Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2141855 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Kisfiatal

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3068
  • E12 1.6
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2655 Dátum: 2010.02.09 11:36:19 »
Hát ha így hirtelen végigtekintek a baráti körben előforduló női sofőrökön (jóbarátnémat is beleértve), akkor egyikükkel sincs semmi probléma, teljesen jól vezetnek  :yes: ... Egyikük pl. (OK fine biztos rá fog jönni, hogy kicsoda) tavaly egy ízben az Avensist vezette Pakstól egészen BP északi végéig, pedig elhihetitek, hogy ezt a kocsit nem bízom rá akárkire  :nono:

Nekem van pár kolléganőm (pontosan 8) és eddig 2 mellett ültem anyósülésen és mindkettő jól vezet, szóval nincs velük semmi baj, pedig fiatalok.  

Visszatérve a Corolla vásárlásra:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_corolla_1.4_klima_104.000.-_km-3576379 -- ez egész jónak tűnik számomra, bár neppertől van, de a szervizkönyvet könnyel le lehet ellenőrizni.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_vvt-i_sol-3141172 -- van Sol is ennyiért.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_linea_terra-3570431 -- sőt magánszemélytől is van.


ha megengeded, hogy beleszóljak: nekem a középső, 1.6-os Sol a szimpi. Az ui. márkarereskedésben van, és ugyan régóta hirdetik, de anno Eurocare garanciával is hirdették. És ha igaz a vezetett szk, amit akár ott helyben le is tudsz ellenőrizni, akkor nem rossz vétel sztem. Nekem legalábbis szimpibb mint1 bp-i neppertelep autója..(az első Corolla pl).
Erről a Solról annyit tudok egyébként, hogy állítólag a gumiai nem a legjobbak, és nincs benne riasztó. Egyébként több mint fél éve hirdetik, és 1.9 környékéről indult, Sokáig nem ia engedtek nagyon az árból, talán ezért is van még ott.. Mindenesetre érdemes lehet megnézni. Ráadásul Sol is.

Kisfiatal

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3068
  • E12 1.6
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2656 Dátum: 2010.02.09 11:39:34 »
Visszatérve a Corolla vásárlásra:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_corolla_1.4_klima_104.000.-_km-3576379 -- ez egész jónak tűnik számomra, bár neppertől van, de a szervizkönyvet könnyel le lehet ellenőrizni.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_vvt-i_sol-3141172 -- van Sol is ennyiért.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_linea_terra-3570431 -- sőt magánszemélytől is van.
A harmadik nekem valahogy nem tetszik, és a forg.hely. meg a műszaki időpontja sem vág össze. A másodiknál sem vág össze, és az valamiért nem is nagyon akar elkelni (nyári fotók), de amúgy a Reálszisztémás használt autósok korrektek, érdemes lehet rákérdezni, megnézni. A legszimpibb pedig, így hirdetés & fotók szerinti benyomás alapján, nekem az első kocsi!

Az időpont eltérés simán lehet elírás is, az enyémnél is így volt. Rá is kérdeztem a tulajnál, aztán mondta hogy szte el lett írva, mert tényleg stimmeltek az adatok, tehát egy időpontban volt a ZK meg a műszaki, az üzembehelyezéssel egyidőben.(a hirdetésben anno a műszaki pár hónappal korábbra volt írva)

diegho

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2657 Dátum: 2010.02.09 22:39:53 »
Jelenleg elég messze vagyok pesttől és elég sok dolgom van mostanában, egyelőre csak nézelődök és gyűjtöm az infókat, hogy mégis mit érdemes vennem, netán majd megnéznem. A komoly keresgélést március közepén akarom elkezdeni, addigra talán az útviszonyok is megengedik, hogy saját szemmel nézzem meg a kiszemelteket (holnaptól megint havazás, hurrá). Közben persze Civic-eket is nézek, van egy itt a közelben lehet elmegyek kipróbálom milyen lehet a középkonzolon váltani.

Peti

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2658 Dátum: 2010.02.10 14:31:30 »
Igazából sohasem értettem, miért előnyös egy hölgy (bocsánat: Hölgy) tulajtól autót venni  :hmmmm:

Van amelyiktől tényleg érdemes, van amelyik totál ko: 1be hidegen széthúzatja, félrevált, mindent lekoccol, szétégeti kuplungot, de van olyan aki tud vezetni és tényleg jobban vigyáz az autóra, ami kb. annyiban merül ki, hogy nem tolja neki, nem fékez üvegesre... úgy kb. ennyi :hmmmm:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2659 Dátum: 2010.02.10 14:42:14 »
Aha. Szóval nincs olyan nő, aki úgy vezet mint egy férfi...
         

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2660 Dátum: 2010.02.10 14:55:37 »
Aha. Szóval nincs olyan nő, aki úgy vezet mint egy férfi...
Miért, a férfi hogy vezet? Ez sem stimmel, mint minden általánosítás.

Peti

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2661 Dátum: 2010.02.10 15:17:09 »
Aha. Szóval nincs olyan nő, aki úgy vezet mint egy férfi...

Természetesen a féfiak közt is van béna, tehát ne evezzünk a hím-sovinizmus felé :flowers:

Satriani

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2662 Dátum: 2010.02.10 15:20:48 »
Nagyapám Miskolcon kb. 20 évig volt vizsgabiztos forgalmi vizsgáknál. Nem mondom, hogy perdöntő a véleménye, de az biztos, hogy van mögötte tapasztalat. Ő azt mondta, hogy kétféle női sofőr van: a rettentő kutyaütő és a kiváló. Nincs átmenet. Férfiaknál ezzel szemben szerinte sokkal vegyesebb a kínálat, ott a legbénábbtól a legügyesebbig mindenféle van.

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2663 Dátum: 2010.02.10 17:05:26 »
Ez tetszett! :D
Fery

barna.czukor

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2664 Dátum: 2010.02.16 00:49:12 »
Ha valaki tud jó áron jó E10-es Corolla Liftback-et vagy Hatchback-et, az szóljon please! ***a 4A-FE E10-eseket el lehet adni! :D

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2665 Dátum: 2010.02.16 12:18:45 »
Hí All!

Egy nagyon jó barátom szeretne venni e12-es corollát 1.4 és mocival.Lehet benyás meg dízel is.Ha tud valaki valami szóljon please.Thanks.

Kisfiatal

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3068
  • E12 1.6

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2667 Dátum: 2010.02.19 10:13:10 »
klíma és ismert előélet nélkül ennyit ér valószínűleg...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2668 Dátum: 2010.02.19 11:32:03 »
Jól látom, frissen mosott motor?
         

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #2669 Dátum: 2010.02.19 13:52:51 »
A sol kormány is jól mutat benne.