Szerző Téma: Karácsonyi vacsora - 2009. december  (Megtekintve 21222 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #15 Dátum: 2009.10.07 22:19:25 »
Te Trotter, voltál tavaly?  ::)

Nekem úgy rémlik nem volt.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #16 Dátum: 2009.10.08 18:39:16 »
Te Trotter, voltál tavaly?  ::)
Tavaly nem. Idén se menjek?  :hmmmm:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #17 Dátum: 2009.10.08 19:54:55 »
Ki se találd!  ;)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #18 Dátum: 2009.10.13 10:42:43 »
Nos, másnak ébkézláb javaslata?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #19 Dátum: 2009.10.13 11:23:13 »
Nos, másnak ébkézláb javaslata?

Volt több is: Trófea, Mongol, Sir Lancelot.
Egy gond van a fenti helyekkel. Nagyobb létszámnál, előleget kérnek, vagy fixen elkérik a kaja árát, ha eljött valaki, ha nem. Nálunk meg ugyi nem lehet tervezni, mert van aki utolsó pillanatban, lemondja, sőt olyan is, aki nem is szól. Szerintem a megjelentek nem szeretnének más helyet fizetni.

Másik gond, hogy 30 fős létszám körül nem szívesen vállalnak be az éttermek, a'la cart kajálást, mert az macerás. Ha csak magamból indulok ki (de többen is vannak hasonlóak a csapatban) szeretik ott eldönteni, mit ennének. (Mostanában nem is értem miért, de olyan kívánós vagyok kajában.) :D Ráadásul az utolsó pillanatig nem fogunk tudni fix létszámot mondani. A jobb helyeken, már most időpontot kellene foglalni, mert hamar betelnek. De őszintén ki tudná csak kb. megmondani hányan leszünk.  :1eye: Ha meg aduk egy fix létszámot és még akarna valaki jönni később, már nem fog beleférni a keretbe és emiatt is lesz sértődés. (Emlékezzünk vissza annak idején, mikor Mickey szervezte a vacsit és fix létszám volt adott.)

Mivel annak idején én vezettem be a karácsonyi vacsikat és egy kivételével mindet én szerveztem, van bőven tapasztalatom.  :D Ilyen pl., hogy többen szeretnek autó nélkül jönni, mert meginnának egy sör, bort, stb., ehhez viszont jó közlekedésnek kell a környéken lennie, tehát a város egyik vagy másik végébe sem szerencsés éttermet választani. Tudom elhozzuk egymást, de kétlem, hogy aki pl. Békásmegyeren  lakik, szívesen hazaszállít valakit mondjuk Csepelre. ;) :)

Szóval ezek és a csapat ismeretében, nem lesz egyszerű helyet találni.  :flowers:
Szilvi 62

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #20 Dátum: 2009.10.13 19:33:22 »
Ha gondoljátok, a Trófeát meg lehet kérdezni. Asszem meg lehet adni egy tól-ig létszámot.
A Mongol szintén ilyen, voltunk ott évfolyam találkozón, sokan nem jöttek el, mégsem kellett kifizetni a meg nem jelentek részét.
Persze egyáltalán nem vagyok ellene az olasz konyhának sem  :chef:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #21 Dátum: 2009.11.12 07:52:09 »
Mint szakács én ismerem a trófeát és nagyjából tudom hogy ott mi hogy történik...de viszont nagyon tudom ajánlani a Mongolt (tényleg jó a színvonal) és  talán még senkinek sem jutott eszébe ez:

http://www.vadasparkrest.com/vadaspark_main.php

Szerintem nagyon finom volt, nagyon szép helyen van (ilyen erdős utakon kell eljutni), belül ilyen falustyle nagy faragott sörpadokkal meg ilyenek, és szerintem a kedvünkért még flórklór estet is összehoznak amikor voltam a múltkor az volt és ment a lopótök meg a cigányzene... jah és még nem is drága....

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #22 Dátum: 2009.11.12 14:18:30 »
A trófeával nincs jó tapasztalatom, pár hónapja voltunk ott céges bulin. A saláta ropogott a földtől, az egyik munkatársam kajájában pedig rajzszög!! volt.
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

WeSzil

  • Pixel & Bit rendezőnő
  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 608
    • weigel.hu - webfejlesztés
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #23 Dátum: 2009.11.12 14:20:06 »
Mint szakács én ismerem a trófeát és nagyjából tudom hogy ott mi hogy történik...de viszont nagyon tudom ajánlani a Mongolt (tényleg jó a színvonal) és  talán még senkinek sem jutott eszébe ez:

http://www.vadasparkrest.com/vadaspark_main.php

Szerintem nagyon finom volt, nagyon szép helyen van (ilyen erdős utakon kell eljutni), belül ilyen falustyle nagy faragott sörpadokkal meg ilyenek, és szerintem a kedvünkért még flórklór estet is összehoznak amikor voltam a múltkor az volt és ment a lopótök meg a cigányzene... jah és még nem is drága....

Itt a Vadász terem biztos elég lenne nekünk és még színpad is van, ha valaki szerepelni szeretne :D
WeSzil - IQ²  ¤ 299  :)
{Aygo}
weboldal készítés - weigel.hu

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #24 Dátum: 2009.11.12 16:18:42 »
Akkor idézném magamat újfent :D:
"Többen szeretnek autó nélkül jönni, mert meginnának egy sör, bort, stb., ehhez viszont jó közlekedésnek kell a környéken lennie, tehát a város egyik vagy másik végébe sem szerencsés éttermet választani. Tudom elhozzuk egymást, de kétlem, hogy aki pl. Békásmegyeren  lakik, szívesen hazaszállít valakit mondjuk Csepelre. "
Szilvi 62

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #25 Dátum: 2009.11.16 00:09:57 »
És nem lehet egyéjszakás ottalvós buli? Muszáj Bp-n? Konkrétan van ötletem Gödön, de előtte megérdeklődöm, h van-e egyáltalán még hely, ha érdekel bárkit is...
Sztem mindegy, h Göd v. Csepel v akár Újpest...
Bowling, foci, uszoda, dzsakuzzi, vacsi - akár svédasztalos, miegymás...
Visszajövök :)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #26 Dátum: 2009.11.16 01:27:28 »
Tegnap voltam a Mongolban és nagyon frankó.... minden frankó volt.... korlátlan étel ital és minden eredeti nemcsak ilyen kamu... van jéger meg bor meg sör meg húsok....minden ilyen fehér bársonnyal van bevonva meg kicsit ilyen félhomály szal az egész frankó! és a délitől 5percre van....

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #27 Dátum: 2009.11.16 19:48:30 »
Tegnap voltam a Mongolban és nagyon frankó.... minden frankó volt.... korlátlan étel ital és minden eredeti nemcsak ilyen kamu... van jéger meg bor meg sör meg húsok....minden ilyen fehér bársonnyal van bevonva meg kicsit ilyen félhomály szal az egész frankó! és a délitől 5percre van....

Én voltam többször is a Mongolban, engem nem kell meggyőzni.   Csak nyakkendőben rizikós bemenni, ha valaki nyersen akarja enni a szétket. :-)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #28 Dátum: 2009.11.22 12:21:38 »
Tegnap voltam a Mongolban és nagyon frankó.... minden frankó volt.... korlátlan étel ital és minden eredeti nemcsak ilyen kamu... van jéger meg bor meg sör meg húsok....minden ilyen fehér bársonnyal van bevonva meg kicsit ilyen félhomály szal az egész frankó! és a délitől 5percre van....

Én voltam többször is a Mongolban, engem nem kell meggyőzni.   Csak nyakkendőben rizikós bemenni, ha valaki nyersen akarja enni a szétket. :-)

Jaja:D Szal szerintem egy baró a hely és van választék meg hangulat és 5ropiért legalább bármiből bármennyit...és tényleg minőségi csak ajánlani tudom a közlekedés meg szintén jóó. És még sztem kedvezményt is adnak ha előre bejelentkezünk... érdemes lenne meggondolni

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Karácsonyi vacsora - 2009. december
« Válasz #29 Dátum: 2009.11.22 17:33:33 »
Szerinted egy hónappal karácsony előtt lenne még hely...? Ugyan már. Az ilyen helyek már szeptemberben elkelnek a karácsonyi vacsikra.
Marad a Marzano, a többit írja Szilvi.  :flowers: