsi elejét, mert föl még talán de lefelé tuti leérne, mondta hogy na jó :police: aztán belekötött mindenbe: látja nem gyári felni van, ( :clap:) meg hogy sportdob van fönt,(:clap: :clap:) kérdezte mit szólnék ha elküldene műszakira, mondtam hogy nem kell küldeni, megyek majd magamtól ha lejár, aztán mikor nézte a teljesítményt kérdezte hogy ez nem dízel? :eek: Nincs elírva a forgalmim? (mondjuk hogy ez honnan jött neki? :online2long:)

De pl. a csomagtartóba bele se néztek, pedig aszem nem volt nálam tartalék izzó, tehát ezért kapásból megbüntethettek volna, meg a xenonért is :whistling: