Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 565494 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1725 Dátum: 2010.01.11 22:37:26 »

Na ez a beszéd, tuti jó autónk van!  :sorcerer:

Grat a szőnyeghez, sokkal jobb megoldás mint a szövet, legalábbis most télen a nedves és latyakos időben. Frankón kivetted a pótkereket és helyette mélynyomó van? És az emelő meg egyéb alkatrészek még ott hátul a tálcán, azokat is kivetted?

Nem kellett kivenni a kereket, sem az emelőt, ez egy abba "öntött" gyári darab, Pioneer Spare Tire Subwoofer (TS-WX50).
Kiváló darab, a szakszervizben csodálkoztak is a srácok :-)
Zsono

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1726 Dátum: 2010.01.12 12:22:30 »

Nem kellett kivenni a kereket, sem az emelőt, ez egy abba "öntött" gyári darab, Pioneer Spare Tire Subwoofer (TS-WX50).
Kiváló darab, a szakszervizben csodálkoztak is a srácok :-)

Akkor én félreértettem, azt hittem, hogy maga az az üres hely ami keletkezett miután kivetted a pótkereket, és hogy oda tetted be a mélynyomót.
Akkor ez így még jobb ha netán lenne valami bibi egy kerékkel...
Toyota Yaris T SPORT
153



zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1727 Dátum: 2010.01.12 21:08:27 »

Akkor én félreértettem, azt hittem, hogy maga az az üres hely ami keletkezett miután kivetted a pótkereket, és hogy oda tetted be a mélynyomót.
Akkor ez így még jobb ha netán lenne valami bibi egy kerékkel...

Praktikus darab, láthatatlan, jól szerelhető. Van aktív is belőle, de az itthon fehér holló...
A Yaris Ts utastér térfogata és az eszköz nagyon egymásra találtak. Egyenletes, szép mélye van, kis hangerővel is jelen van a zenei mélyhang a tuning kipuf mély hangja mellett. Amiért még hasznos: kifelé alig hallatszik, tehát nem hivalkodó, és a kipuf hangját kívül nem bántja :-)
Zsono

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1728 Dátum: 2010.01.12 22:20:07 »

Praktikus darab, láthatatlan, jól szerelhető. Van aktív is belőle, de az itthon fehér holló...
A Yaris Ts utastér térfogata és az eszköz nagyon egymásra találtak. Egyenletes, szép mélye van, kis hangerővel is jelen van a zenei mélyhang a tuning kipuf mély hangja mellett. Amiért még hasznos: kifelé alig hallatszik, tehát nem hivalkodó, és a kipuf hangját kívül nem bántja :-)


Milyen kipuffod van az autón? Hangja?
Toyota Yaris T SPORT
153



zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1729 Dátum: 2010.01.15 21:13:53 »

Milyen kipuffod van az autón? Hangja?

Egy WM Sport szet van a gép alatt, és nagyon kellemes, mély hangja van, alacsony fordulaton meg nem mondanád, ki közelít :-)
Aztán a fordulatszám növelésével sportosodik a hangja szépen :-) De csak a hangjáért sosem pörgetem, minden tartományban jó, ahogy van.
Zsono

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1730 Dátum: 2010.01.15 21:36:46 »

Na grat hozzá, biztos jó hangja van, majd ha jössz talira ott megvizsgálom szívesen!  :flowers:
Toyota Yaris T SPORT
153



zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1731 Dátum: 2010.01.15 22:27:11 »

Na grat hozzá, biztos jó hangja van, majd ha jössz talira ott megvizsgálom szívesen!  :flowers:

Viszek sztetoszkópot  ::) ;)
Zsono

TSityu

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1732 Dátum: 2010.01.16 21:08:54 »
Toto & Pzs,

Amiről beszéltünk.

[a csatolmányt egy admin törölte]

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1733 Dátum: 2010.01.16 21:47:45 »
Toto & Pzs,

Amiről beszéltünk.

A Turbo nelkuli TS-hez kepest nem sok kulonbseg a 0.8 mp papiron... Egyebkent a Toto TS-e sztem most is tudja. Enyem meg valszeg tudja a 9.0-t...

TSityu

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1734 Dátum: 2010.01.16 21:54:37 »
A Turbo nelkuli TS-hez kepest nem sok kulonbseg a 0.8 mp papiron... Egyebkent a Toto TS-e sztem most is tudja. Enyem meg valszeg tudja a 9.0-t...

Csak ezt találtam, pedig kerestem 95.8 Le változathoz is.  :tt2: Készíts videót, kielemezzük.  :flowers:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1735 Dátum: 2010.01.16 22:12:21 »
A Turbo nelkuli TS-hez kepest nem sok kulonbseg a 0.8 mp papiron... Egyebkent a Toto TS-e sztem most is tudja. Enyem meg valszeg tudja a 9.0-t...

Csak ezt találtam, pedig kerestem 95.8 Le változathoz is.  :tt2: Készíts videót, kielemezzük.  :flowers:

Köszi TSityu!  :sorcerer:

PSZ, szerintem is a tiéd tudja a 9-et, jól gondold át a dolgokat és vágj bele bátran az elképzelésidbe, ha megtartod ha nem... Én nem bántam meg, hogy megtartottam, imádom!
Toyota Yaris T SPORT
153



tutinet

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1736 Dátum: 2010.01.16 22:14:15 »
Hali TOTO és PZS.

Sajna mi ma továbbmentünk a parkolóból, nemtudom mi volt utána.
Gyorsultatok ?
Eredmény ?

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1737 Dátum: 2010.01.16 22:25:45 »
Hali TOTO és PZS.

Sajna mi ma továbbmentünk a parkolóból, nemtudom mi volt utána.
Gyorsultatok ?
Eredmény ?

Minden a papirforma szerint alakult, azt meg Te is ismered... :P

Szted nem egyertelmu?  :clap:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1738 Dátum: 2010.01.16 22:28:20 »

Kár, hogy elmentetek, tök jókat mentünk! Jó lett volna ha mondjuk ti is becsatlakoztok, oda vissza mentünk pár kört, klassz volt!  :ph34r:

Mindenki nagyon jókat ment, tényleg élvezetes volt, olyan spontán és tiszta, alig volt forgalom, na jó csak az elején egy kicsi, de megoldottuk.
Majd legközelebb remélem ti is maradtok, miután persze felkerül a kipuff rendszered és meg lesz az ecu-d is.
Toyota Yaris T SPORT
153



tutinet

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1739 Dátum: 2010.01.16 22:43:45 »

Kár, hogy elmentetek, tök jókat mentünk! Jó lett volna ha mondjuk ti is becsatlakoztok, oda vissza mentünk pár kört, klassz volt!  :ph34r:

Mindenki nagyon jókat ment, tényleg élvezetes volt, olyan spontán és tiszta, alig volt forgalom, na jó csak az elején egy kicsi, de megoldottuk.
Majd legközelebb remélem ti is maradtok, miután persze felkerül a kipuff rendszered és meg lesz az ecu-d is.

Éhesek voltunk és elhúztunk kajálni  :cool2: :D :D
De Mozso is eltűnt nem kanyarodott le balra .