Szerző Téma: 2010 Toyota Driving Days Monza újra Yeeaaaah!!!:-))  (Megtekintve 4987 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
2010 Toyota Driving Days Monza újra Yeeaaaah!!!:-))
« Dátum: 2009.10.08 14:40:31 »
Szóval mint tudjátok most nyáron voltunk páran 3 autóval Monzában egy ottani nyílt napon és remekül éreztük magunkat hála az autóknak,a pályának és Bartender által hozott akkor először tesztelt ágyaspálinkának./Isten áldja az egész brigádot aki készíti/ ;)

Most az lenne a terv hogy tavasszal újra nekivágjunk az útnak és élvezzük a pálya adta lehetőségeket.Itt kaphat szerepet egy rövidebb nyaralás is 3-4 nap szóval nem kell feltétlenül mindenkinek pályáznia.Mi úgy néz ki biztosan megyünk.Akkor egy nyílt napon volunk,most viszont egy toyotanapon mennénk.Ez tavaly május 23-24.-én volt.2010-ben nem tudjuk még mikor lesz,de sztem biztosan hasonló időpontban.Ha mégsem vagy esetleg nem lenne akkor csak egy nyílt napra ugranánk ki újra.Eddig ez a terv.Olyan 3000km mindennel együtt az egész.Mi sztem 1 kilóból úsztuk meg fejenként.Az élmény mindenesetre felejthetetlen volt és újra az lehet :)

Pár videó amik mutatják a dolog hangulatát,de maga az út oda és vissza is felejthetetlen:









Láthatóvá tettem, hátha így nagyobb kedvet csinál. Trotter

« Utoljára szerkesztve: 2009.10.08 18:40:53 írta Trotter66 »

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: 2010 Toyota Driving Days Monza újra Yeeaaaah!!!:-))
« Válasz #1 Dátum: 2009.10.10 00:36:44 »
En lehet benevezek. Szolj majd elotte idoben please. Mekkora elmeny Monzaban mar, kedvenc palyaim egyike.
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: 2010 Toyota Driving Days Monza újra Yeeaaaah!!!:-))
« Válasz #2 Dátum: 2009.10.13 10:00:11 »
November környékén tudják megmondani pontosan mikor is lesz a toyotás nap kint Monzában...