Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1574508 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2970 Dátum: 2008.10.30 09:51:31 »
Na mi a szitu Szuti?  ::)
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2971 Dátum: 2008.10.30 10:36:21 »
Kuplung kuka,Váltót csak a dobozt kell meghegeszteni,de amúgy okés a kuplung kinyomta a házat.Szal nem vészes a kuplungot úgyis cserélnem kellett volna már,mert mondták amikor betetettem a sperrt meg a lendkereket hogy mé10000 km van benne.Na ahhoz képest mentem vele 20000-ret.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: TS
« Válasz #2972 Dátum: 2008.10.30 12:50:18 »
Kuplung kuka,Váltót csak a dobozt kell meghegeszteni,de amúgy okés a kuplung kinyomta a házat.Szal nem vészes a kuplungot úgyis cserélnem kellett volna már,mert mondták amikor betetettem a sperrt meg a lendkereket hogy mé10000 km van benne.Na ahhoz képest mentem vele 20000-ret.

Ja, azt vágom, hogy majdnem dupla annyit mentél vele, de most itt a csere ideje. Már megrendelted? Exedy, TRD, vagy milyen lesz? A hegesztéssel szerintem nem lesz gond, kuplung csere és újra tempóóóóó!  :clap:
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2973 Dátum: 2008.10.30 13:04:48 »
Kuplung kuka,Váltót csak a dobozt kell meghegeszteni,de amúgy okés a kuplung kinyomta a házat.Szal nem vészes a kuplungot úgyis cserélnem kellett volna már,mert mondták amikor betetettem a sperrt meg a lendkereket hogy mé10000 km van benne.Na ahhoz képest mentem vele 20000-ret.

Ja, azt vágom, hogy majdnem dupla annyit mentél vele, de most itt a csere ideje. Már megrendelted? Exedy, TRD, vagy milyen lesz? A hegesztéssel szerintem nem lesz gond, kuplung csere és újra tempóóóóó!  :clap:

TRD lesz most beszéltem, egy sráccal akinek az exedy is azt mondta hogy trd-t vegyen:-)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #2974 Dátum: 2008.10.30 13:59:47 »
Szuti,

Ez komplett kulungmű? azaz nem csak tárcsa? hanem kinyomó rész stb?

Vagy?

Mennyi egy ilyen mutatvány?

És mi történt valójában?Nem értem teljesen? összetört a tárcsa bennt? vagy?

Ha pályázol akkor az kiszeded a menetstabilizátor biztositékját? vagy hogyan oldod meg, hogy ne avatkozzon bele az ECU?

Halillllilililillili:)


Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2975 Dátum: 2008.10.30 14:04:31 »
A menetstabilizátor csak akkor szól bele ha nagyon elrontom.Eleinte sztem csak csipog és nem avatkozik bele...A kinyomórész is kell a tárcsa összetörött és az nyomta meg a váltóházat is.Ennyi.Nemtom mennyi lesz pontosan majd kiderül...Jövőre kiveszem a biztosítékot is...

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: TS
« Válasz #2976 Dátum: 2008.10.30 14:25:51 »
A menetstabilizátor csak akkor szól bele ha nagyon elrontom.Eleinte sztem csak csipog és nem avatkozik bele...A kinyomórész is kell a tárcsa összetörött és az nyomta meg a váltóházat is.Ennyi.Nemtom mennyi lesz pontosan majd kiderül...Jövőre kiveszem a biztosítékot is...

Ha kiveszed a biztosítékod, hibajelet fog küldeni, utánanéztem, és egy idő után beáll csökkentett módra

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: TS
« Válasz #2977 Dátum: 2008.10.30 14:27:21 »
Szia, zorits nem akarlak zaklatni, de lambdaszonda ügyben van valami?  ::)

Vagy keressek valami más megoldást? :clap:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2978 Dátum: 2008.10.30 14:28:39 »
A menetstabilizátor csak akkor szól bele ha nagyon elrontom.Eleinte sztem csak csipog és nem avatkozik bele...A kinyomórész is kell a tárcsa összetörött és az nyomta meg a váltóházat is.Ennyi.Nemtom mennyi lesz pontosan majd kiderül...Jövőre kiveszem a biztosítékot is...

Ha kiveszed a biztosítékod, hibajelet fog küldeni, utánanéztem, és egy idő után beáll csökkentett módra

mi az a csökkentett mód?

Zorival óvatosan,link egy fazon:-))

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: TS
« Válasz #2979 Dátum: 2008.10.30 14:38:10 »
A menetstabilizátor csak akkor szól bele ha nagyon elrontom.Eleinte sztem csak csipog és nem avatkozik bele...A kinyomórész is kell a tárcsa összetörött és az nyomta meg a váltóházat is.Ennyi.Nemtom mennyi lesz pontosan majd kiderül...Jövőre kiveszem a biztosítékot is...

Ha kiveszed a biztosítékod, hibajelet fog küldeni, utánanéztem, és egy idő után beáll csökkentett módra

mi az a csökkentett mód?

Zorival óvatosan,link egy fazon:-))

Link?  :1eye:

Hát Te ismered ::)

mostmár csak lép valamit az ügyemben is :)

Az ilyen biztonsági üzem, hogyha hibajel van, és nem szünteted meg, akkor beállít egy önmegóvó programot, ami asszem max 40km/h

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
Re: TS
« Válasz #2980 Dátum: 2008.10.30 14:47:31 »
Szuti :D
 :2guns: :2guns: :gun_bandana: :punk: :wheelchair: :gunsmilie: :osama: :taz: :asshole:

For your information
Zori = :angel:

Léptem is... :D

csucsu

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: TS
« Válasz #2981 Dátum: 2008.10.30 14:50:37 »
Látod, angyal  :innocent:  :clap:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2982 Dátum: 2008.10.30 14:56:07 »
A menetstabilizátor csak akkor szól bele ha nagyon elrontom.Eleinte sztem csak csipog és nem avatkozik bele...A kinyomórész is kell a tárcsa összetörött és az nyomta meg a váltóházat is.Ennyi.Nemtom mennyi lesz pontosan majd kiderül...Jövőre kiveszem a biztosítékot is...

Ha kiveszed a biztosítékod, hibajelet fog küldeni, utánanéztem, és egy idő után beáll csökkentett módra

mi az a csökkentett mód?

Zorival óvatosan,link egy fazon:-))

Link?  :1eye:

Hát Te ismered ::)

mostmár csak lép valamit az ügyemben is :)

Az ilyen biztonsági üzem, hogyha hibajel van, és nem szünteted meg, akkor beállít egy önmegóvó programot, ami asszem max 40km/h


Nekem többen is ajánlották többek között a tmaxos Ádám aki rav 4-el versenysez hogy vegyem ki bátran,meg van pályaautóból is tsport kint a cseheknél szal abbnan sem hiszem hogy benne van...

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: TS
« Válasz #2983 Dátum: 2008.10.30 15:03:30 »

Nekem többen is ajánlották többek között a tmaxos Ádám aki rav 4-el versenysez hogy vegyem ki bátran,meg van pályaautóból is tsport kint a cseheknél szal abbnan sem hiszem hogy benne van...

Jó, hát akkor szedd ki, és ha nem küld hibajelet, akkor ok.

Érdemes kipróbálni, mert pályán azért elég zavaró minden kannyarban a csipogás ::)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #2984 Dátum: 2008.10.30 17:16:56 »
www.trdparts.jp  -ről valakinek valami?Sztem a jövőhét elején én megrendelem a kuplungot.


Majd megnézem mit lehet csinálni.Nem örülnék egy hungaroringes versenyen ha valahogy beállna 40-re:-))