Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2132713 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

Lelkiismeret

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7860 Dátum: 2011.09.22 11:56:57 »
Mert sokan nem nézik a dátumokat.
Én kb. kéthavonta kapok megkeresést a 3 éve a fórumban hirdetett Yaris Ts kiegészítőkkel kapcsolatban. :)
Pedig egy ideje már meg lett szerkesztve a hozzászólás és benne van hogy már nem aktuális.  :wacko:

Nem, nem ez az oka. Tudod Kisfiatal fórum -és márkatársatok, aki Heesh, Kurgyis, Paccar és egyéb neveken már fórumok tucatjait trollkodta szét, most a szemem elé került. Szerettem volna, ha ti nem juttok arra a sorsra, amire remek közösségek jutottak ezáltal az alak által. Legendásan erős közösség vagytok, én is régen olvaslak titeket, írni azonban eddig nem volt miről, mert inkább csak tanulok az olvasottak okán. De azt tudnotok kell azt is, hogy a legaljasabb módszerektől sem riad vissza, bármivel visszaél bármikor.
hogy ezt az embert keresik páran a neten.
További jó beszélgetést és még egyszer elnézést, hogy a témát fölhoztam, gondoltam ennyivel tartozom nektek, mint az autókat szintén kedvelőknek.
Lelkiismeret

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7861 Dátum: 2011.09.22 12:06:05 »
No para, csak már régóta nem trollkodik.  :) Örülünk, hogy olvasol minket, írjál nyugodtan, csoda, hogy eddig meg tudtad állni írás nélkül, ha régóta olvasol minket.  :szemez:
         

Lelkiismeret

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7862 Dátum: 2011.09.22 12:13:14 »
No para, csak már régóta nem trollkodik.  :) Örülünk, hogy olvasol minket, írjál nyugodtan, csoda, hogy eddig meg tudtad állni írás nélkül, ha régóta olvasol minket.  :szemez:

Köszi, azt teszem.  ::) Így akadtam rá arra az alakra is. Tény, hogy a témáitok érdekesebbek.

G5238B

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 41
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7863 Dátum: 2011.09.22 12:36:55 »
Sziasztok,

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_sedan_1.4_terra_plus_vvti_serulesmentes.ujszeru-5106686

Hívjátok fel ezt a kereskedöt/autót, érdeklödjétek meg, föleg a km-t. Egyébként nincs rossz állapotban a kocsi, én már néztem, de gyanús volt, ismerös volt a rendszáma(JMW-626). Most 107E van benne, utánakérdeztem a Toyotánál, de januárban már volt szervízelve 180E-el. Nem is értem, hogy hogy történhet ilyen, hogy 1 félév után majdnem csak fele annyi van benne. Aztán felhívtam a kereskedöt, szembesítettem a KM adatokkal és csak ködösített össze-vissza. Mondtam neki remélem mindenki rájön a kis turpisszságára és soha, de soha nem tudja eladni az autót, es kinyomtam. Jó lenne, ha más is megcsinálá ezt utánam. TUdom lehet nem érünk el vele semmit, de ha lenne 1-2 álmatlan éjszakája a dolog miatt, az már jó lenne. Azt nem is merem remélni, hogy többet nem fog ilyet csinálni. Jogilag úgysem lehet rábizonyítani, de akkor gondolkozzon el azon, hogy lehet ö is megütheti a bokáját. Ha valaki felhívja, akkor várom a beszámolókat, esetleg, ha valaki debreceni és szintén megnézni, és a pofájáb vágja ezt az infót, hát az elég jó lenne.
Ugyanmár azt mondja ö csak azt tudja, amit az óra mutat, igy hozták be a kereskedésbe. Hogy ő se hiszi el a km-t  az mutatatja, hogy nem irta bele a hirdetésbe. Egyébként meg a kereskedők még azt is letagadják, ami tény, hátha a vevü még hülyább mint ök. Sokszor még annyira se értenek egy tipushoz mint egy átlagos tipustulajdonos.


Pont ezaz, ö is csak ködösített. De valójában tisztába van azzal a ténnyel, hogy ö tekerte/tekertette vissza.

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7864 Dátum: 2011.09.22 15:10:52 »
Pont ezaz, ö is csak ködösített. De valójában tisztába van azzal a ténnyel, hogy ö tekerte/tekertette vissza.
Tavaly mikor egy 50eKm-es Rav4-t nézegettem, a kereskedő bizonygatta a szervízkönyvvel, hogy utoljára 45eKm-nél volt szervízelve Németországban. Aztán, csak úgy, benéztem az autó alá: a hátsó lengéscsillapítók folytak. Szóvá tettem a tényt, hogy egy Rav4-nél nem kellene 50eKm utána ez a tünet legyen, hiszen még a használtan vásárolt Yaris-om se produkálta ezt a nálam eltöltött 50eKm után. Mire ő: "Azt akarja mondani, hogy én hoztam be és visszatekertem az óráját". Mire én: "Maga mondta!"  [rohog]
Sajnos az ilyen Rav4-es és Corollákra is meglesz az a vevő aki az órának hisz és nem jár ennyire sem utánna. Pedig, ha csak itt a fórumon rákérdezne, már sok segítséget kaphatna.
Nem vagyok én nagy autóguru, de itt a fórumon sok segítséget kaptam a fórumozoktól és márkatársaktól, ahhoz, hogy az egyes autók kapcsán megalapozott döntést hozzak; vagy hogy csak megkíméljem magam fölösleges kereskedő-látogatásoktól. De van aki ennyire sem veszi a fáradtságot, ezért ha a kereskedő kivár előbb-utóbb lesz egy palimadár aki megveszi.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7865 Dátum: 2011.09.22 18:20:22 »
Az a baj, hogy tipusismeretünk általában akkor van , ha már volt olyan autonk, elötte leginkább gözünk sincs.
Nagyon át kell olvasni a forumokat, hogy legalább elvileg  megismerjen valaki egy  autot.
Én sajna eddig akkor keztem olvasni a forumokat, amikor már megvettem az autom. Persze a jövöben már könnyebb lesz.
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.22 18:38:13 írta OldPiet »

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7866 Dátum: 2011.09.22 20:32:34 »
megvan a gép! :wub:
1.4 sol 2004

Késő Róbert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 486
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7867 Dátum: 2011.09.22 20:38:24 »
 :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
GRATULÁLOK!!!! ja és KÉPEKET ne felejtsd... :)
 :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7868 Dátum: 2011.09.22 20:39:52 »
Gratula!
Jöhetnek a user1.0 kérdések!  :devil:

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7869 Dátum: 2011.09.22 20:53:06 »
köszi,
lesz kép is, oké;)

1.4es 2004 évvégi sol

holnap ha sikerül, átíratom, és akkor minden oké

kötöttem a netrisken kötelezőt rá, volt egy olyan kérdés, hogy a forgalmi engedély száma.
beírtam az előző tulajét, mert csak az van még. ha meglesz az új forgalmi, akkor be kell menni a biztosítóhoz, hogy itt az új forgalmi, írják át?
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.22 20:55:38 írta mardel »
1.4 sol 2004

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7870 Dátum: 2011.09.22 20:56:50 »
köszi,
lesz kép is, oké;)

1.4es 2004 évvégi sol

holnap ha sikerül, átíratom, és akkor minden oké

kötöttem a netrisken kötelezőt rá, volt egy olyan kérdés, hogy a forgalmi engedély száma.
beírtam az előző tulajét, mert csak az van még. ha meglesz az új forgalmi, akkor be kell menni a biztosítóhoz, hogy itt az új forgalmi, írják át?
Ja  vagy lefaxolod nekik. Congratulation :sorcerer:

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7871 Dátum: 2011.09.22 21:01:36 »
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7872 Dátum: 2011.09.22 21:12:55 »
Na végre a képeket ne felejtsd el.  :clap: :clap:

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7873 Dátum: 2011.09.23 09:22:56 »
Murray, ezt nézd meg!
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7874 Dátum: 2011.09.23 10:01:04 »
Murray, ezt nézd meg!

 ::) :flowers:
valóban gyönyörü. sajnos ez már nagyon sok.  :cry:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002