Szerző Téma: Toyota Hering Szolnok  (Megtekintve 34723 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

manuska

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Toyota Hering Szolnok
« Dátum: 2004.05.15 22:35:51 »
A "kedves" eladó a megkérdezésem nélkül bele tette az életbiztosítást a kötelezőbe is, meg a CASCO-ba is. Valamint nem nagyon támogatják, hogy máshol köthessünk biztosítást.

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Toyota Hering Szolnok
« Válasz #1 Dátum: 2004.05.16 20:45:39 »
Én mondtam,hogy a Heringekkel csak baj van :idea:  :!:
arcipán

03' YARIS SOL  50

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Toyota Hering Szolnok
« Válasz #2 Dátum: 2004.05.21 18:51:15 »
Nem is tudom nekem semmi gondom velük. Igaz én nem is vettem náluk autót. Csak az alkatrészesekkel meg a szervizesekkel találkozom. Ott meg elég rendesnek mutatkoztak.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

istju

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
csak jót tudok mondani
« Válasz #3 Dátum: 2004.10.24 21:14:02 »
Üdvözlök minden e témában fórumozót!
Több helyre telefonáltam, több helyet ajánlottak a lakóhelyem 100Km-es körzetében, nem bántam meg hogy Őket választottam.
Teljesen korrekt tárgyalás volt a kirendeltség egyik vezető munkatársával:árról, felszereltségről, színekről, hitelekről, autóbeszámításról.Semmilyen kérdésemre nem adtak kitérő választ, vagy esetleg válasz nélkül hagyták volna bármilyen aggályomat.Ha kértem valamit, több lehetséges útját választották a megvalósításoknak, több alternatívát ajánlottak.
Az 53 órával ezelőtti átadás pillanatában, és az azt megelőző egyórában-ami alatt az autót bemutatták, nagyon happy volt a családom és én is.
Amióta pedig corollát vezetek más dimenzióban vagyok, vagyunk.

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Re: csak jót tudok mondani
« Válasz #4 Dátum: 2004.10.24 21:43:29 »
Idézetet írta: "istju"
Üdvözlök minden e témában fórumozót!
Több helyre telefonáltam, több helyet ajánlottak a lakóhelyem 100Km-es körzetében, nem bántam meg hogy Őket választottam.
Teljesen korrekt tárgyalás volt a kirendeltség egyik vezető munkatársával:árról, felszereltségről, színekről, hitelekről, autóbeszámításról.Semmilyen kérdésemre nem adtak kitérő választ, vagy esetleg válasz nélkül hagyták volna bármilyen aggályomat.Ha kértem valamit, több lehetséges útját választották a megvalósításoknak, több alternatívát ajánlottak.
Az 53 órával ezelőtti átadás pillanatában, és az azt megelőző egyórában-ami alatt az autót bemutatták, nagyon happy volt a családom és én is.
Amióta pedig corollát vezetek más dimenzióban vagyok, vagyunk.


Gratulálok az autóhoz és sok-sok balesetmentes kilómétert kívánok! :D
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

istju

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
köszönöm jókívánságaidat!
« Válasz #5 Dátum: 2004.10.25 07:09:16 »
Válasz ROZSOMÁK toyota tulajdonosnak
Tisztelt fórumozó társam!
Jól esett gratulációd, és köszönöm jókívánságaidat is!

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Hering Szolnok
« Válasz #6 Dátum: 2004.10.25 08:39:50 »
Természetesen én is csatlakozom az előttem szólóhoz, már ami a jókívánságokat illeti :)
...és külön jó dolog, hogy a kiszolgálás is elsőrangú volt  :idea:

nzanga

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Toyota Hering Szolnok
« Válasz #7 Dátum: 2005.03.02 22:26:20 »
haller,

a hetvegen hoztunk el egy becserelt 1 es negyed eves corollat a jaszberenyi heringtol. korrekt volt a kiszolgalas, es a tajekoztatas, a biztositasokat nem eroltettek rank. az adasveteli szerzodesminta, amit elsore elenk tettek kicsit alul volt tervezve, de nemi tunninggal mar jogilag normalisan nezett ki. a kert modositasokat annyi megjegyzessel, de siman elfogadtak, hogy eddig senkinek nem volt problemaja vele (amin en erosen csodalkozom :) ). az autora teljes atvizsgalast kertem, elvegeztek, es melleklete lett a szerzodesnek - masnak is ajanlom, h batran reszeljenek az adasvetelin. az alku minimalis volt, de igyis jo volt az ar ezert a kocsiert imho.

sokan mondjak, h autot videken kell venni, nem pesten. a cucc alapjan egyelore en is csak megerositeni tudom ezt, mivel eleg jonak tunik a vetel. egy pozitiv jel a jaszberenyi heringnek s.k.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Toyota Hering Szolnok
« Válasz #8 Dátum: 2005.03.02 23:47:56 »
Idézetet írta: "nzanga"
a hetvegen hoztunk el egy becserelt 1 es negyed eves corollat a jaszberenyi heringtol.

Ez nem egy kombi volt?
music     

nzanga

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Toyota Hering Szolnok
« Válasz #9 Dátum: 2005.03.05 08:53:34 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "nzanga"
a hetvegen hoztunk el egy becserelt 1 es negyed eves corollat a jaszberenyi heringtol.

Ez nem egy kombi volt?

de, vilagosszurke, foliazott. de nehogy elogyere azzal, h ismered az elozo tulajt, allandoan rodeozott vele, szennetorte, kipofozta es azt vettuk meg, mert ideges leszek  :)

s.k.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Toyota Hering Szolnok
« Válasz #10 Dátum: 2005.03.05 11:17:41 »
Idézetet írta: "nzanga"
de, vilagosszurke, foliazott. de nehogy elogyere azzal, h ismered az elozo tulajt, allandoan rodeozott vele, szennetorte, kipofozta es azt vettuk meg, mert ideges leszek  :)

Nem, csak én is láttam a hirdetést. :wink:
music     

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Toyota Hering Szolnok
« Válasz #11 Dátum: 2005.03.05 12:16:05 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "nzanga"
de, vilagosszurke, foliazott. de nehogy elogyere azzal, h ismered az elozo tulajt, allandoan rodeozott vele, szennetorte, kipofozta es azt vettuk meg, mert ideges leszek  :)

Nem, csak én is láttam a hirdetést. :wink:

Ma nem vagy vicces hangulatodban music? :D
Miért nem húztad kicsit a srácot, hogy odamentél, minden négyzetcentit átnéztél rétegvastagság mérővel, nem találtál két azonos vastagságot, van alhol 3 rétegben volt a festék, mikor kinyitottad az első ajtót, a kilincs a kezedben maradt,  motorháztető be volt horpadva, a kilóméteróra 567543km-ert mutatott, az ülések ki voltak ülve, a cd-s rádió helyett 1 Ladából kioperált kazis rádió volt, a csomagtartóban a kárpit darabokban volt, a pótkerék hiányzott, a fényszórók nem működtek, a kormány kotyogott, a motorból kékes füst jött ki, és a fordulatszáma állandóan ingadozott, a légzsákok helyén lufik voltak, a kuplungot kinyomtad, és nem jött vissza, a műszerfal karcos volt.
Stb...

Aztán miután ezt akkora helyen kifejted, hogy 1 képernyőre pont ne férjen rá, utánna megkérded:
Mindezt el is hiszed? Király a kocsi :D
Bocsi, hogy fárasztalak titeket, csak ma rossz napom van, gondoltam legalább másokat felvidítok, és bocsi, hogy OFF voltam. :D
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Toyota Hering Szolnok
« Válasz #12 Dátum: 2005.03.05 15:42:20 »
Idézetet írta: "KLaco"
Ma nem vagy vicces hangulatodban music? :D
Miért nem húztad kicsit a srácot

Előbb szokja meg a fórumot, aztán lehet csipkelődni...
music     

nzanga

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Toyota Hering Szolnok
« Válasz #13 Dátum: 2005.03.05 18:38:02 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "KLaco"
Ma nem vagy vicces hangulatodban music? :D
Miért nem húztad kicsit a srácot

El?bb szokja meg a fórumot, aztán lehet csipkel?dni...

eh-eh, regi motoros vagyok forumozas es listazas teren, egy kis "csipkelodeser" nem kell a szomszedba mennem.  johet. 8)

amugy persze lehetne barmit allitani az autorol, de olyan adasvetelit kotottem, h nemcsak az tulajt, de a markakereskedest is megszorongatnam, ha kiderulne, h 4 kocsibol raktak ossze :wink: s.k.

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Toyota Hering Szolnok
« Válasz #14 Dátum: 2005.03.05 18:52:26 »
nzanga,berényi vagy?Mert én itt garázdálkodom.
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!