Szerző Téma: 2009 Őszi Találkozó (2009.09.26-27 - Pécs, Orfű)  (Megtekintve 56192 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: 2009 Őszi találkozó (Pécs vagy Szeged)
« Válasz #60 Dátum: 2009.07.30 02:17:50 »
Autós programként city rallyra, tolatószlalomra, autótologatásra, tesztvezetésre gondoltam. TMaxék hozzájárulnának egy nyílt hétvégével (vagy csak szombattal) és némi ajándékcsomaggal, szerviz és/vagy tartozékutalvánnyal (ennek részletei még megbeszélés tárgyát képezik).
Vacsora helyszínnek esetleg ezt  vagy ezt javasolnám :)

Szeptember 22. autómentes világnap!!!!!!!!!!
  :D :D :D
szerencsére keddre esik :whistling:
kisa
born to ride

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: 2009 Őszi találkozó (Pécs vagy Szeged)
« Válasz #61 Dátum: 2009.07.30 05:00:12 »
Na azért még én is jelentkezek a távoli canadából. kis_andras ötlete tetszik, csinálhatnák country rallyt hogy mondjuk ne a pályán kelljen menni szegedre hanem mondjuk meglennének adva a városok vagy falvak (mondjuk 3) ahol vagy lenne egy két klubtag aki csináll kvízt vagy odamenne valaki (én pl vállalnám valakivel).és az utolsó versenyző után elindulna ő is szegedre, vagy valami ilyesmi, szóval city rally csak nagyban, este mehet a drink:)

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: 2009 Őszi találkozó (Pécs vagy Szeged)
« Válasz #62 Dátum: 2009.07.30 07:56:35 »
Ok skacok, akkor ezt dumáljátok le, mert ha az lesz a nép választása akkor ezt kell csinálni :)

Szavazást kiírom...

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: 2009 Őszi találkozó (Pécs vagy Szeged)
« Válasz #63 Dátum: 2009.07.30 08:01:59 »
Úgy találjatok ki programot, hogy az a családosoknak is jó legyen. Gyerekkel nem igazán érdekes a Cityrally.  Részemről én még mindig Palaczk ötletét támogatom, arra tuti elmennénk.
Emellett meg csodálkozom. Tavasszal nem volt nagy tolongás a talira, ezért kezdte el szervezni Zénóka. Most meg hirtelen két ötlet is van. (Hozzáteszem az újabb orfű/pécs őszi helyszín már a tavaszi talin szóba került.)
Szilvi 62

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: 2009 Őszi találkozó (Pécs vagy Szeged)
« Válasz #64 Dátum: 2009.07.30 08:21:59 »
Nincs ezzel semmi gond. Szavazás van kiírva, amelyikre többen szavaznak az lesz most ősszel, a másik meg tavasszal.  :winkiss:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2009 Őszi találkozó (Pécs vagy Szeged)
« Válasz #65 Dátum: 2009.07.30 08:37:57 »
A Cityrally szerintem nagyon zsír ötlet! A legutóbbi szögedi is nagyon állat volt! Ha megint lenne autótologatós versenyszám, akkor nem Kerivel fogom tolni az Ave-t, mert ott buktuk el. De vigasztalódunk a III. hellyel :D
Nem mellesleg, szerintem Lapátnak is begyere volt amit leműveltünk a szögediek bánatára. :devil:

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
Re: 2009 Őszi találkozó (Pécs vagy Szeged)
« Válasz #66 Dátum: 2009.07.30 09:03:19 »
A Cityrally szerintem nagyon zsír ötlet! A legutóbbi szögedi is nagyon állat volt! Ha megint lenne autótologatós versenyszám, akkor nem Kerivel fogom tolni az Ave-t, mert ott buktuk el. De vigasztalódunk a III. hellyel :D
Nem mellesleg, szerintem Lapátnak is begyere volt amit leműveltünk a szögediek bánatára. :devil:

Szerintem nem voltak bánatosak, maximum egy kicsit féltek. Azt a szegény biciklist sajnálom aki az árkot választotta az út helyett... igaz az út abban a pillanatban a biztos halált jelentette  :whistling: :devil:
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: 2009 Őszi Találkozó (2009.09.26-27 - Pécs vagy Szeged)
« Válasz #67 Dátum: 2009.07.30 09:42:34 »
Azóta is emlegetik a gyilkos dobozt :D
Gabe 254.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2009 Őszi Találkozó (2009.09.26-27 - Pécs vagy Szeged)
« Válasz #68 Dátum: 2009.07.30 09:54:12 »
Azóta is emlegetik a gyilkos dobozt :D
A tolatva célbaérkezésem az smafu?  :cool2:

istvansz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
  • Crazy Ufo
Re: 2009 Őszi találkozó (Pécs vagy Szeged)
« Válasz #69 Dátum: 2009.07.30 11:12:28 »
Na azért még én is jelentkezek a távoli canadából. kis_andras ötlete tetszik, csinálhatnák country rallyt hogy mondjuk ne a pályán kelljen menni szegedre hanem mondjuk meglennének adva a városok vagy falvak (mondjuk 3) ahol vagy lenne egy két klubtag aki csináll kvízt vagy odamenne valaki (én pl vállalnám valakivel).és az utolsó versenyző után elindulna ő is szegedre, vagy valami ilyesmi, szóval city rally csak nagyban, este mehet a drink:)

Na ilyesmire gondoltam én is mint a country rally.  :yes: De lehet több helyszín is és nem feltétlenül kell mindenhol ott lenni valakinek. Ha támogatjátok a kezdeményezést lenne pár ötletem  :D Viszont itt elég nagy a távolság az indulás és az uticél között (Budapest-Szeged vagy akár Pécs felé is lehet szervezni). Ez esetleg nehezítheti a szervezést.
Japó Yaris 1.3 Sol

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2009 Őszi találkozó (Pécs vagy Szeged)
« Válasz #70 Dátum: 2009.07.30 12:44:26 »
Az a helyzet, hogy lehetne akár Nyíregyháza - Pécs - Nyíregyháza is... vagy Nyh - Szöged - Nyh... nemcsak Pestiek vannak, azokra gondolván, elég csak a City rally...
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.30 13:29:31 írta kleingy »

istvansz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
  • Crazy Ufo
Re: 2009 Őszi találkozó (Pécs vagy Szeged)
« Válasz #71 Dátum: 2009.07.30 13:28:14 »
Vagy az országos kék túra útvonala mentén.  :D Az lenne csak a jó móka  :clap:
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.30 13:29:20 írta kleingy »
Japó Yaris 1.3 Sol

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: 2009 Őszi Találkozó (2009.09.26-27 - Pécs vagy Szeged)
« Válasz #72 Dátum: 2009.07.30 15:55:58 »
HÁt mondjuk ez a mindenki máshol lakik ez igaz... csinálhatunk ilyen kiselőadst a városokról mindenki a sajátjáról, vagy csinálhatjuk a city rallyt mondjuk szeged körüli kis falvakban, nem is muszály pontokat csinálni elég ha a koordináták alapján mindenkinek le kell fényképezni egy emlékművet templomot stb.... na mind1 csak vizuálisan gondolkodom:)

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2009 Őszi Találkozó (2009.09.26-27 - Pécs vagy Szeged)
« Válasz #73 Dátum: 2009.07.30 15:58:43 »
HÁt mondjuk ez a mindenki máshol lakik ez igaz... csinálhatunk ilyen kiselőadst a városokról mindenki a sajátjáról, vagy csinálhatjuk a city rallyt mondjuk szeged körüli kis falvakban, nem is muszály pontokat csinálni elég ha a koordináták alapján mindenkinek le kell fényképezni egy emlékművet templomot stb.... na mind1 csak vizuálisan gondolkodom:)
Mikor Nyiregyen volt a tavatyi tali, akkor összeraktam a Cityrally-t a legviccessebb az volt, mikor nyiregyi helyi erő tévedt el :D
Szerintem, ha nincs éppen egyéb töltelékprogram stb. akkor nagyon is jó dolog egy ilyen Cityrally akár városnézés helyett is, hiszen célszerű olyan checkpointokat kialakítani, ahol a város egy-egy nevezetességét lehet megnézni, vagy éppen testmozgás (kilátólépcsőinek megszámoltatása) stb ... :D

istvansz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
  • Crazy Ufo
Re: 2009 Őszi Találkozó (2009.09.26-27 - Pécs vagy Szeged)
« Válasz #74 Dátum: 2009.07.30 16:29:42 »
HÁt mondjuk ez a mindenki máshol lakik ez igaz... csinálhatunk ilyen kiselőadst a városokról mindenki a sajátjáról, vagy csinálhatjuk a city rallyt mondjuk szeged körüli kis falvakban, nem is muszály pontokat csinálni elég ha a koordináták alapján mindenkinek le kell fényképezni egy emlékművet templomot stb.... na mind1 csak vizuálisan gondolkodom:)

Ez a fényképezés nem is rossz ötlet. Ezzel is lehetne csökkenteni a csalás esélyét  :devil: Én mondjuk arra gondoltam, hogy nem mindenkinek ugyanazt a pontot kellene megkeresni egy településen belül hanem lenne 3-4 variáció randomszerűen elosztva minden indulónál. Így sose tudod, hogy az előtted lévő pontosan hova is megy  :devil: Meg hasonló "gonoszságok"  :whistling:  :D
Japó Yaris 1.3 Sol