Szerző Téma: Kivel futottunk össze?  (Megtekintve 263498 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1125 Dátum: 2010.09.13 08:23:57 »
OFF Ha vki mogottem belso savban zart sorban vonatozasnal elkezd villogni, magam ele engedem es en kezdek ell villogni ra, hogy menjen mar  :szemez: ON


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1126 Dátum: 2010.09.13 08:37:59 »
OFF Ha vki mogottem belso savban zart sorban vonatozasnal elkezd villogni, magam ele engedem es en kezdek ell villogni ra, hogy menjen mar  :szemez: ON

elhiheted cimborámnak se esett volna nehezére elengedni majd utánna letolni az utrol a bömössel, de szerintem igy jobban  ***ta az ideg az ave-s urat....
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1127 Dátum: 2010.09.13 08:44:34 »
Na meg mi van, ha "poénból" befékez, miután elengedted és villogsz rá...  :surrender:
         

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1128 Dátum: 2010.09.13 09:33:14 »
Ettol kinek lett jobb?  Ha menni akar engedd el inkabb, mert nem feltetlenul fog mindenki joindulatuan hazakiserni...  :surrender:
160-nál ne toljuk már le a másikat, mert Audival jön.
Egyedül nem sűrűn megyek 160-at :)
Józsi vagyok :-)

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1129 Dátum: 2010.09.13 11:13:02 »
Én már leszoktam az oktatásról, nevelésről. Egyszerűen nem veszek tudomást róla. Megyek tovább és amint normálisan lehet, elengedem, addig meg azt csinál mögöttem, amit akar. Épp elég stressz van az életemben, az ilyenekkel nem növelem.
Ha autópályán belső sávban kocsisor és a mögöttem levő ideges, max kiteszem a bal indexet, jelezvén hogy mennék én is.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1130 Dátum: 2010.09.13 11:42:49 »
Én már leszoktam az oktatásról, nevelésről. Egyszerűen nem veszek tudomást róla. Megyek tovább és amint normálisan lehet, elengedem, addig meg azt csinál mögöttem, amit akar. Épp elég stressz van az életemben, az ilyenekkel nem növelem.
Ha autópályán belső sávban kocsisor és a mögöttem levő ideges, max kiteszem a bal indexet, jelezvén hogy mennék én is.
:yes: :yes: :yes: :yes:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1131 Dátum: 2010.09.13 11:44:19 »
Én már leszoktam az oktatásról, nevelésről. Egyszerűen nem veszek tudomást róla. Megyek tovább és amint normálisan lehet, elengedem, addig meg azt csinál mögöttem, amit akar. Épp elég stressz van az életemben, az ilyenekkel nem növelem.
Ha autópályán belső sávban kocsisor és a mögöttem levő ideges, max kiteszem a bal indexet, jelezvén hogy mennék én is.

Én is így teszek. Annyival kiegészítve, hogy a belsőben beragadtakat ( aki határozottan azért nem megy ki, mert a látóhatáron van egy lassabb autó, vagy egyszerűen csak mert minek) viszont kíméletlenül levillogom, és letolom.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

leszilaci

  • Vendég
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1132 Dátum: 2010.09.13 11:50:42 »
Én már leszoktam az oktatásról, nevelésről. Egyszerűen nem veszek tudomást róla. Megyek tovább és amint normálisan lehet, elengedem, addig meg azt csinál mögöttem, amit akar. Épp elég stressz van az életemben, az ilyenekkel nem növelem.
Ha autópályán belső sávban kocsisor és a mögöttem levő ideges, max kiteszem a bal indexet, jelezvén hogy mennék én is.
addig még érthető, ha a belsőből kivillognak, DE azzal mit kezdesz, ha péntek éjjel, fél1 magasságában a 2*3!!!sávos M0-on a legkülső sávban 60-nal haladok, és beáll mögém villogni(nem kékkel) [rohog]

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1133 Dátum: 2010.09.13 12:20:40 »
Én már leszoktam az oktatásról, nevelésről. Egyszerűen nem veszek tudomást róla. Megyek tovább és amint normálisan lehet, elengedem, addig meg azt csinál mögöttem, amit akar. Épp elég stressz van az életemben, az ilyenekkel nem növelem.
Ha autópályán belső sávban kocsisor és a mögöttem levő ideges, max kiteszem a bal indexet, jelezvén hogy mennék én is.
addig még érthető, ha a belsőből kivillognak, DE azzal mit kezdesz, ha péntek éjjel, fél1 magasságában a 2*3!!!sávos M0-on a legkülső sávban 60-nal haladok, és beáll mögém villogni(nem kékkel) [rohog]
Megnézem, hátha valami jó csaj és ismerkedni akar, mert semmi rossznak nem vagyok elrontója  ;) :lol:

leszilaci

  • Vendég
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1134 Dátum: 2010.09.13 13:22:34 »
Megnézem, hátha valami jó csaj és ismerkedni akar, mert semmi rossznak nem vagyok elrontója  ;) :lol:
ford transitban kiscsaj? :D

Peti

  • Vendég
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1135 Dátum: 2010.09.13 13:36:21 »
Múlthét pénteken: Kia Pregio, 4ajtós fülke+plató :ph34r: fullos csajszi vezette, valami eszméletlen szürreális volt, úgyhogy sose lehet tudni :D

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1136 Dátum: 2010.09.13 14:03:23 »
Visszaterelném a népet a topic által határolt témába  :sorcerer:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1137 Dátum: 2010.09.13 15:56:31 »
ma délután 4körül az M5 kecsorol-szeged fele jövet egy fekete II-es ave (2.0d4d, foliázott) elég ingerlékenyen villogot le  a belsö sávbol, holott láthatta ö is hogy épp egy kamion konvojt elözünk tehát nem fogunk a  kedvéért félreálni, mert neki  a 140es tempo nem felel meg.
nem a corival voltunk , hanem haver bömösével , aki  a villogásra azzal válaszolt hogy visszalassitott 110re  :devil:
Én is ilyen szoktam lenni...bár az nem 140-nél történik :)
Múltkor 160-nál a 0-áson történt hasonló...megjegyezném, hogy 90-es táblánál tolt az Audi...igaz ott nem kamion konvoj volt, hanem csupa taxis, suzukis a külső sávban olyan 80-nal tötymörögtek...emellé jött apu is utánam...azt villogás után szépen ráálltam a 80-as tempóra :) azt az Audi szűkösen hazakísért minket szépen...Apu külső sáv, én belső, és szép nyugisan tempót betartva óra szerint :) ez annyit jelent, hogy még 8-10 km/h-val lassabban is jöttem :)
Hm..még jártam melózni 2001-ben,ilyen miatt rúgtam rá egy suzukisra az ajtót!! Szórakozni akart,én találtam egy buszmegálló öblöt,ahol megelőztem,beálltam elé keresztbe,ki akart szállni rám,én meg rárúgtam a kitett lábára az ajtót!! Mind ezt,persze reggel 5:50kor amikor a buszmegálló tele,mindenki mindent látott...de magasról lesz.tam!! Engem ne "oktasson" akkor amikor sietek melózni!! Nem kicsit voltam késésben!!
Akkor mit csináltál volna ha épp azért sietett, mert épp vérzik valaki a hátsó ülésén?? :surrender: (pl csajom mikor szétfejelte nálunk az üvegajtót,én sem gondolkodtam a kórházba befele....30cm-s hóban 90-100 és toltam le mindenkit!! Na akkor valaki betalált volna tutti leszúrom,vagy kilyukasztom!! :ph34r:
De szerintem Te is néztél volna ha megelőz,azt csak kib.-ból kidobott volna egy marék aprót 100km/h körül a szélvédődre??!! Tutti félre rántod a kormányt,és felkenődsz a korlátra,vagy a beton palánkra!! Sose tudhatod ki ül a másik autóban....lásd trabantos és kamionos esete!!
A másik hogy 140kg-os színizom haverom,is verte már rá taxisra a felhúzott ablakot anyukázás miatt!! Haver épp apósa szürke kombi trabijával volt!! :D
Másik sárgalapos...de tényleg az...haverom meg kilőtt segg részegen balcsinál a suzuki után!! Rohadt nagy szerencséje volt hogy nem találta el az autót....igaz azóta megint ül másik fegyveres mutatványa miatt!!
Meg kéne tanulni most már tényleg tisztelni a másik közlekedőt!! Nekem sem esik nehezemre a 3.0-val jobb indexel elengedni a gyorsabban haladót...és láss csodát...megköszönik!! :)

Na offot befejeztem....vezetési stílus topik bővebben majd!!  ;)

tom74

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 465
  • '07 AURIS 2.0 D4D SOL.'05 Yamaha Fz6S
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1138 Dátum: 2010.09.13 21:11:13 »
tegnap voltam a nagyvárosba sok-sok toyotást láttam hogy ki klubos ki nem azt nem tom de sokan intettek

AURIS 2.0 D4D SOL Yamaha Fz6S  kawasaki zx-10r SCANIA 93H

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #1139 Dátum: 2010.09.13 21:13:34 »
tegnap voltam a nagyvárosba sok-sok toyotást láttam hogy ki klubos ki nem azt nem tom de sokan intettek
Nem a bal oldalon közlekedtél?  :lol: