Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1565728 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: TS
« Válasz #3015 Dátum: 2008.11.03 13:44:14 »
Grelis:

Későn küldted a mailt :( akkor már nem votlam a cégnél.... csuszik jöv 7főre a dolog! Vettem amiket írtál, ez sokat segített! 7végén megcsinálom aztán küldöm!

Csucsu


Jó, nem hajt a tatár, akkor majd jelezd ha kész vagy, és akkor megbeszéljük a többit!

Köszi!!!

Csáó

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3016 Dátum: 2008.11.04 03:10:29 »
Skacok Ha vkinek még valami trd-től akkor hajrá,mert a héten elküldöm a rendelést.Kiscoro ki kéne eszeld mi legyen a fékekkel meg a rövidváltóval...Írd meg légyszi minél hamarabb...Köszi!

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: TS
« Válasz #3017 Dátum: 2008.11.04 07:16:28 »
Skacok Ha vkinek még valami trd-től akkor hajrá,mert a héten elküldöm a rendelést.Kiscoro ki kéne eszeld mi legyen a fékekkel meg a rövidváltóval...Írd meg légyszi minél hamarabb...Köszi!

Mivel az Europai Hiluxhoz semmijük nincs, így ebből most kimaradok.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

nismo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: TS
« Válasz #3018 Dátum: 2008.11.04 08:33:42 »
Zori ez egy toyota,mármint a tiéd:.))Szal nagy gáz nem kéne hogy legyen.Sztem abból hogy elmondasz valamit nem tudhatja mindig az ember mi lesz.Nem hiszem hogy bénák a szerekők.Akikhez én járok legalábbis nem azok.Eddig rájöttek mindenre.Persze biztosan lehet frissítéseket tartani az oktatásban,de ugye bármilyen új gond felmerülhet és azt akkor tudják megcsinálni ha látják,szétszedik...

hello

hamár itt tartunk elmondanád te kihez v. kikhez jársz?

Üdv

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3019 Dátum: 2008.11.04 10:14:53 »
Zori ez egy toyota,mármint a tiéd:.))Szal nagy gáz nem kéne hogy legyen.Sztem abból hogy elmondasz valamit nem tudhatja mindig az ember mi lesz.Nem hiszem hogy bénák a szerekők.Akikhez én járok legalábbis nem azok.Eddig rájöttek mindenre.Persze biztosan lehet frissítéseket tartani az oktatásban,de ugye bármilyen új gond felmerülhet és azt akkor tudják megcsinálni ha látják,szétszedik...

hello

hamár itt tartunk elmondanád te kihez v. kikhez jársz?

Üdv

Az emilfreyhez Tomihoz és Kanyik Zolihoz,meg Ricsihez a Tatai útra.

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #3020 Dátum: 2008.11.04 22:00:44 »
szuti. did u order some thing from TRD?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3021 Dátum: 2008.11.04 22:05:33 »
szuti. did u order some thing from TRD?

Yes a lot of things.If you need something just let me know.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3022 Dátum: 2008.11.05 15:04:10 »
szuti. did u order some thing from TRD?

I asked Ricsi about oil cooler and he told me if you push the car maybe you need,cause the oil can be too hot and that's not the best for the car.But you are not that kind of Guy so you don't need to buy.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #3023 Dátum: 2008.11.05 15:15:21 »
 :tt2:
It is very strange to hear this :)
 :2guns:

In spite of Szuti's driving behaviour :sweatdrop: :tt2:

Enyway i am not either :D :devil:

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #3024 Dátum: 2008.11.05 15:30:44 »
szuti.
        u will put the oil coler in your car? what about the trd oil filter its good to by ,you have also. i fell soory about my engine to push not all the time sometime its ok:) :winkiss:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3025 Dátum: 2008.11.05 15:38:59 »
szuti.
        u will put the oil coler in your car? what about the trd oil filter its good to by ,you have also. i fell soory about my engine to push not all the time sometime its ok:) :winkiss:

I wont put,I have other plans to do...It's ok Everybody can't be stupid like me:-))

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #3026 Dátum: 2008.11.05 18:36:20 »
what u have palne you can tell me   i want to know  if is ok today i change for 5w 50 oil its good

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3027 Dátum: 2008.11.05 20:56:02 »
what u have palne you can tell me   i want to know  if is ok today i change for 5w 50 oil its good

You will know later...:-)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #3028 Dátum: 2008.11.24 12:42:49 »
Helló Srácok!

Helyzet?

Mindenki eltűnt.... Turom, már lecsengett a szezon, de azért írhattok valamit  :)

Ki milyen módosításokat tervez a gépén?

Valakinek van valami nem várt hiba ami előjött a gépén?

Nekem mióta télire cseréltem a gumikat 9.3as átlaggal vagyok a 11 helyett... pedig u a ugy használom a gépet.... ( ennyit jelent a 17" meg a széles gumik :) )most 15 ös téliekkel vagyok 195ösökkel.... igaz hogy szinte minden kanyarban bejelez hogy csúszok, me sipol... :D de ez benne van:)

Váltoolajat viszont cserélek, mert hidegen ez egy nagy rakás sz*, lassan szinkronizál kemény a váltó tőle... tehát nagy 0 ...:S
Mennyit vegyek? 2-3 L?

Milyet is? AFT, TAFX? Vagy kinek mi a véleménye?

Üdv, Orcák!

Zor :devil: :tt2:



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #3029 Dátum: 2008.11.24 12:47:09 »
Helló Srácok!

Helyzet?

Mindenki eltűnt.... Turom, már lecsengett a szezon, de azért írhattok valamit  :)

Ki milyen módosításokat tervez a gépén?

Valakinek van valami nem várt hiba ami előjött a gépén?

Nekem mióta télire cseréltem a gumikat 9.3as átlaggal vagyok a 11 helyett... pedig u a ugy használom a gépet.... ( ennyit jelent a 17" meg a széles gumik :) )most 15 ös téliekkel vagyok 195ösökkel.... igaz hogy szinte minden kanyarban bejelez hogy csúszok, me sipol... :D de ez benne van:)

Váltoolajat viszont cserélek, mert hidegen ez egy nagy rakás sz*, lassan szinkronizál kemény a váltó tőle... tehát nagy 0 ...:S
Mennyit vegyek? 2-3 L?

Milyet is? AFT, TAFX? Vagy kinek mi a véleménye?

Üdv, Orcák!

Zor :devil: :tt2:




Nekem tafx volt benne most megy bele motul.Péntekre összeáll a kocsi szóval lehet hogy megyek a talira is Misi és elviszem a cuccokat.Elhozhatnád a cd-met amit egyszer odaadtam.Köszi.