Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1250797 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1920 Dátum: 2008.08.19 15:55:29 »
70M Ft-t otthon tartani, noooormális?  :eek: :whistling:

Hat nem...
Ezert tartom en a telken levo fahazban a robi tankjaban :clap: :clap: :clap:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1921 Dátum: 2008.08.20 10:58:06 »
70M Ft-t otthon tartani, noooormális?  :eek: :whistling:
Még az, hogy otthon tartja, de az, hogy így be is engednek vkit, aztán meg a borítékban turkálnak?!  :no: :hammer:
Gabe 254.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10701
!Teljesen OFF
« Válasz #1922 Dátum: 2008.08.20 11:41:16 »
Bennem azért az a kérdés is felmerül, hogyan lehet idős korra ennyit összespórolni, pláne tisztességesen?
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1923 Dátum: 2008.08.20 11:42:07 »
Bennem azért az a kérdés is felmerül, hogyan lehet idős korra ennyit összespórolni, pláne tisztességesen?

Plane ennyi esszel  :wacko:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1924 Dátum: 2008.08.20 12:11:13 »
Bennem azért az a kérdés is felmerül, hogyan lehet idős korra ennyit összespórolni, pláne tisztességesen?

Plane ennyi esszel  :wacko:

Nem tudom elképzelni, hogy ez a hír igaz... Szerintem ha volt is pénz, messze nem annyi...
kisa
born to ride

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1925 Dátum: 2008.08.20 12:12:36 »
Olvassátok már el az alatta levő szöveget!!!!!!!!!!!!!!!!
70 EZER forint.
ELÍRÁS ;)

A nagy szenzációhajhász média felfújta.
1 borítékban még 20ezresekben se fér bele 70 milla.
Én már fogtam kezemben 2-3 millát 20ezresben, az még kényelmesen belefér, de 70 milla már csak A4-es dupla vastag borítékba :)
Laco 73 :D

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1926 Dátum: 2008.08.20 13:04:33 »
Olvassátok már el az alatta levő szöveget!!!!!!!!!!!!!!!!
70 EZER forint.
ELÍRÁS ;)

Ha nem írják oda a kiegészítést, akkor se hittem volna el ::) 70milla egy idős házaspárnál, persze :innocent:


Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1927 Dátum: 2008.08.20 13:17:23 »
...
A nagy szenzációhajhász média felfújta.
...

Egészen pontosan, ahogy a közlemény is írja, a rendőségi közleményben írták el, amiért a rendőrségi sajtóosztály kért elnézést....

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1928 Dátum: 2008.08.20 15:38:44 »
...
A nagy szenzációhajhász média felfújta.
...

Egészen pontosan, ahogy a közlemény is írja, a rendőségi közleményben írták el, amiért a rendőrségi sajtóosztály kért elnézést....
Ők is a média a része szerintem ;)
Mármint azért elég nehéz elnézni, hogy 70ezer, vagy 70milla sztem. Gondolom a sajtóosztályon se 8 általánossal ülnek, meg nem először adnak ki közleményt ;)
Laco 73 :D

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10701
!Teljesen OFF
« Válasz #1929 Dátum: 2008.08.20 16:28:46 »
Én még azelőtt olvastam a cikket, hogy ott lett volna az a korrigálás. De a cikk főcíme változatlanul 70M-ról szól...  :whistling:
Ezt mégis mennyi időbe telne átírni? Talán 1-2 mp?  :hammer: :whistling:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1930 Dátum: 2008.08.20 16:58:52 »
Biztos vagyok benne, hogy pont a németek többsége nem értene egyet veled mindebben.

Biztos is lehetsz benne. Porul is jarnak sokan a naivsaguk miatt. Ezert tudta a magyar is sokaig @tkurni a nemet turistat. Persze ma mar nem tudja, mert nem jonnek ide.  Nyilvan nem olyan szinten nyomjak, mint a mocskos magyar deelerek, de mar ott is valtoznak a dolgok. Ha valaki 22! eve kint el, akkor azert feltunik neki az ilyesmi.

Kicsit többet  voltam kint, kicsit többet is olvastam az ottani dolgokról, és ennek alapján mondom: nagyon leegyszerűsítve látod ezt az egészet. Persze, német dealer nem bax át, török dealer átbax, naná... Fenét. Alapban nem bax át egyik sem. Az ott nem Magyarország, akkor sem, ha nem német nevű a kereskedő. Ha ott egy nepper nekiállna nagyban nyomni az átqrást, hamar megbukna. Nehogy azt hidd, hogy naivak a németek. A nagy fenét azok. Az átlag német sokkal óvatosabb és jobban vigyáz a pénzére, mint gondolnád. Többek közt ezért tartanak ott, ahol.

Azt meg pontosan tudom, saját tapasztalatból, hogy az oda költözött, de nem ott született magyarok többsége ezt mennyire ferdén látja. Ironikus módon ezek azok az emberek, akik a leginkább tele vannak előítéletekkel az összes többi "nem német" iránt, ami azért elég mókás, ha belegondolunk, hogy ők sem azok. Láttam elégszer, hogy a nagybátyámék, meg a kinti (szintén kiköltözött magyar) ismerősi körük hogyan fújjolja, fikázza a törököket meg az összes egyéb bevándorlót, sőt -ami a legröhejesebb- hogyan "Ossi"-zza a volt keletnémeteket, érted, egy magyar bevándorló Ossizza a keletnémeteket, hát ez óriási  :clap: ... Szóval nekem nem mérvadó, amit ők mondanak az ilyen kérdésekről.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1931 Dátum: 2008.08.20 18:36:08 »
Kicsit többet  voltam kint, kicsit többet is olvastam az ottani dolgokról, és ennek alapján mondom: nagyon leegyszerűsítve látod ezt az egészet. P

Kinel voltal kint tobbet? Nagybatyamnal?  :whistling: Szerinted O nem olvas ilyesmirol? Nem vett kint tizen x autot 22 eve. Leegyszerusitve latja, aki kint el es jobban aki idehaza vagy hogyan is van ez?
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1932 Dátum: 2008.08.20 18:39:34 »
Kicsit többet  voltam kint, kicsit többet is olvastam az ottani dolgokról, és ennek alapján mondom: nagyon leegyszerűsítve látod ezt az egészet. P

Kinel voltal kint tobbet? Nagybatyamnal?  :whistling: Szerinted O nem olvas ilyesmirol? Nem vett kint tizen x autot 22 eve. Leegyszerusitve latja, aki kint el es jobban aki idehaza vagy hogyan is van ez?

Szerintem ezt a temat kulonben offolhatjuk is, teljes meggyozodessel mondom, hogy soha nem vennek toroktol autot. Kulonben ha jobban belegondolok deelertol sem. Vagy authaz vagy maganszemely ilyen egyszeru dolog ez. Kar errol vitazni.
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1933 Dátum: 2008.08.20 23:06:19 »
Kezdem pedzegetni, mi az a sárga veszedelem. Ma Budakalász egyik békés utcájában leparkolok, és éppen akkor jön szembe egy csinos kis traktor, az a fajta, amivel füvet lehet nyírni. Egy kb. 70 körüli japán(!) vezette, és olyan természetességgel gördült tova, mintha 70 éve mindennap ugyanitt ugyanezt tenné....
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #1934 Dátum: 2008.08.21 21:44:15 »
Kicsit többet  voltam kint, kicsit többet is olvastam az ottani dolgokról, és ennek alapján mondom: nagyon leegyszerűsítve látod ezt az egészet. P

Kinel voltal kint tobbet? Nagybatyamnal?  :whistling: Szerinted O nem olvas ilyesmirol? Nem vett kint tizen x autot 22 eve. Leegyszerusitve latja, aki kint el es jobban aki idehaza vagy hogyan is van ez?

Németországban voltam többet.

A kinti magyaroknak pedig torz képük van a többi kinti bevándorlóról. Konkrétan lenézik őket (röhejes módon sokkal jobban, mint a született németek). De szerintem ezt elég érthetően elmagyaráztam  :whistling:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )