Szerző Téma: Yaris általában  (Megtekintve 1617090 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yaris általában
« Válasz #5265 Dátum: 2008.09.10 21:02:04 »
Mindenképp legalább alapozó, de inkább festék (még ha gányul is lesz felkenve a rendes javításig), csak a hibás részre.
1 heti téli idő is kikezdi annyira, hogy csak jóval több meló lesz vele a rozsda miatt. Ami ugye nem is feltétlen látszik egy darabig. Plusz a tudat, hogy rozsdás az autód...  :ph34r:
         

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: Yaris általában
« Válasz #5266 Dátum: 2008.09.13 12:44:23 »
Helló Skacok!

Ne haragudjatok rám, el kellett adnom a kis ufóm, mert eltört.

A szívem japánoké marad, de lehet, hogy márkát kell váltanom.... :(

Üdv: Kishaver

[a csatolmányt egy admin törölte]
Üdv: Kishaver 74

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Yaris általában
« Válasz #5267 Dátum: 2008.09.16 00:09:14 »
Ezért nem haragszunk. Azért is csak egy picit, hogy ilyen ritkán irogatsz :)
1-2 vakvágány után meg úgyis visszatérsz az autókhoz... mikor életem első carináját vettem azt mondta egy régi barátom, hogy akinek egyszer volt 1 toyotája soha többé nem lesz jó más autó. Akkor úgy gondoltam, hogy nem normális. Ma már úgy gondolom, hogy tévedtem :)
Irtam privit egyéb ügyben :)


leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris általában
« Válasz #5268 Dátum: 2008.09.16 08:33:32 »
Ezért nem haragszunk. Azért is csak egy picit, hogy ilyen ritkán irogatsz :)
1-2 vakvágány után meg úgyis visszatérsz az autókhoz... mikor életem első carináját vettem azt mondta egy régi barátom, hogy akinek egyszer volt 1 toyotája soha többé nem lesz jó más autó. Akkor úgy gondoltam, hogy nem normális. Ma már úgy gondolom, hogy tévedtem :)
Irtam privit egyéb ügyben :)
kollegámnak van 2db ugyanolyan  E30 1.8béemvéje...
testvérétől megörökölt egy bukólámpás celica-t, 4AGE motorost ??? legalábbis ezt mondta... ::)
most azzal járkál dolgozni (minden reggel és délután araszolás át a 13kerből törökbálintra...)
mikor megláttam, csak annyit kérdeztem tőle,h "most már nem béemvével, hanem autóval közlekedsz?" :winkiss:
ja, az autóban bőven 300,000km felett van...nem kímélve, és motorikusan semmi baja :wub:
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.16 09:08:46 írta leszilaci »

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Szerelő, kisebb szerviz kerestetik - kipróbált, megbízható legyen
« Válasz #5269 Dátum: 2008.09.29 08:32:50 »
Sziasztok!

Olyan Toyota szerelőt vagy kisebb szervízt keresek, melyet ti (fórum tagok és Toyota tulajdonosok) is rendszeresen használtok és megbízhatónak tartotok.
Drága munkadíjjal dolgozó márkaszervízre való alternatívaként keresem. A gyári/minőségi alkatrészeket nem akarom kispórolni az automból, de meggyőződésem, hogy vannak szakik akik ugyanazt a javítást/munkát el tudják végezni olcsóbban (pl: mert nem kell még 3 munkafelvevőt eltartsanak).

Köszönettel,
Botond

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yaris általában
« Válasz #5270 Dátum: 2008.09.30 16:59:49 »
Válasz pl itt. De átmenetileg a Charlie Autóhoz nem lehet költözés miatt autót vinni.
         

berger

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Yaris általában
« Válasz #5271 Dátum: 2008.09.30 17:22:10 »
sziasztok

http://www.hasznaltauto.hu/2273184_toyota_yaris_2003
egy ugyanilyen disztárcsát kersek,csak 14 colosban... aki tud az dobjon egy emailt a csi.berger@vipmail.hu   ra..
elöre is köszi

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: Yaris általában
« Válasz #5272 Dátum: 2008.09.30 23:07:01 »
Válasz pl itt. De átmenetileg a Charlie Autóhoz nem lehet költözés miatt autót vinni.

Köszi a gyors választ! Charlie-ról tudok, és arról is, hogy költözik, meg nem elérhető  :no:  A Mobil-t megnézem.

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris általában
« Válasz #5273 Dátum: 2008.10.01 08:11:15 »
sziasztok

http://www.hasznaltauto.hu/2273184_toyota_yaris_2003
egy ugyanilyen disztárcsát kersek,csak 14 colosban... aki tud az dobjon egy emailt a csi.berger@vipmail.hu   ra..
elöre is köszi
szia

elég ritka holló ez a dísztárcsa, csak a luna felszereltségű yaris1-hez adták, ráadásul a fészlift előttiekhez(nem könycseppes az első lámpája)
utángyártottban is inkább a sol felszereltségűt találsz.

egyébkén ilyen van nekem is  :laugh:
le is kellene fújni újra, van rajtuk pár karcolás :ph34r:

berger

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Yaris általában
« Válasz #5274 Dátum: 2008.10.01 18:12:08 »
Nekem is a jobb elsö NaGYON karcos,mivel lehet lefujni ugy-hogy ne látszodjon..??

Idézetet valamiért törölted, rendbe raktam.  ::) Kleingy
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.02 09:31:21 írta kleingy »

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: Yaris általában
« Válasz #5275 Dátum: 2008.10.03 14:22:40 »
Na elértem az újabb szervízperiódust - két hónappal korábban mint ahogy menni szoktam - így szervízbe kellene mennem. Még nem döntöttem el, hogy most, vagy megvárom dec. 01-jét és a zöldkártyával együtt intézem. Nem tudom mennyire ártok az autónak, ha 17 ezer körül viszem csak szervízbe.
A régi típusú olaj helyett ahogy olvastam a Castrol Edge 0w-30 van. Viszont szerintem épp aktuálissá vált a gyertyacsere is. Ebben van valami tipp, vagy bízzam a szervízre? :helpsmilie: ::)
Szilvi 62

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris általában
« Válasz #5276 Dátum: 2008.10.06 10:40:09 »
Na elértem az újabb szervízperiódust - két hónappal korábban mint ahogy menni szoktam - így szervízbe kellene mennem. Még nem döntöttem el, hogy most, vagy megvárom dec. 01-jét és a zöldkártyával együtt intézem. Nem tudom mennyire ártok az autónak, ha 17 ezer körül viszem csak szervízbe.
A régi típusú olaj helyett ahogy olvastam a Castrol Edge 0w-30 van. Viszont szerintem épp aktuálissá vált a gyertyacsere is. Ebben van valami tipp, vagy bízzam a szervízre? :helpsmilie: ::)
-gyertyából nem kell variálni, könyvecskéjében szerepel,h milyen típus kell neki, és márkaszervizben is denso márkájút szoktak beletenni (olyan van a toyotás dobozban)
-castrol edge 0w30 ok :) 3 liter kell bele
-zöldkártya kb 15 perces művelet, és szabott áras, bárhol megcsinálják. lényeg,h ne jéghideg motorral menjél.
-17.000km vs 15.000km hmmm Te autód...szerintem ne hanyagold el. megállni nem fog ez miatt.

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: Yaris általában
« Válasz #5277 Dátum: 2008.10.06 12:26:02 »
-gyertyából nem kell variálni, könyvecskéjében szerepel,h milyen típus kell neki, és márkaszervizben is denso márkájút szoktak beletenni (olyan van a toyotás dobozban)
-castrol edge 0w30 ok :) 3 liter kell bele
-zöldkártya kb 15 perces művelet, és szabott áras, bárhol megcsinálják. lényeg,h ne jéghideg motorral menjél.
-17.000km vs 15.000km hmmm Te autód...szerintem ne hanyagold el. megállni nem fog ez miatt.

Köszike a segítséget. ::) Ismersz már annyira, hogy az autómat eszem ágában sincs elhanyagolni. Nekem sincs szívem feleslegesen gyötörni a drágát.  :1eye: Már csak azt kell eldöntenem, hogy megint lemenjek Veszprémben, vagy máshol intézzem a szervízt.
Szilvi 62

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris általában
« Válasz #5278 Dátum: 2008.10.06 14:47:02 »

Köszike a segítséget. ::) Ismersz már annyira, hogy az autómat eszem ágában sincs elhanyagolni. Nekem sincs szívem feleslegesen gyötörni a drágát.  :1eye: Már csak azt kell eldöntenem, hogy megint lemenjek Veszprémben, vagy máshol intézzem a szervízt.

M+F Toyota, Kiskőrös!!!  :yes:
Toyota Yaris T SPORT
153



Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: Yaris általában
« Válasz #5279 Dátum: 2008.10.06 16:47:39 »

Köszike a segítséget. ::) Ismersz már annyira, hogy az autómat eszem ágában sincs elhanyagolni. Nekem sincs szívem feleslegesen gyötörni a drágát.  :1eye: Már csak azt kell eldöntenem, hogy megint lemenjek Veszprémben, vagy máshol intézzem a szervízt.

M+F Toyota, Kiskőrös!!!  :yes:

Köszike, tudom, hogy ők is jók és lelkiismeretesek. De ha már utazom, a veszprémieknél maradok.  :1eye:
Szilvi 62