Szerző Téma: Alkatrészek, technikai kérdések  (Megtekintve 2883021 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pzs

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4905 Dátum: 2010.01.25 17:05:01 »
Vedd meg Tutinet, jobban eladható, értéknövelő a klíma.
A 140 nevetségesen olcsó ár!

140nel magasabb aron sztem nem fogja tudni eladni, csak azert mert van benne klima...

Satriani

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4906 Dátum: 2010.01.25 17:07:21 »
Az eladhatatlan és az eladható között forintban mennyi a különbség?

tutinet

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4907 Dátum: 2010.01.25 17:17:07 »
Az eladhatatlan és az eladható között forintban mennyi a különbség?

Igen , itt a pont sajnos. Hiába szép egy autó meg márkaszervizelt is ha nincs benne klíma ma igen sokat ront a renoméján. Holnap rákérdezek, esetleg eltetetem velük későbbre, most ami fontos anyagi kiadás az a computer beszerelés és programozás.


pzs

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4908 Dátum: 2010.01.25 17:31:51 »
Az eladhatatlan és az eladható között forintban mennyi a különbség?

Igen , itt a pont sajnos. Hiába szép egy autó meg márkaszervizelt is ha nincs benne klíma ma igen sokat ront a renoméján. Holnap rákérdezek, esetleg eltetetem velük későbbre, most ami fontos anyagi kiadás az a computer beszerelés és programozás.


Bar feher a szine es klima sincs benne jelenleg, de azert az tulzas, hogy eladhatatlan. Nagyon mutatos darab sztem a Tutinete es jopar ember van akinek nem szempont a klima. Epp ma reggel beszeltunk kollegakkal autovasarlasrol. Egyik azt mondta, hogy a menetbiztonsagi eszkozok meglete volt nala fontos a vasarlasnal. Egy klima nelkuli, 4 legzsakos autot vasarolt par eve...

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4909 Dátum: 2010.01.25 18:24:11 »
Bar feher a szine
Mi a baj a fehérrel? Ez ma divat szín lett, a szó pozitív értelmében! A mostani fekete autóm után én is egy fehéret valószínűsítenék magamnak.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4910 Dátum: 2010.01.25 18:27:36 »
... hogy a menetbiztonsagi eszkozok meglete volt nala fontos a vasarlasnal...
Ha kicsit tágabban nézzük a dolgot, akkor az olyan kényelmi eszköz, mint a klíma, egyben menetbiztonsági is. Nem olyan fárasztó a vezetés a 40 fokos nyári melegben klímával, mint a lehúzott ablakos, zajos autóban.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4911 Dátum: 2010.01.25 18:35:05 »
Epp ma reggel beszeltunk kollegakkal autovasarlasrol. Egyik azt mondta, hogy a menetbiztonsagi eszkozok meglete volt nala fontos a vasarlasnal. Egy klima nelkuli, 4 legzsakos autot vasarolt par eve...
Olyan példát tudsz mondani, mikor valaki klímás kocsiból ült át egy klíma nélkülibe jószántából? Én már a manuális klímán is húzom a szám az automata után..

Satriani

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4912 Dátum: 2010.01.25 19:00:50 »
Bar feher a szine es klima sincs benne jelenleg, de azert az tulzas, hogy eladhatatlan. Nagyon mutatos darab sztem a Tutinete es jopar ember van akinek nem szempont a klima. Epp ma reggel beszeltunk kollegakkal autovasarlasrol. Egyik azt mondta, hogy a menetbiztonsagi eszkozok meglete volt nala fontos a vasarlasnal. Egy klima nelkuli, 4 legzsakos autot vasarolt par eve...

Egy kollégából azért ne általánosíts. Megnéznék egy kimutatást arról, hogy az alsóközép autók hány %-át adják át klíma nélkül.

Satriani

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4913 Dátum: 2010.01.25 19:02:38 »
Mi a baj a fehérrel? Ez ma divat szín lett, a szó pozitív értelmében! A mostani fekete autóm után én is egy fehéret valószínűsítenék magamnak.

Ja-ja, van egy csomó autó, aminek baromi jól áll. (Pl. IS200 :wub: )

Ezzel együtt a nem metál fehér szín értékcsökkentő tétel az eurotaxnál.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4914 Dátum: 2010.01.25 19:19:47 »
Most úgy beszéltek erről a 140 ezres klímáról, mintha tutinet csak azért venné, hogy a majdani következő tulajának tegyen jót. Egyébként meg igenis hamarabb elviszik és nyakamat rá, hogy ha meglátják, hogy nincs benne klíma, többen elállnak már a megtekintéstől is csak emiatt majd!
Mellesleg sztem tutinet is használná, nem dísznek tenné be... Tehát megéri!  :yes: (viszonyításképp: E11-be bontott klímát szerzett nemrég egy srác egy 100-asért, tehát a 140 tényleg ingyen van)
         

Satriani

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4915 Dátum: 2010.01.25 19:24:36 »
Most úgy beszéltek erről a 140 ezres klímáról, mintha tutinet csak azért venné, hogy a majdani következő tulajának tegyen jót.

Ilyet nem olvastam.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4916 Dátum: 2010.01.25 19:30:13 »
Ácsi Tutinetnek nem amiatt kell elgondolkodnia a klímán,mert el akarja adni és így nem tudja.Gondolom akkor nem csinálta volna meg az átalakítást ha eladósorba akarná tenni a kocsit.Szóval azt kell eldöntened Tuti hogy Neked kell e vagy sem.Most nekem a kompi miatt nem működött nyáron,mert Ricsi nem ért rá megcsinálni egy kis átalakítást én meg nem cseszegettem érte és nem haltam bele.Néha jól jött volna,de amúgy szeretem ha befúj a kinti levegő.Most tavasszal azért megcsináltatom ;)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4917 Dátum: 2010.01.25 19:31:50 »
Én se vennék klíma nélküli autót többé, pedig nem használom orrba-szájba. Néha kell, de akkor nagyon.  :) Ennyit meg naná, hogy megér!  :szemez:
         

tutinet

  • Vendég
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4918 Dátum: 2010.01.25 21:28:30 »
Most úgy beszéltek erről a 140 ezres klímáról, mintha tutinet csak azért venné, hogy a majdani következő tulajának tegyen jót. Egyébként meg igenis hamarabb elviszik és nyakamat rá, hogy ha meglátják, hogy nincs benne klíma, többen elállnak már a megtekintéstől is csak emiatt majd!
Mellesleg sztem tutinet is használná, nem dísznek tenné be... Tehát megéri!  :yes: (viszonyításképp: E11-be bontott klímát szerzett nemrég egy srác egy 100-asért, tehát a 140 tényleg ingyen van)

Hmm, igen én is agyalok rajta, csak most épp nincs rá keretem, mert még 600 ft /m2 építményadót is kivetett a kerület (2010 jan1 től) ahol lakom a kerület összes lakására. Hiába nem esek be a vagyonadóba a kerület is pénzt akar magának.
Plusz mostanában szeretném befejezni a motort és véglegesre állítani már.

No, többek között ezért sem foglalkozom a turbósításal, mert egy manuál gyári klíma nekem többet ér. Emlékszem nyáron azértjópárszor szenvedtem mert vakító melegek voltak. Autópályán pl. amikor mentünk boxutca látogatásra a Ringre hát igencsak vízben ültünk és égő volt nekem ,hogy ilyen körülmények között mentünk. Mármint , hogy klíma sehol.
A városi dugózás a kánikulában se egy baráti az embernek forr a feje , nehezebben tud figyelni . Remélem megmarad a klíma még 2-3 hónapig akkor talán elhozom és Tomiék berakják majd. Van gyári beépítési manualom is .
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.25 21:32:26 írta tutinet »

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Alkatrészek, technikai kérdések
« Válasz #4919 Dátum: 2010.01.25 21:39:27 »

Én adom Szuti véleményét, szeretem ha befúj a kinti levegő, ja nem is beszélve arról, hogy így még jobban hallom a kipuffot, na de még Szuti!  :ph34r:
Amúgy van klímám...
Toyota Yaris T SPORT
153