Szerző Téma: " CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )  (Megtekintve 125698 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10272
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #390 Dátum: 2011.12.23 10:50:09 »
De legalább ott voltak, bakker... Na mindegy, ezt nincs értelme ragozni. Szerintem azért nálunk sokkal jobb a helyzet ebben (is), mint a ruszkiknál; szerinted nem. OK, ezen nem fogunk összeveszni.
Az emberélet olcsóságáról beszéltünk...de ezen tényleg nem veszünk össze. Te így gondolod, én úgy. Nagyon remélem, hogy Neked van igazad, és nem nekem :flowers:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #391 Dátum: 2011.12.23 10:55:45 »
Igen, értem, hogy arról beszélünk. Pont ezért is írtam, hogy e téren ott sokkal rosszabb a helyzet. Nálunk ilyesmit ugyanúgy nem tudnék elképzelni, mint mondjuk azt a kínai szörnyűséget, mikor áthajtott a teherautó a kislányon, és utána ott feküdt vagy tíz percen át úgy, hogy mentek el mellette az emberek.

Egyiket sem tudom elképzelni Magyarországon.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #392 Dátum: 2011.12.23 11:26:15 »
Palaczk, ezt fel se hozd, mert nem tudtam végignézni a videót...  :censored:
Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen van egy olyan országban is akár, ahol 2 Mrd-an élnek. Ennyire nem lehet olcsó egy ember élet, pláne, egy pár éves kislányé... Gyomorforgató a videó, és az is biztos, hogy tárgyalás nélkül fejbelövetném mindkét teherautóst, aki elgázolta. Nyilvánvaló volt, hogy lááták mindketten, ennek ellenére elütötte az első, majd meg is kapartatta rajta (!!!) azt a szart és ki sem szállt. A másik, szimplán csak csak laposra gázolta a lábát a kicsinek... ezek nem emberek! Droidok, és az ilyeneket semmilyen jog nem illetné meg a védekezésre, ha rajtam múlna. Azonnal fejlövés és pont!  :censored: :nonono:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #393 Dátum: 2011.12.23 11:56:24 »
Palaczk, ezt fel se hozd, mert nem tudtam végignézni a videót...  :censored:
Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen van egy olyan országban is akár, ahol 2 Mrd-an élnek. Ennyire nem lehet olcsó egy ember élet, pláne, egy pár éves kislányé... Gyomorforgató a videó, és az is biztos, hogy tárgyalás nélkül fejbelövetném mindkét teherautóst, aki elgázolta. Nyilvánvaló volt, hogy lááták mindketten, ennek ellenére elütötte az első, majd meg is kapartatta rajta (!!!) azt a szart és ki sem szállt. A másik, szimplán csak csak laposra gázolta a lábát a kicsinek... ezek nem emberek! Droidok, és az ilyeneket semmilyen jog nem illetné meg a védekezésre, ha rajtam múlna. Azonnal fejlövés és pont!  :censored: :nonono:
van ám egy érdekes aspektusa ennek, újabban kapták fel a médiában ezt a kínai szabályozást, hogy ti. ha balesetben mondjuk megnyomorodik valaki, akkor sokkal rosszabbul jár az elkövető, mintha meghalt volna. állítólag akkora a különbség, hogy "megéri" (bocsánat), ha meghal a sértett...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #394 Dátum: 2011.12.23 12:59:19 »
Palaczk, ezt fel se hozd, mert nem tudtam végignézni a videót...  :censored:
Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen van egy olyan országban is akár, ahol 2 Mrd-an élnek. Ennyire nem lehet olcsó egy ember élet, pláne, egy pár éves kislányé... Gyomorforgató a videó, és az is biztos, hogy tárgyalás nélkül fejbelövetném mindkét teherautóst, aki elgázolta. Nyilvánvaló volt, hogy lááták mindketten, ennek ellenére elütötte az első, majd meg is kapartatta rajta (!!!) azt a szart és ki sem szállt. A másik, szimplán csak csak laposra gázolta a lábát a kicsinek... ezek nem emberek! Droidok, és az ilyeneket semmilyen jog nem illetné meg a védekezésre, ha rajtam múlna. Azonnal fejlövés és pont!  :censored: :nonono:
Hát én is bánom, hogy láttam azt a videót. Az egyik legmegrázóbb dolog volt, amit valaha láttam.

De sajnos el tudom képzelni, hogy ott ez tényleg lehetséges. Részben ezért félek én ezektől az emberektől. És nem, nem érdekel, hogy ki hány olyan kínait ismer, aki jó fej. Akkor is félek egy olyan országtól, ahol ilyesmi lehetséges.

Állítólag utána még le is bafták a nőt, aki végül felszedte a gyereket. Hogy minek avatkozik bele, nem az ő dolga. Nesze neked elidegenedés.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #395 Dátum: 2011.12.23 13:00:40 »
van ám egy érdekes aspektusa ennek, újabban kapták fel a médiában ezt a kínai szabályozást, hogy ti. ha balesetben mondjuk megnyomorodik valaki, akkor sokkal rosszabbul jár az elkövető, mintha meghalt volna. állítólag akkora a különbség, hogy "megéri" (bocsánat), ha meghal a sértett...
Ja-ja, utána nyilatkozott az egyik sofőr, hogy jobb is, hogy meghalt a gyerek, mert különben többet kellett volna fizetnie.

(............................)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10272
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #396 Dátum: 2011.12.23 13:32:42 »
..
Állítólag utána még le is bafták a nőt, aki végül felszedte a gyereket. Hogy minek avatkozik bele, nem az ő dolga. Nesze neked elidegenedés.
Azzal vádolták, hogy azért próbált segíteni, mert híres akart lenni   :banging:
Arrafelé a "Családtervezési Hivatal" simán kényszerabortuszra viszi az anyákat, ha úgy ítéli meg a helyzetet  :cry:
« Utoljára szerkesztve: 2011.12.23 13:34:42 írta vd1234 »

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #397 Dátum: 2011.12.23 14:26:53 »
Ronda egy világ az. Mi az európai eszünkkel kb. el sem tudjuk képzelni. Még azok sem, akik megélték mondjuk idehaza az 50-es éveket - vagy mondjuk (mint én) Romániában a 80-asokat.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10272
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #398 Dátum: 2011.12.23 15:35:10 »
Ronda egy világ az. Mi az európai eszünkkel kb. el sem tudjuk képzelni. Még azok sem, akik megélték mondjuk idehaza az 50-es éveket - vagy mondjuk (mint én) Romániában a 80-asokat.
Jegyrendszer meg ilyenek?

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #399 Dátum: 2011.12.23 16:40:15 »
Jegyrendszer meg ilyenek?
Igen. Jegyrendszer, kvóták (pl. egy magánkézben lévő személyautóba havonta 15 liter benzin vásárolható), közlekedési tilalmak, "takarékossági" fűtés- és áram-kimaradások stb. És mindehhez az emberi jogokat érintő "apró" finomságok.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #400 Dátum: 2011.12.23 17:12:32 »
Ronda egy világ az. Mi az európai eszünkkel kb. el sem tudjuk képzelni. Még azok sem, akik megélték mondjuk idehaza az 50-es éveket - vagy mondjuk (mint én) Romániában a 80-asokat.

Mondjuk én személy szerint emlékszem, hogy 1970-71-ben még a kannástejért jeggyel mentem.  Vagyis jegyesteért mentem, akkortájt, talán '72-ben  vezették be egyébként a mai elnevezés alapján "műtőgy"-nek nevezett polytejet. (éi:zacskós tej)  Utána a kannástej fogalma eltűnt, mindent zacsiztak.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10272
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #401 Dátum: 2011.12.23 20:53:01 »
Mondjuk én személy szerint emlékszem, hogy 1970-71-ben még a kannástejért jeggyel mentem.  Vagyis jegyesteért mentem, akkortájt, talán '72-ben  vezették be egyébként a mai elnevezés alapján "műtőgy"-nek nevezett polytejet. (éi:zacskós tej)  Utána a kannástej fogalma eltűnt, mindent zacsiztak.
Még én is emlékszem a "Tejcsarnok" intézményére, de jegy már nem volt ott...kanna igen  :cool2:

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10272
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #402 Dátum: 2011.12.27 09:33:09 »
Ki csinál ilyet tiszta fejjel?? :eek:

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #403 Dátum: 2011.12.27 09:40:04 »
mikor minekt huztak kb 60km/h val, már rendesen fostunk :devil:
meg az arcunkat majd szétvágta a pofánkba érkezö jég,ho.......

ezt meg haverék müvelték, audi motorháztetö ,  rajta az audi hátso ülése  :D
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10272
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:" CSAK erős IDEGzettel !!! " ( Durva poénok, etc .. )
« Válasz #404 Dátum: 2011.12.27 10:05:27 »
Kemény  [rohog] Gázmaszkot kár, hogy nem húztak  :lol: