Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6713320 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Carina
« Válasz #10755 Dátum: 2007.10.11 19:33:48 »
Idézetet írta: "kalo1"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Trotter66"
b.c:
Na ha odajutsz, hogy nekiláss a hegeszgetésnek, akkor gondolkozz azon, hogy feljössz hozzánk a nagybecsû kipufogósunkhoz.

Palaczk is Pécsrõl autózott fel, hogy rendbetetesse becsülettel, korrektül, viszonylag olcsó pénzért a pufóját. Schillerasz is nála csináltatta. Nekem is gyártott már a Micu Lancerre annó.

Esetleg összeköthetnéd egy pesti szolgálati úttal, vagy nem tudom.  Nem biztatlak, csak, mint lehetõséget említettem. Esetleg elõtte, utánna, mellette hangulatos városnézést tudok félajánlani, vagy pikniket... :mrgreen:


Ezt megerõsíteném. Azt az embert csak ajánlani tudom.


Megkérdezhetem, hogy ki az? Akár privátban is. Nekem egy kis rezonanciát kéne eltüntetni.

Gondolom, vetted Palaczk linkjét...


Aztán tessen rám hivatkozni! :nyelv:  :kacsint:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Carina
« Válasz #10756 Dátum: 2007.10.11 23:15:18 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "kalo1"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Trotter66"
b.c:
Na ha odajutsz, hogy nekiláss a hegeszgetésnek, akkor gondolkozz azon, hogy feljössz hozzánk a nagybecsû kipufogósunkhoz.

Palaczk is Pécsrõl autózott fel, hogy rendbetetesse becsülettel, korrektül, viszonylag olcsó pénzért a pufóját. Schillerasz is nála csináltatta. Nekem is gyártott már a Micu Lancerre annó.

Esetleg összeköthetnéd egy pesti szolgálati úttal, vagy nem tudom.  Nem biztatlak, csak, mint lehetõséget említettem. Esetleg elõtte, utánna, mellette hangulatos városnézést tudok félajánlani, vagy pikniket... :mrgreen:


Ezt megerõsíteném. Azt az embert csak ajánlani tudom.


Megkérdezhetem, hogy ki az? Akár privátban is. Nekem egy kis rezonanciát kéne eltüntetni.

Gondolom, vetted Palaczk linkjét...


Aztán tessen rám hivatkozni! :nyelv:  :kacsint:

Úgy kell mondani hogy Trottyer Tata kûdött:D! :nagymosoly:  :partyman: Tesó !

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Carina
« Válasz #10757 Dátum: 2007.10.12 00:11:49 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Trotter66"
Aztán tessen rám hivatkozni! :nyelv:  :kacsint:

Úgy kell mondani hogy Trottyer Tata kûdött:D! :nagymosoly:  :partyman: Tesó !


Én próbáltam, de az ürge nem vágta, hogy ki is az a Trotter :hmm: ... De enélkül is rendesen dolgozott :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Dzso bácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 379
Carina
« Válasz #10758 Dátum: 2007.10.12 07:46:49 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Bakker Jioe, ha nem hívsz fel és nem találkozunk, ha Pesten vagy, komolyan kitagadlak!!!  :banging:  :banging:

Ráadásul a városunkba el jössz kipufogózni... Még ilyet.... :crazy:  :robbanfej:  :kacsint:


Szia Trotter!
Sajna sürü a progi, na meg az offos géppel jöttem fel.
Nem hoztam magammal a dobot, mert Gyömrö Csepelröl elég nem közel van, és messziröl kerülöm azt a települést, mint a tüzet, mert elég szár emlékek füznek hozzá...
Ma, és vasárnop ezen a számon vagyok elérhetö: pannon:39599 huszonkilenc.
Vasárnop már elvileg kötetlenebb nap lesz (vagy nem, nem csak tölem függ), de délután kint leszek az M5-s tesónál, mert spontán márka tali lesz. Szívesen összefutnék Veled, csak az a baj, hogy ok nélkül sose jövök Pestre. Lécci ne tagaggy ki.
Szombaton meg cca 800 km vár rám, nem pite hétvégnek nézek elébe.

- off - ha sikerül elég embert verbuválnom a Toyotába, akkor jövö vasárnop felutaznék a luxusautó só-ra. Na nem azé, mert a Toyota is kint van hehehee...
Ezeddig nem áll jól a téma, még csak egy jelentkezö van, jelenleg túl sokba lenne a benya, de hátha összejön.

Ti nem készültök kilátogatni oda? Én két éve voltam, és nagyon tettszett.

Ya, és köci Palaczk a linket, én nem vagyok tapasztalt guglizó...
böszme pijos degusztátorkám...

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
_
« Válasz #10759 Dátum: 2007.10.12 14:55:59 »
Láttatok már ilyet?
Õ a  fehér holló!
Carina E 2.0 TD. Alig van benne valami, nem? Meg jól átlátható....

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: _
« Válasz #10760 Dátum: 2007.10.12 15:22:20 »
Idézetet írta: "b.c."
Láttatok már ilyet?
Õ a  fehér holló!
Carina E 2.0 TD. Alig van benne valami, nem? Meg jól átlátható....


Csak nálunk van kevés belõle. Ausztriában átlag minden 2. Carina ilyen, direkt szoktam figyelni. A többi pedig általában 1.8-as benzines.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Carina
« Válasz #10761 Dátum: 2007.10.12 18:37:04 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Trotter66"
Aztán tessen rám hivatkozni! :nyelv:  :kacsint:

Úgy kell mondani hogy Trottyer Tata kûdött:D! :nagymosoly:  :partyman: Tesó !


Én próbáltam, de az ürge nem vágta, hogy ki is az a Trotter :hmm: ... De enélkül is rendesen dolgozott :)
:nagymosoly:  A +oldás talán az lenne, hogy a piros-lanceres-micuklub- tag.:nagymosoly:
Majd holnap lemegyek és mondom, hogy én vagyok a Trotter... :vag2:  :kacag:

Átlag egy-két hetente szoktam vele találkozni itt-ott a városban.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

tomka1982

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
Carina
« Válasz #10762 Dátum: 2007.10.13 03:39:08 »
Most jutott eszembe, hogy el sem mondtam az elgörbült keresztrút történetének végét.

Szóval, égen-földön nem találtam olyat, mint az enyém. A kispesti bontós sráccal megnéztünk egy Corollát. Elvittem. A szerelõm mellett álltam, úgy vettük le. Mit ad Isten, az egyiket fel, a másikat le, cupp, egy az egybe a helyérement. Másnap futómûállításra mentem, s láss csodát, határértéken belül volt, hozzá se kellett nyúlni! Amit nem értek, és ezt magyarázza el nekem valaki, hogy mi a fenét keres az én Carinámon Corolla futómû alkatrész? A kispesti srác azt mondta, pedig Carina a futómû... Most akkor mi van??? Az, vagy nem az??? Ha netán elromlik valami, automatikusan Corolla alkatrészt nézzek? Nah...corolla...megszégyenûlt a szerelmem...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Carina
« Válasz #10763 Dátum: 2007.10.13 10:09:31 »
Idézetet írta: "tomka1982"
Most jutott eszembe, hogy el sem mondtam az elgörbült keresztrút történetének végét.

Szóval, égen-földön nem találtam olyat, mint az enyém. A kispesti bontós sráccal megnéztünk egy Corollát. Elvittem. A szerelõm mellett álltam, úgy vettük le. Mit ad Isten, az egyiket fel, a másikat le, cupp, egy az egybe a helyérement. Másnap futómûállításra mentem, s láss csodát, határértéken belül volt, hozzá se kellett nyúlni! Amit nem értek, és ezt magyarázza el nekem valaki, hogy mi a fenét keres az én Carinámon Corolla futómû alkatrész? A kispesti srác azt mondta, pedig Carina a futómû... Most akkor mi van??? Az, vagy nem az??? Ha netán elromlik valami, automatikusan Corolla alkatrészt nézzek? Nah...corolla...megszégyenûlt a szerelmem...


Hát akkor nyilván az van, hogy ez a lengõkar ugyanolyan a Carinában és abban a Corollában.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

johnny

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 54
Carina
« Válasz #10764 Dátum: 2007.10.13 10:14:10 »
Ma vettem észre, hogy a szélvédõ és a motorháztetõ közötti "rácsról" hiányzik a jobb szélsõ csavar.
Mivel nem tudtam, hogy milyen van benne, ezért kivettem a bal szélsõt és utána nem tudtam visszacsavarni, csak pörgött körbe.
Van alatta vmi lemez, ami elmozdulhatott?
Szétszedte ezt már vki?

tomka1982

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
Carina
« Válasz #10765 Dátum: 2007.10.13 10:51:45 »
Idézetet írta: "johnny"
Ma vettem észre, hogy a szélvédõ és a motorháztetõ közötti "rácsról" hiányzik a jobb szélsõ csavar.
Mivel nem tudtam, hogy milyen van benne, ezért kivettem a bal szélsõt és utána nem tudtam visszacsavarni, csak pörgött körbe.
Van alatta vmi lemez, ami elmozdulhatott?
Szétszedte ezt már vki?


Ha jól emlékszem, amolyan U alakú kis fulecske van ott. Valószínû be/le ejthetted szétszedés közben. Az ilyen, vigyázni kell vele. Nem probléma, mert bármilyen ilyen hasonlato U lemez jó, a közepén jukkal, a kalaptartó hangszórót is ilyennel szokták berakni, csak hogy képben legyél, ha nem vágnád hírtelen.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Carina
« Válasz #10766 Dátum: 2007.10.13 11:38:13 »
"Lemezanya" a neve annak az U alakú cuccnak, amirõl beszéltek :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Francois

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Carina
« Válasz #10767 Dátum: 2007.10.13 12:22:41 »
Üdvözlet Mindenkinek!

Holnap megyek megnézni egy 1996-os kombi Carina E-t, amiben elméletileg 270 ezer km. van (ez hihetõ számnak tûnik), és most volt felújítva a motorja.  Ez lehet jó is, de az azért elgondolkoztatott, hogy az 1,6-os benzines Toyota motor híresen strapabíró, vajon miért kellett felújítani.  Mi a véleményetek elsõ hallásra?

Legyetek rosszak!
 :toy:
Francois
Toyota Carina E Wagon 1.6 XLi 1996.

tomka1982

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
Carina
« Válasz #10768 Dátum: 2007.10.13 12:38:32 »
Idézetet írta: "Palaczk"
"Lemezanya" a neve annak az U alakú cuccnak, amirõl beszéltek :)


Bántotta a szemed mi? Köszönöm a szakszerû kisegítést, nekem nem jutott hírtelen eszembe...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Carina
« Válasz #10769 Dátum: 2007.10.13 12:39:09 »
Idézetet írta: "Francois"
Üdvözlet Mindenkinek!

Holnap megyek megnézni egy 1996-os kombi Carina E-t, amiben elméletileg 270 ezer km. van (ez hihetõ számnak tûnik), és most volt felújítva a motorja.  Ez lehet jó is, de az azért elgondolkoztatott, hogy az 1,6-os benzines Toyota motor híresen strapabíró, vajon miért kellett felújítani.  Mi a véleményetek elsõ hallásra?


270 ezernél motorfelújítás? Korai.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )