Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 546841 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zzozo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Audio kérdések
« Válasz #1425 Dátum: 2011.05.02 11:43:03 »
Itt is meg lehet venni, szállítással 40 angol font.
Hol lehet rendelni ilyen átalakítót?

Írtam egy példát az előző hozzászólásomban, lásd idézet. ;)

Itt van róla egy kép, ez alapján ránézésre egy fülhallgatót is fogadó jack kimenet van rajta. Nem lesz túl elegáns megoldás, de ha oda bedugod egy kb. 2,5-3 méteres jack-RCA kábel megfelelő végét, akkor a másik mehet az átalakítóba, és lesz hangod a fejegységen.

Köszönöm a választ.
A fejtámla kábelezése úgy van megoldva, hogy a 12 volt bemenet mellett a köteg tartalmaz két pár audio+ egy pár video kimenetet, amiken RCA csatik vannak. Ezzel nincs is semmi gond, csak megoldásokat keresek arra a problémára hogy hogyan tudnám a W58814 fejegységgel összehozni, és még esetleg más tárolókat pl pendrive ipod stb rákötni. Amit ajánlottál az kitűnő megoldásnak tűnik (CTVTYX002) viszont egyetlen RCA, és kész. hrvathg megoldása is nagyon jónak tűnik csak nem találtam róla információt pl ár tipus bekötési lehetőségek stb. És van még egy jónak tűnő megoldás: http://www.autodvd.hu/downloads/yatour-kompatibilis-lista.pdf
Csak ezt egy kicsit drágának találom.
zzozo

Satriani

  • Vendég
Re: Audio kérdések
« Válasz #1426 Dátum: 2011.05.02 11:56:10 »
Ha van eldugott helyen egy RCA kimeneted, az bőven jó.

hrvathg megoldása is nagyon jónak tűnik csak nem találtam róla információt pl ár tipus bekötési lehetőségek stb.

Csak vissza kell olvasni: ebben a topikban leírta a kolléga, hogy honnan, mennyiért vette, és a cucc honlapja is be van linkelve, ahol pontos típust is találsz. Ez tud USB-t, SD kártyát, AUX bemenetet (jack). CD-tár csatlakozóra kell a connects2 adaptereket kötni, a többi hasonló átalakító is így működik. Házilag 20 perc alatt beszerelhető, a csináld magad szekcióban találsz leírást a műszerfal lebontásához.

Egyébként 25 rongyért az a yatour kütyü sem drága, ezek minimum ennyibe kerülnek...
« Utoljára szerkesztve: 2011.05.02 11:58:31 írta Satriani »

zzozo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Audio kérdések
« Válasz #1427 Dátum: 2011.05.02 12:59:01 »
Ha van eldugott helyen egy RCA kimeneted, az bőven jó.

hrvathg megoldása is nagyon jónak tűnik csak nem találtam róla információt pl ár tipus bekötési lehetőségek stb.

Csak vissza kell olvasni: ebben a topikban leírta a kolléga, hogy honnan, mennyiért vette, és a cucc honlapja is be van linkelve, ahol pontos típust is találsz. Ez tud USB-t, SD kártyát, AUX bemenetet (jack). CD-tár csatlakozóra kell a connects2 adaptereket kötni, a többi hasonló átalakító is így működik. Házilag 20 perc alatt beszerelhető, a csináld magad szekcióban találsz leírást a műszerfal lebontásához.

Egyébként 25 rongyért az a yatour kütyü sem drága, ezek minimum ennyibe kerülnek...

Igen. Igazad van.Valóban csak vissza kellett volna olvasnom.
Köszönöm a segítséget.

FEKI

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: Audio kérdések
« Válasz #1428 Dátum: 2011.06.03 21:11:30 »
Üdvözlet!

Tegnap Nejemnek vettem egy 2006/09 -es Corolla 1.6 Lunát.
Ne haragudjatok, de nem olvastam át az egész fórumot.
Inkább megérdezném, hogy nem tudja valaki esetleg a gyári w58814 rádió pinkiosztását.
1 órát googliztam, de nem találtam.  :helpsmilie:
Beleraknám a kihangosítót, de nem tudom némítani a rádiót...

Választ előre is köszönöm!

Üdv.: FEKI

Yocee

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 571
Re: Audio kérdések
« Válasz #1429 Dátum: 2011.06.03 22:05:23 »
http://ertasvc.ru/tovar/516.htm

a 10+6 - os csatlakozó 6-os csatlakozójának 4-es lába.

De megéri majd jobban olvasgati a fórumon.

Satriani

  • Vendég
Re: Audio kérdések
« Válasz #1430 Dátum: 2011.06.03 22:15:13 »
...nem olvastam át az egész fórumot.

Elég lett volna ezt a topikot: http://forum.toyotaclub.hu/index.php?topic=1154.0 Ugyan már kaptál választ, csak megjegyzem: elég kulturált tudásbázis gyűlik abban a szekcióban, ilyen jellegű kérdések előtt érdemes benézni.

FEKI

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: Audio kérdések
« Válasz #1431 Dátum: 2011.06.03 22:38:16 »
Köszönöm a gyors és kimerítő választ!


czukker

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re: Audio kérdések
« Válasz #1432 Dátum: 2011.06.06 09:43:40 »
Sziasztok!

Régi olvasója vagyok a fórumnak, és most nem találom a válasz, illetve a válaszra mutató link nem működik.
Szeretnék rendelni hrvathg  által is rendelt mp3-as kütyüt, de előtte szeretném szétszedni a fejegységet, a csatlakozó miatt.
Az autóm 2005. decemberi kombi corolla, nagy valószínűséggel 6+6-os a csatlakozó, de szeretnék biztosra menni.
Sajnos a csináld magad topic-ban nem működik a E12 Corolla gyári magnó kivétele képekkel link, és máshol sem találtam meg ezt a pdf-et.
Ha valakinek meglenne és valahová fel tudná tölteni, azt megköszönném.

Üdv
czukker

Satriani

  • Vendég
Re: Audio kérdések
« Válasz #1433 Dátum: 2011.06.06 09:56:40 »
...előtte szeretném szétszedni a fejegységet, a csatlakozó miatt.

Üdv a fórumon! Nem kell kiszedni a fejet csak az azonosítás végett. A Yocee által minap linkelt oldalon keresd meg a fejegységed, típusszám szerint megtalálod.

A kiszedés egyszerű: a csináld magad topikban megkeresed a középkonzol kiszedős videót (ha manuális klímás a kocsid, előtte leszeded a klíma tekerőgombjait), leszeded a középkonzol hátuljáról a csatikat, és egy 10-es csőkulccsal kicsavarod a 4 csavart, ami tartja a fejet. De szerintem addig ne szedd szét, amíg meg nem érkezik a kütyü. Teljesen fölösleges többször stresszelni a középkonzolt ill. a műszerfalat.

FEKI

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: Audio kérdések
« Válasz #1434 Dátum: 2011.06.06 18:20:30 »
Tudja valaki esetleg, hogy a Corollában a w58814 fejegységnek kellene külső hőmérsékletet kijeleznie? Köszi!

Satriani

  • Vendég
Re: Audio kérdések
« Válasz #1435 Dátum: 2011.06.06 18:24:28 »
Terrában igen, úgy, mint ennek a kazis fejnek:



Automata klímás autókban a klímapanel jelzi ki a külső hőmérsékletet.

FEKI

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: Audio kérdések
« Válasz #1436 Dátum: 2011.06.06 19:04:46 »
Terrában igen, úgy, mint ennek a kazis fejnek:
http://www.a5.hu/kepgaleria/4139/4139_P1070340_n.JPG
Automata klímás autókban a klímapanel jelzi ki a külső hőmérsékletet.
És Tényleg!!! Van egy OUTSIDE TEMP gomb! Köszönöm!
(tudom el kéne már olvasom a használatit :-)
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.06 19:06:20 írta kleingy »

TomMa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 270
Re: Audio kérdések
« Válasz #1437 Dátum: 2011.07.13 11:04:46 »
600wattos M.N.C erősítő és egy 300wattos LightningAudio láda eladó. Ha esetleg érdekel valakit az írjon PÜ-t a részletekért.

czukker

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re: Audio kérdések
« Válasz #1438 Dátum: 2011.07.18 14:51:49 »
...előtte szeretném szétszedni a fejegységet, a csatlakozó miatt.

Üdv a fórumon! Nem kell kiszedni a fejet csak az azonosítás végett. A Yocee által minap linkelt oldalon keresd meg a fejegységed, típusszám szerint megtalálod.

A kiszedés egyszerű: a csináld magad topikban megkeresed a középkonzol kiszedős videót (ha manuális klímás a kocsid, előtte leszeded a klíma tekerőgombjait), leszeded a középkonzol hátuljáról a csatikat, és egy 10-es csőkulccsal kicsavarod a 4 csavart, ami tartja a fejet. De szerintem addig ne szedd szét, amíg meg nem érkezik a kütyü. Teljesen fölösleges többször stresszelni a középkonzolt ill. a műszerfalat.

Sziasztok!

Végül kiszedtem a fejegységemet, és még mindig nem vagyok teljesen biztos a dolgomban.
Ez ugye 6+6-os fejegység?
W58814

Bocs, csak teljesen biztos szeretnék lenni, mielőtt megrendelem a kütyüt.

Üdv
Czukker

Satriani

  • Vendég
Re: Audio kérdések
« Válasz #1439 Dátum: 2011.07.19 10:28:26 »
...még mindig nem vagyok teljesen biztos a dolgomban.
Ez ugye 6+6-os fejegység?

Jobbról a második csatlakozóban milyen eloszlásban állnak a tüskék?

Linkeltünk korábban tucatnyi forrást az azonosításhoz, de ha ez sem elég, nézd meg ezt, ill. a cartárs hozzászólásait, és vesd össze a tiéddel:
http://forum.toyotaclub.hu/index.php?topic=318.msg395321#msg395321