Szerző Téma: Toyota GT-86  (Megtekintve 156608 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: Toyota FT-86
« Válasz #90 Dátum: 2010.06.19 14:07:46 »
Amennyire nyomatják a hibrydeket annyira nem foglalkoznak ezzel csak a beszéd szintjén.
A hibrydek meg még egyelőre eladhatatlnok, nem kelendőek.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Toyota FT-86
« Válasz #91 Dátum: 2010.06.19 15:10:14 »
Ja, eladhatatlan. Tényleg, egy nyamvadt Priust nem látni soha az utakon...

Világszinten több, mint 1 millió hibridet adott már el a Toyota. Még szerencse, hogy nem kelendőek...
Egyébként pedig a Prius III megjelenése óta még jobban meglódultak az eladások. Japánban, tavaly, csak Priusból több, mint 277 ezret adtak el!!

Szerinted sportkocsiból (konkrétan ebből az FT-ből), mennyit lehet eladni évente? Vagy mennyi fogyott a TS Corollából...?
         

tutinet

  • Vendég
Re: Toyota FT-86
« Válasz #92 Dátum: 2010.06.19 16:34:29 »
Ja, eladhatatlan. Tényleg, egy nyamvadt Priust nem látni soha az utakon...

Világszinten több, mint 1 millió hibridet adott már el a Toyota. Még szerencse, hogy nem kelendőek...
Egyébként pedig a Prius III megjelenése óta még jobban meglódultak az eladások. Japánban, tavaly, csak Priusból több, mint 277 ezret adtak el!!

Szerinted sportkocsiból (konkrétan ebből az FT-ből), mennyit lehet eladni évente? Vagy mennyi fogyott a TS Corollából...?

Priust nem is látni nagyon. És ebből az Ft86-ból sokat eladtak volna a világon, ha megcsinálták volna de nem csinálták. Ezt írtam, hogy áll a dolog lassan nem is lesz belőle semmi. Vagy ha lesz is más lesz nem az amit beígértek.

Satriani

  • Vendég
Re: Toyota FT-86
« Válasz #93 Dátum: 2010.06.20 11:15:55 »
Priust nem is látni nagyon.

Az eladások objektív mérőszáma: mennyit látni belőle Pesten... ;)

Itt azt írják, Japánban már jövőre megjelenhet, illetve Európában 17.000 euró körül lehet az ára. Utóbbihoz összehasonlításul: a németeknél az 1.33-as, 5 ajtós Auris alapára 17.400. Ha ez 17.000 euró lesz, 1. megeszem a kalapom 2. befizetek.

tutinet

  • Vendég
Re: Toyota FT-86
« Válasz #94 Dátum: 2010.06.20 11:19:21 »
Jövőre fejezik be a FAST FIVE-ot úgyhogy igyekezniük kell ha abba is beteszik.

tutinet

  • Vendég
Re: Toyota FT-86
« Válasz #95 Dátum: 2010.06.20 11:23:11 »

Az eladások objektív mérőszáma: mennyit látni belőle Pesten... ;)


Elvileg egy világvárosban elő kéne fordulnia de csak nagyon ritkán látni akárcsak az IQ pl. abból még egyet sem láttam az utakon.
Az embereknek nem kell nem veszik, ennyi. Lehet beszélni ezekről meg lehet szépíteni is dolgokat meg lehet ábrándozni de a tény ez.
Erre rátettek a gázpedál dologgal is ami nagy hiba volt és az konkurencia ezt ki is használta.

Más kérdés, hogy most bármilyen új (és használt) autót (vagy ingatlant) nagyon nehéz eladni.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Toyota FT-86
« Válasz #96 Dátum: 2010.06.21 00:05:39 »
Priust nem is látni nagyon.

Az eladások objektív mérőszáma: mennyit látni belőle Pesten... ;)
Sztem hamarosan kiderül, hogy a Toyota megveszi magától az összes statisztikában szereplő Priust és csak nekik tart fenn egy titkos szigetet, ahol raktározza őket, ki ne derüljön  :ph34r:
Gabe 254.

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Toyota FT-86
« Válasz #97 Dátum: 2010.06.21 15:11:08 »
Elvileg egy világvárosban elő kéne fordulnia de csak nagyon ritkán látni akárcsak az IQ pl. abból még egyet sem láttam az utakon.
Az embereknek nem kell nem veszik, ennyi.
Lehet beszélni ezekről meg lehet szépíteni is dolgokat meg lehet ábrándozni de a tény ez.
Erre rátettek a gázpedál dologgal is ami nagy hiba volt és az konkurencia ezt ki is használta.

Más kérdés, hogy most bármilyen új (és használt) autót (vagy ingatlant) nagyon nehéz eladni.

Mert, ha tutinet valamit nem lát, az nincs is! ;) :innocent:
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota FT-86
« Válasz #98 Dátum: 2010.06.21 15:26:31 »
Én se láttam még a Himaláját.
Nem is létezik.....

tutinet

  • Vendég
Re: Toyota FT-86
« Válasz #99 Dátum: 2010.06.21 18:55:55 »
Mert, ha tutinet valamit nem lát, az nincs is! ;) :innocent:

Most őszintén te pl. mennyit láttál belőle az utcán ?
Látni láttam, a szalonban többet de az nem mérvadó.


sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota FT-86
« Válasz #100 Dátum: 2010.06.21 19:23:15 »
Értsétek már meg, hogy itthon (meg az egész világon) nincs Prius egy darab sem na!!!

tutinet

  • Vendég
Re: Toyota FT-86
« Válasz #101 Dátum: 2010.06.21 19:29:23 »
Elvileg egy világvárosban elő kéne fordulnia de csak nagyon ritkán látni akárcsak az IQ pl. abból még egyet sem láttam az utakon.
Az embereknek nem kell nem veszik, ennyi.
Lehet beszélni ezekről meg lehet szépíteni is dolgokat meg lehet ábrándozni de a tény ez.
Erre rátettek a gázpedál dologgal is ami nagy hiba volt és az konkurencia ezt ki is használta.

Más kérdés, hogy most bármilyen új (és használt) autót (vagy ingatlant) nagyon nehéz eladni.

Mert, ha tutinet valamit nem lát, az nincs is! ;) :innocent:

Most nagy a szád csak azt nem értem te miért nem IQ-t vettél, gondolom nem volt megf. színben. Pedig az egyik talin beszélgettünk pont erről és mindenki azon a véleményen volt, hogy nem fog menni az eladás ilyen árak mellett de most itt hirtelen mindenki milyen okos lett.
Jah talán 1 ember említette, hogy a nővérének a munkatársa látott egy IQ-t.  :balloon:

Pedig 1 éve vagy több már árulják
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.21 19:33:18 írta tutinet »

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota FT-86
« Válasz #102 Dátum: 2010.06.21 19:34:03 »
Tényleg nem húzni akarlak, de meglepően sokszor találkozom Prius-szal az utakon.
(az amerikai filmekben meg mostanában nem a kombi Volvo van a háziasszonyok alatt, hanem Prius)

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota FT-86
« Válasz #103 Dátum: 2010.06.21 19:35:44 »
A múltkor Pesten (szorri, Budán :)) egy nap alatt láttam két III-ast meg egy II-est, pedig olyan sokat nem mozgok a föld felett. Vagy csak álmodtam volna?! :)

tutinet

  • Vendég
Re: Toyota FT-86
« Válasz #104 Dátum: 2010.06.21 19:36:32 »
Értsétek már meg, hogy itthon (meg az egész világon) nincs Prius egy darab sem na!!!


A többszáz fórumozó közül vagytok ketten hárman  talán?
Bazi jó arány tényleg, mondhatni számottevő.... [rohog] [rohog]