Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2132500 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

R6Rider

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1083
  • Corolla E12 1.6 VVTi SOL Sedan
    • Q8
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2745 Dátum: 2010.02.27 15:37:23 »
Sziasztok!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_linea_sol-3623029
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.4_linea_terra_plus-3640706
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_vvt-i_sol-3141172

Ezek megérnének egy pesti utat szerintem, szerintetek?

Szia! Megnéztem a hirdetéseket. A véleményem: az 5 ajtós tipikus kereskedőnél van, a km garantáltan nem valós, kormányt cserélték?? (nincs CD vezérlés...), felejtsd el. A fehér a színe és a Terra felszereltsége miatt nem ajánlott (nagyon nehezen fogod tudni tovább adni, csak nyomott áron...). A 3. a Reál-os jó lehetne, reális km, Sol típus, leinformálható... DE nagyon régóta hirdetik már (tavaly nyár óta), ha tuti lenne már nem lenne meg... sztem karambolos lehetett, egy telefont megér, bár sztem csúnya a színe, és a felnije is...  ::) Úgyhogy keress tovább türelemmel, szánj rá jó pár hónapot, ne kapkodd el, és ragaszkodj a kevés tulajhoz, leinformálható előélethez, szervizkönyvhöz - végig vezetve - , s.mentességhez, 1.6 VVTi mocihoz, SOL felszereltséghez! Kitartás! nem fogod megbánni, imádnivaló autó, nekem is ez van... Én tavaly tavasszal vettem 3 hónapi keresgélés, és jó pár ezer ft elköltése után!  :yes:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2746 Dátum: 2010.02.27 17:13:25 »
A 2002-es SOL-okban aszem még nem volt multikormány, szóval az elvileg olyan, viszont a ködlámpa nem tudom miért hiányzik :hmmmm:
Mi a bajod a fehérrel? Manapság kimondottan divatszín, nekem fekete van, de lehet a következő fehér....egyébként sokan a szürke árnyalatoktól kapnak sikítófrászt, a kék meg sokaknál szóba sem jön stb.
Egyébként az 5ajtós a papas-nál van, nem nevezném a tipikus murvás kereskedőnek, hisz az egy mercedes-kia szalon beszámított autója, ha minden igaz.

R6Rider

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1083
  • Corolla E12 1.6 VVTi SOL Sedan
    • Q8
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2747 Dátum: 2010.02.27 17:54:56 »
A 2002-es SOL-okban aszem még nem volt multikormány, szóval az elvileg olyan, viszont a ködlámpa nem tudom miért hiányzik :hmmmm:
Mi a bajod a fehérrel? Manapság kimondottan divatszín, nekem fekete van, de lehet a következő fehér....egyébként sokan a szürke árnyalatoktól kapnak sikítófrászt, a kék meg sokaknál szóba sem jön stb.
Egyébként az 5ajtós a papas-nál van, nem nevezném a tipikus murvás kereskedőnek, hisz az egy mercedes-kia szalon beszámított autója, ha minden igaz.

Nem lepődtem meg hogy egy kérdésre írott segítőkész válaszomra, boncolgató hsz érkezik (válaszolhattál is volna a kérdezőnek direkt...)...  :tt2:
De ha már megszólíttattam:
Az 5 ajtós SOL 2002/8. havi, az enyém pl. 2003/4.-i, és van benne multi-kormány, mivel tudtommal a gyártási periódus általában a gyáraknál szeptembertől szeptemberig tart, furcsa hogy előtte ne raktak volna egy frissen kidobott E12-be... A ködlámpát jól kiszúrtad, az egy lökhárítócserét sejtet, amiből kispórolták őket!  :yes:
Nem nekem van a fehérrel bajom, ezt már 1x kifejtettem... legyen elég annyi, hogy kérdezz meg kereskedőket hogyan számít a fehér szin eladásnál... A tapasztalatból származó tanácsot nem kötelező megfogadni, megtanulhatja mindenki a saját bőrén... A szín ízlés dolga, ezt nem vitatom.
Papas v. nem Papas (ezt nem szúrtam ki), a következő reklám szöveg miatt már eleve nem vennék tőlük használt autót: " a tévedés és az értékesítés jogát fenntartjuk"!!!!!!  :eek: Kössz szépen!  [rohog]

Kisfiatal

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3068
  • E12 1.6
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2748 Dátum: 2010.02.27 18:32:42 »
A 2002-es SOL-okban aszem még nem volt multikormány, szóval az elvileg olyan, viszont a ködlámpa nem tudom miért hiányzik :hmmmm:
Mi a bajod a fehérrel? Manapság kimondottan divatszín, nekem fekete van, de lehet a következő fehér....egyébként sokan a szürke árnyalatoktól kapnak sikítófrászt, a kék meg sokaknál szóba sem jön stb.
Egyébként az 5ajtós a papas-nál van, nem nevezném a tipikus murvás kereskedőnek, hisz az egy mercedes-kia szalon beszámított autója, ha minden igaz.

Nem lepődtem meg hogy egy kérdésre írott segítőkész válaszomra, boncolgató hsz érkezik (válaszolhattál is volna a kérdezőnek direkt...)...  :tt2:
De ha már megszólíttattam:
Az 5 ajtós SOL 2002/8. havi, az enyém pl. 2003/4.-i, és van benne multi-kormány, mivel tudtommal a gyártási periódus általában a gyáraknál szeptembertől szeptemberig tart, furcsa hogy előtte ne raktak volna egy frissen kidobott E12-be... A ködlámpát jól kiszúrtad, az egy lökhárítócserét sejtet, amiből kispórolták őket!  :yes:
Nem nekem van a fehérrel bajom, ezt már 1x kifejtettem... legyen elég annyi, hogy kérdezz meg kereskedőket hogyan számít a fehér szin eladásnál... A tapasztalatból származó tanácsot nem kötelező megfogadni, megtanulhatja mindenki a saját bőrén... A szín ízlés dolga, ezt nem vitatom.
Papas v. nem Papas (ezt nem szúrtam ki), a következő reklám szöveg miatt már eleve nem vennék tőlük használt autót: " a tévedés és az értékesítés jogát fenntartjuk"!!!!!!  :eek: Kössz szépen!  [rohog]


Az a dátum csak az üzembehelyezést jelöli, attól gyárthatták akár májusban is.. Az enyém pl. májusi gyártás, és júliusban lett "megvéve".
A Realos 1.6 sol-ról meg már egyszer leírtam amit tudok..

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2749 Dátum: 2010.02.27 19:04:46 »
Nem lepődtem meg hogy egy kérdésre írott segítőkész válaszomra, boncolgató hsz érkezik (válaszolhattál is volna a kérdezőnek direkt...)...  :tt2:
Ezek szerint bűn a helyreigazítás? :hmmmm: ;)
1. Mutass/linkelj a hasznaltautóról egy 2002-es SOL Corit, amiben van multikormány.
2. Én bátran beleugranék egy fehérbe, szerintem ha minden intelmet betartana az ember, ami a legjobb a majdani eladásnál, ne is vegyen autót. Tömören erről ennyi a véleményem.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2750 Dátum: 2010.02.27 20:54:47 »
Nézegetem én is a hirdetéseket, és feltűnt, hogy néhány 2002-esben már nem gyári akksi van. Hanem pl.Varta.
Na most az enyém is 2002-es, és még a gyári van benne(Mutlu).
Ez utalhat valamire? Vagy csak lehet véletlen.
Avensisünk 2004-es, és tavaly már cserélni kellett az akksit. Anno a Carinánkban is cserélni kellett ugyancsak öt év után. Ha neked még bírja a 2002-es, az mázli  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2751 Dátum: 2010.02.27 21:04:05 »
Sziasztok!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_linea_sol-3623029
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.4_linea_terra_plus-3640706
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_vvt-i_sol-3141172

Ezek megérnének egy pesti utat szerintem, szerintetek?
A szürke HB-nak valószínűleg legalábbis az eleje sérült volt; nem tűnik különösebben megkímélt autónak, erre utal az ára és a "normál" állapot-megjelölés is.

A szürke szedán jobban néz ki, de valami valszeg nem stimmel vele, mert nagyon régóta hirdetik. Mondjuk, nem is túl olcsó, de annyira nem is drága, hogy ezért ragadhatott volna be. De ez adott esetben megérhetne legalábbis egy telefont.

A legszimpatikusabb a fehér szedán! Ezzel érdemes lehet foglalkozni, már amennyire ezt így hirdetés & fotók alapján meg lehet állapítani.

('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

R6Rider

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1083
  • Corolla E12 1.6 VVTi SOL Sedan
    • Q8
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2752 Dátum: 2010.02.27 21:14:43 »
Ezek szerint bűn a helyreigazítás? :hmmmm: ;)
Ha jogos, nem...  :winkiss:

1. Mutass/linkelj a hasznaltautóról egy 2002-es SOL Corit, amiben van multikormány.
Egy használtautós oldal linkje példának  :eek:

2. Én bátran beleugranék egy fehérbe,
Tedd azt, ugorj!  ::)

szerintem ha minden intelmet betartana az ember, ami a legjobb a majdani eladásnál, ne is vegyen autót.
Mondod te... ettől még lehet másképp is...  :)

Tömören erről ennyi a véleményem. OK! Tömören...  :flowers:
« Utoljára szerkesztve: 2010.02.27 21:18:16 írta kleingy »

Kisfiatal

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3068
  • E12 1.6
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2753 Dátum: 2010.02.27 21:49:37 »
Nézegetem én is a hirdetéseket, és feltűnt, hogy néhány 2002-esben már nem gyári akksi van. Hanem pl.Varta.
Na most az enyém is 2002-es, és még a gyári van benne(Mutlu).
Ez utalhat valamire? Vagy csak lehet véletlen.
Avensisünk 2004-es, és tavaly már cserélni kellett az akksit. Anno a Carinánkban is cserélni kellett ugyancsak öt év után. Ha neked még bírja a 2002-es, az mázli  :yes:

Hát, ha csak nem cserélte ki még az előző tulaj szintén gyárira, akkor gyári :)
De van nálunk egy Varta, ami 5 és fél év után beadta a kucsot :) Ehhez képest a 8 év tényleg jó :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2754 Dátum: 2010.02.28 00:05:58 »
1. Mutass/linkelj a hasznaltautóról egy 2002-es SOL Corit, amiben van multikormány.
Egy használtautós oldal linkje példának  :eek:
Ez egy német autó! Nézd már meg a hasznaltauto.hu-n a magyar forgalomba helyezésű 2002-es Sol Corollákat, van-e bennük multikormány? Pl. ezt.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

tom74

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 465
  • '07 AURIS 2.0 D4D SOL.'05 Yamaha Fz6S
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2755 Dátum: 2010.02.28 07:11:34 »
Az én eladott 2002 év végi gyártású 1.4 b terra+ corollába is multi kormány volt :tt2:

AURIS 2.0 D4D SOL Yamaha Fz6S  kawasaki zx-10r SCANIA 93H

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2756 Dátum: 2010.02.28 09:28:43 »
Esetleg erdekelne valakit az autom?
1.4 d4d, 2006/03havi, Luna felszereltsegu 5ajtos (HB) Corolla "viharszurke" szinben, rengeteg uj alkatresszel.  Fedett helyen taroltam.
Szervizkonyves, garancia hosszabbithato. 
A jellemzo hasznalati modot tudjatok :D
Az auto tavaly nyar ota gyakorlatilag all, kb 500km-t gurult. Reszletek privatban.
Iranyar 2.490ezer huf.
« Utoljára szerkesztve: 2010.02.28 09:35:01 írta kis_andras »
kisa
born to ride

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2757 Dátum: 2010.02.28 10:12:26 »
1. Mutass/linkelj a hasznaltautóról egy 2002-es SOL Corit, amiben van multikormány.
Egy használtautós oldal linkje példának  :eek:
Ez egy német autó! Nézd már meg a hasznaltauto.hu-n a magyar forgalomba helyezésű 2002-es Sol Corollákat, van-e bennük multikormány? Pl. ezt.

A 2003-as Terra 1,6 Corollám is multikormányos volt.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2758 Dátum: 2010.02.28 10:21:07 »
A 2003-as Terra 1,6 Corollám is multikormányos volt.
2002-ben szvsz a SOL-ok multikormány nélküliek voltak, feltehetően az év végi gyártástól jöttek már multikormánnyal......visszatérve a tárgyhoz, a linkelt 2002-es sol corollának valószínűleg nem cserélt a kormánya, hanem olyan gyárilag.

tom74

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 465
  • '07 AURIS 2.0 D4D SOL.'05 Yamaha Fz6S

AURIS 2.0 D4D SOL Yamaha Fz6S  kawasaki zx-10r SCANIA 93H