Szerző Téma: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs  (Megtekintve 33171 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #75 Dátum: 2009.12.09 15:25:57 »
Mondjuk úgy, hogy elég sok kereskedésben megfordultam Pesten a 10 Toyotás évem során, és azért nem kérek belőlük, mert nem azt kaptam, ami elvárható lenne...  :whistling: Attól kezdve, hogy nem kínálnak hellyel, és még lehetne sorolni.,
Nekem mondjuk ez kicsit magas....ez a hellyel kínálgatás. Nem emlékszem pontosan, de ha várni kell a ReálBudában, a munkafelvevő pultnál talán ott is mondják hogy kérem foglaljon helyet addig amíg .....
Ezért nem mennék le Kiskőrösre, de ha olcsóbb és jobb, szíved joga. Az a baj, hogy egy egész munkanapod elmegy rá..A reál Budában az az egyetlen hátrány, hogy nincs üvegfal a szerelőtérre, sem kamera, én meg nem vagyok az a bekéredzkedős típus, főleg hogy nagyon szűk a hely is ott....mert már egy dolog miatt voltam bent, de egy rutinszerviz mellett nem fogok ott nyomorogni..

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
!!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #76 Dátum: 2009.12.10 11:21:43 »
Hidd el, itt nem csak arról van szó, hogy leültetnek-e vagy sem. Hiszen autóban ülök eleget amúgy is.  ;)
Csak az a családi légkör, hogy érzed, hogy ők érted vannak (és nem fordítva), meg az egyéb apróságok.
10 éve járunk oda, 4 új autót vettünk, de ahogy elnéztem másoknak is hasonló figyelem és kedvesség jár.
Ezek az apróságok pedig sok esetben nem tanulhatók (mármint a modor és a hozzáállás). Mert lehet végeznek az autóddal 30 perc alatt, de olyan semmilyen érzéssel távozol.
Én is a szolgáltató iparban dolgozom, ha sz@r napom van, attól az ügyfélnek/vendégnek még ugyanúgy kijár a kedvesség, figyelmesség, tisztelet, és nem utolsó sorban, az őszinte mosoly.  :yes:

Na én ezekkel nem szoktam találkozni a fővárosi kereskedésekben, persze az is lehet csak nem a megfelelőkben fordultam meg eddig...  :whistling:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #77 Dátum: 2009.12.10 12:46:55 »
Kicsit OFF, de azért leírok egy réges-régi történet:
Volt egy Starletem (az utolsó előtti széria), amit szervizre elvittem Nagykanizsára. Akkor még a KÖGÁZ  :excl: (nem tévedés KÖzépdunántúliGÁZszolgáltató) volt a Toyota hivatalos szervizpartnere. A telephely a város szélén volt. Leadtam az autót, megkérdeztem, hol van itt a közelben egy bolt, mert reggelit szeretnék venni. Erre egy alkalmazott bevitt a városba, megvárta, amíg a boltban bevásárolok, közben vett nekem egy doboz kólát és egy napilapot, visszavitt, betessékelt egy ebédlő szerű helyiségbe, ahol megreggelizhettem, időközben elkészült a kocsi, mentünk vele egy próbakört, megmutatták mit cseréltek ki és nagyon köszönték, hogy megtiszteltem őket. Évekig emlegettem ezt az esetet.  :szemez:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #78 Dátum: 2009.12.10 15:43:31 »
Én is szívesebben megyek vidékre, és tk. összességében még kevesebb időmet is veszi el (  :excl: )
Ugyanis a fővárosban (ideértve a Budakeszin lévőt is) még a viszonylag közel lévő szervizek sincsenek annyira közel, viszont elég nagy a forgalmuk, tehát ott megvárni az autó elkészültét hülyeség. Ha meg haza - vagy bárhová - elBKVzgatok, majd vissza a szervizhez, azzal is elmegy egy csomó idő, ás általában délután nem is érek rá, tehát marad a másnap reggel. Az M+F-nél viszont amikorra viszem, már várnak, és rögtön az én autómmal foglalkoznak, azaz kb. 1 óra alatt kész is az egész, és mehetek haza. Tehát egy délelőttöm elmegy rá, de csak egy, ebére már vissza is értem.
music     

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #79 Dátum: 2009.12.10 15:49:10 »
Azért ha időpontot egyeztetsz, akkor ez máshol is így megy - mondjuk Budakeszin biztos.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #80 Dátum: 2009.12.10 15:51:46 »
Én eddig sehol sem vártam 1,5 óránál többet egy normál szervizen (Super, Mayer, Reál).
(Amúgy nem tudom miért jobb elkocsikázni a délelőttöt, mint várni, vagy elbuszozni. De ez nem az én ügyem...)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #81 Dátum: 2009.12.10 15:53:35 »
Pesten eddig csak a Corollát szervizeltettem. Az olyan volt, hogy reggel 8-ra vitttem, és 11 körül volt kész.
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #82 Dátum: 2009.12.10 15:57:54 »
Akkor arra is csak egy délelőttöd ment rá...

Szerintem egyszerűbb lenne azt mondani mindenkinek, aki vidékre jár szervizelni, hogy azért megy oda, mert csak. Más racionális okot nem nagyon látok.
Bár én buta vagyok, ez nem titok.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #83 Dátum: 2009.12.10 15:59:17 »
Ja, amúgy:
 :offtopic:

 :1eye: :1eye: :1eye:

Fade

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #84 Dátum: 2009.12.10 17:45:57 »
Szóvala  Fiat fogja Pécsen a Toyotat vinni.

Fiat Ábel ha jól tudom, kint vannak a 6os Bpre mnő út vége felé. Nyitás januárban.

Fade

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #85 Dátum: 2009.12.10 18:02:18 »
Akkor arra is csak egy délelőttöd ment rá...

Szerintem egyszerűbb lenne azt mondani mindenkinek, aki vidékre jár szervizelni, hogy azért megy oda, mert csak. Más racionális okot nem nagyon látok.
Bár én buta vagyok, ez nem titok.

Mennyi irracionális ember van akkor itt....

Amúgy nem kell BP->vidékre kihegyezni, pl. Palack Pécsi mégis Kaposvárra viszi a Toyotáit.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #86 Dátum: 2009.12.10 20:41:07 »
Hidd el, itt nem csak arról van szó, hogy leültetnek-e vagy sem. Hiszen autóban ülök eleget amúgy is.  ;)
Csak az a családi légkör, hogy érzed, hogy ők érted vannak (és nem fordítva), meg az egyéb apróságok.
Mindenki a saját preferenciája szerint dönt. Én szabit nem fogok kivenni egy vidéki szervizelés miatt, másként meg nem tudok egy napra eltűnni a melóhelyről, na meg 200km-t sem szívesen utazom emiatt.
Velem a ReálBudában teljesen normálisak voltak eddig, nincs szükségem nagyobb kedvességre, inkább korrektséget és gyorsaságot várok el. Ebben sem volt eddig hiány.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #87 Dátum: 2009.12.10 22:23:06 »
Akkor arra is csak egy délelőttöd ment rá...
Nem, mert nem akkor mentem érte...
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #88 Dátum: 2009.12.10 22:35:54 »
És ez a szerviz hibája?
 :szemez:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs
« Válasz #89 Dátum: 2009.12.10 23:50:45 »
És ez a szerviz hibája?  :szemez:
Részben.
music