Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2141680 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7455 Dátum: 2011.08.04 21:50:06 »
Mit látsz az ajtókérpiton? Én semmit :no:
15 év alatt párszor csak hozzányultak :hmmmm:

Tehát pont ez az énszerintem nincs kinyalva a kocsi.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7456 Dátum: 2011.08.05 14:03:58 »
tegn délután felhivtam a tulajt!  aztmondta,h épp tegn a visegrádi utca okmányiroda előtt parkolt,mikor valaki meghuzta a hátulját meg vmelyik hátso ajtot és meglépett. xar esős idő volt,nem mentem el megnézni,de ma melo után = 4óra után meglesem, ujpesten van a vas.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7457 Dátum: 2011.08.05 17:06:39 »
Nem tudja valaki, hogy mi van mardellel vet e már kocsit?   ::)

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7458 Dátum: 2011.08.05 19:25:25 »
még nem  :censored: :innocent:
1.4 sol 2004

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7459 Dátum: 2011.08.05 19:50:38 »
most találtam egyet jó áron kevés km-rel, de az csak alap terra, alig van benne valami, mondjuk 4lufi manual klima van az a lényeg
nó ködlámpa, nó multikormány, nó security

 :?:
1.4 sol 2004

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7460 Dátum: 2011.08.05 20:01:23 »
ráérsz még keresgélni, hisz még csak ötödik hónapja keresel kocsit.. :)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7461 Dátum: 2011.08.05 20:10:48 »
most találtam egyet jó áron kevés km-rel, de az csak alap terra, alig van benne valami, mondjuk 4lufi manual klima van az a lényeg
nó ködlámpa, nó multikormány, nó security

 :?:

Linkeld be megszakértjük. :D
A debreceni sport felszereltségű 1.4 el mi lett??

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7462 Dátum: 2011.08.05 20:11:30 »
ráérsz még keresgélni, hisz még csak ötödik hónapja keresel kocsit.. :)

Lassan jön az ősz ,meg a tél eső hideg csak jólennne a kocsi szerintem :D

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7463 Dátum: 2011.08.05 21:11:53 »
most találtam egyet jó áron kevés km-rel, de az csak alap terra, alig van benne valami, mondjuk 4lufi manual klima van az a lényeg
nó ködlámpa, nó multikormány, nó security

 :?:

Linkeld be megszakértjük. :D
A debreceni sport felszereltségű 1.4 el mi lett??

1.6 sport volt, ami vezettem is,de azt írtam,hogy sunnyogott a ***i. kopogott hátul valami, már magam sem tudom
1.4 sol 2004

Késő Róbert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 486
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7464 Dátum: 2011.08.05 21:21:42 »
Figyi, azért azt tartsd szem előtt hogy használt és nem felső kategória, kicsit kopog az én futóművem, de akiboré is kopog kb annyira, ilyen a futómű, nincs semmi baja, jól megrángatták speedyben és már szerelőm is látta, nuku probléma, kopogós egy picit, de nem felső kategória, belefér(főleg ha strapabíró)... Én amikor mentem nézni és beindította, elsőre tök ***a hangja volt, aztán ahogy levette a fordulatot elkezdett csörömpölni, azóta 3szaki megnézte, egy hővédőlemez nem bír magával, rezonál, és ezért majdnem otthagytam, kár lett volna...

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7465 Dátum: 2011.08.05 23:02:33 »
mivel nem értek hozzá, így fülre is nézem a kocsikat
ha meg akarom venni, akkor viszem a szervizbe átvizsgálásra, aztán ámen

de köszi az infót
1.4 sol 2004

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7466 Dátum: 2011.08.06 13:27:14 »
Igaza van Robinak hibátlant nem fogsz találni aminek a belseje jó annak lehet hogy kicsit a külseje rossz vagy fordítva de valami apró cseprő baj mindig lessz mivel hogy nem új de törekedni kell a legjobbra sok sikert mardel.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7467 Dátum: 2011.08.06 13:36:04 »
Figyi, azért azt tartsd szem előtt hogy használt és nem felső kategória, kicsit kopog az én futóművem, de akiboré is kopog kb annyira, ilyen a futómű, nincs semmi baja, jól megrángatták speedyben és már szerelőm is látta, nuku probléma, kopogós egy picit, de nem felső kategória, belefér(főleg ha strapabíró)... Én amikor mentem nézni és beindította, elsőre tök ***a hangja volt, aztán ahogy levette a fordulatot elkezdett csörömpölni, azóta 3szaki megnézte, egy hővédőlemez nem bír magával, rezonál, és ezért majdnem otthagytam, kár lett volna...
Mardel tudommal 1,4-1,8milla körüli E12 -eseket nézeget...na ebben a szegmensben nincs kopogó futómű normál esetben, és az egész autó totál csendes..

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7468 Dátum: 2011.08.06 13:43:40 »
Figyi, azért azt tartsd szem előtt hogy használt és nem felső kategória, kicsit kopog az én futóművem, de akiboré is kopog kb annyira, ilyen a futómű, nincs semmi baja, jól megrángatták speedyben és már szerelőm is látta, nuku probléma, kopogós egy picit, de nem felső kategória, belefér(főleg ha strapabíró)... Én amikor mentem nézni és beindította, elsőre tök ***a hangja volt, aztán ahogy levette a fordulatot elkezdett csörömpölni, azóta 3szaki megnézte, egy hővédőlemez nem bír magával, rezonál, és ezért majdnem otthagytam, kár lett volna...
Mardel tudommal 1,4-1,8milla körüli E12 -eseket nézeget...na ebben a szegmensben nincs kopogó futómű normál esetben, és az egész autó totál csendes..
Igazad van de Robinak pedig abban hogy teljesen hibátlan kocsit úgy se talál.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #7469 Dátum: 2011.08.06 17:52:28 »
Figyi, azért azt tartsd szem előtt hogy használt és nem felső kategória, kicsit kopog az én futóművem, de akiboré is kopog kb annyira, ilyen a futómű, nincs semmi baja, jól megrángatták speedyben és már szerelőm is látta, nuku probléma, kopogós egy picit, de nem felső kategória, belefér(főleg ha strapabíró)... Én amikor mentem nézni és beindította, elsőre tök ***a hangja volt, aztán ahogy levette a fordulatot elkezdett csörömpölni, azóta 3szaki megnézte, egy hővédőlemez nem bír magával, rezonál, és ezért majdnem otthagytam, kár lett volna...
Mardel tudommal 1,4-1,8milla körüli E12 -eseket nézeget...na ebben a szegmensben nincs kopogó futómű normál esetben, és az egész autó totál csendes..
Igazad van de Robinak pedig abban hogy teljesen hibátlan kocsit úgy se talál.
Ha nem akar venni kocsit, hát nem vesz... én sem 1nap alatt jutottam el oda, hogy megveszem. Na meg elég rossz érzés volt kicsengetni rá a pénzt.... ha van mivel járni, akkor
az ember nem olyan vehemens vásárló, mintha bkv-vonat-busz -ra lenne szorulva.
Az mondjuk tény, hogy annak sincs sok értelme, hogy évekig linkelgetjük be az autókat, aztán igazából semmit nem akar megvenni.
El kell döntenie, hogy mennyi pénzt hajlandó kiadni, 1,4millát vagy 1,8at, nameg hogy elég a terra és/vagy az 1,4, vagy 1,6kell és automata klíma.
Én úgy mentem autót venni, hogy 1,4-es terra elég nekem, aztán végül sol lett.