Szerző Téma: Toyota extrém fogyasztási verseny 2009.10.03. Balatonfűzfő, uszoda parkoló  (Megtekintve 59156 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Toyota Klub főoldal -> legelső hír  ;) :flowers:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Kipróbáltam negyedikben mit bír el az Ave 2.0 D4D, ha nem nyomom a gázpedált: kb 850-ig engedi le a fordulatot, itt 35 körül megy. Fuldoklás közeli állapot. Magasabb fokozatokban nem néztem. És a fogyimérőt sem, mert érkeztek mögém és nem voltak türelmesek.
Mondjuk 1050-től már elég lassan engedi le a végső határig.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Amúgy ment már valaki a szimulátorral:szemez:

Tegnap kipróbáltam. Valszeg a sok monitor lehet a ludas, mert a 2. kör végére már frankó hányingerem volt, forgott a világ. :whistling: A feladat egyébként 1 deci benzinnel minél többet menni egy sok keresztezéssel, lámpával tarkított szakaszon. Nekem 1,6km jött össze.

Amúgy a cucc elég jó, csak a váltó kritizálható valamelyest, mert a 3. fokozat furán jobbfelé van, illetve a kupplung a legvégén fog csak. Ja meg a bunkó Celicás lazán kikanyarodott elém az elsőbbségadás kötelező tábla mögül úgy, hogy fékeznem kellett... :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Igen, a váltó és a pedálok nem lettek túl élethűek, de azért meg lehet szokni. Nekem nem volt hányingerem.
Az viszont vicces, hogy a sok monitor, hogy becsapja az agyat. Minden fékezésnél úgy érzi az ember, hogy tényleg lassul.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Hát én visszaültem utána a Coriba és összeomlott a világ. Totál káosz.  :wacko: :D
         

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Csodálkoztál milyen hamar visszaértél Brüsszelből? Vagy mi? :D

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Nem. Olyan érzésem volt, hogy 20 tonna a kocsi, nem megy, nem gyorsul, nincs szervó és le van eresztve mind a négy kerék.  :D
         

istvansz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
  • Crazy Ufo

Tegnap kipróbáltam. Valszeg a sok monitor lehet a ludas, mert a 2. kör végére már frankó hányingerem volt, forgott a világ. :whistling: A feladat egyébként 1 deci benzinnel minél többet menni egy sok keresztezéssel, lámpával tarkított szakaszon. Nekem 1,6km jött össze.

Amúgy a cucc elég jó, csak a váltó kritizálható valamelyest, mert a 3. fokozat furán jobbfelé van, illetve a kupplung a legvégén fog csak. Ja meg a bunkó Celicás lazán kikanyarodott elém az elsőbbségadás kötelező tábla mögül úgy, hogy fékeznem kellett... :)


A szalon dolgozói állítólag már 2,5 Km-ig jutottak.
Japó Yaris 1.3 Sol

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Szombaton, mikor beállítottam a gépet, akkor 3.1 volt a rekord.  ;)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
 :eek: Vazz, az majdnem 1 km-rel jobb mint amit én mentem... Nagyon sokat kellene menni nekem ehhez, iszonyatosan más (nagyon szimulátor), sok óra játszadozást, szokást igényelne ahhoz, hogy 2 km körül tudjak teljesíteni.  :surrender:
         

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Aki kipróbálta, az töltött ki regisztrációs lapot?

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Természetesen, mindketten.  :)
Egyébként tök jó fej volt a srác, aki megmutatta a gépet meg ott állt mellettünk a négy-négy út alatt. Abszolút pozitív élményekkel jöttünk el tegnap a Reáltól.  :hug:
         

leszilaci

  • Vendég
Zénóka, leszilaci!

Kipróbáltam ma a következőt: 54 km/h 1000 rpm 6. fokozat, ez a sebességtartás minimuma. Fogyi 2,8 l/100 km.  :eek: :eek:  Persze nem sokáig tudtam tartani, mert a forgalmi helyzet nem volt olyan, de mindenesetre gondolatébresztő. Ebből adódóan, olyan 4-4,5 liter körül el lehetne mozgatni ezt a tömeget minimálautózással.  ;)
szerintem ez jó :)
de tartom magam ahhoz,h 4. fokozatban lehet a legjobbat menni, olyan 35-40km/h körül.

ma délelőtt autókáztam kerek 30km-t a pdtdi-vel. csak város, 4indítózás volt. 1,5 órás menetidő, 21km/h átlagsebesség. 4,7-es átlag.
volt benne: 13.ker, 11ker, 8.ker. és vissza 13.ker

és még egy eredmény:
...
holnap miskolcra kell mennem céges autóval. szerintem a 3,1-t sikerül összehozni  :whistling:
háááát ::) nem sikerült.
403 km, 53km/h, 7óra33perc menetidő. kereken 3.0  ;)
odafelé m3-on a ludasi lehajtóig, majd végig a régi 3. visszafelé csak a 3-as út, autópályát kihagytam  :szemez:

tessék gyúrni októberre  :D
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.09 14:18:04 írta leszilaci »

leszilaci

  • Vendég
Amúgy ment már valaki a szimulátorral:szemez:
:no:
de meg kellene nézni már...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Húzzatok bele, mert sanszos, hogy a jövő héten a TMH einstandolja...  ;)