Szerző Téma: !!Megszűnt márkakereskedés!! - Toyota Troska - Pécs  (Megtekintve 33726 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #30 Dátum: 2009.07.21 21:59:34 »
Látom, nem hagytak ki sokat, már csak a standard szöveg hiányzott, "ilyen hibával eddig még nem találkoztunk".
Egy jo van a dologban, hogy az auto még garanciás és a méreg mellett nem került még pénzbe is. De mit müvelhetnek ezek a nem garanciás autokkal? Rossz rágondolni.
Az autó decemberben múlt három éves, tehát nem garanciális már. De ez egy ingyenes, központi, gyári visszahívás volt. Amit minden MMT váltós Toyotán, egészen 2012-ig meg lehet csináltatni. Ez mondjuk egy hatalmas piros pont a Toyotának. Csak kár, hogy maga a végrehajtás néha így zajlik.

A beépített cuccra meg egy év a garancia.

A trélerezés pedig az Assistance szolgáltatás keretében zajlott, ami addig hosszabbodik automatikusan, amíg márkaszervízben végezteted az előírt karbantartásokat (ha jól tudom).

Ja, és az "ilyen hibával még nem találkoztunk" szöveg? Ez egész pontosan úgy hangzott el, hogy a miénk "az első olyan autó a visszahívás keretében általuk javítottak közül, amivel ez előfordul"  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #31 Dátum: 2009.07.22 12:48:30 »
Még jó, hogy legalább az assistance létezik...
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.22 14:28:16 írta Kgabe »
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #32 Dátum: 2009.08.02 08:21:20 »
Az autó ma hajnali fél kettőkor újra lerobbant. Menet közben a váltó beragadt kettesbe, sem följebb, sem lejjebb nem váltott. Barátném valahogy hazavergődött így vele (szerencsére sehol nem kellett megállásig lassítana); most ott áll a ház előtt mozgásképtelenül.

Tehát a Toyota Troska harmadik nekifutásra sem javította ki az autó hibáját, negyedszer is hibás autót adtak vissza.

Ilyenkor mi van?

A TMH egyébként nem válaszolt a problémát leíró, múlt hét kedden nekik elküldött emailemre.
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.02 08:23:01 írta Palaczk »
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

nismo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #33 Dátum: 2009.08.02 08:28:59 »
A TMH egyébként nem válaszolt a problémát leíró, múlt hét kedden nekik elküldött emailemre.

Picit lassuak néha....de,
- Elsőkörben ketnaponta majd naponta küldj remindereket (egyszer csak megunják, legalább is nálam megunták :-))
- ha meg megy az angol levélírás akkor eszkaláld a problémát mindig feljebb és feljebb  :ph34r:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #34 Dátum: 2009.08.02 09:29:26 »
Ez szánalmas, hogy nekem kell őket reminderekkel bombáznom. Épp elveszít a Toyota egy vásárlót.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12152
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #35 Dátum: 2009.08.02 16:11:27 »
és minden csalódott vásárló visz magával pár embert.. :wacko:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #36 Dátum: 2009.08.02 16:30:18 »
Szegény barátnéd.... Remélem azért japán márkánál marad.

ui: a Laguna azóta is tünetmentes, és eladó :D Nem érdekli barátnédat? Akár Corolla cserével-értékegyeztetéssel....  :whistling: :whistling: :whistling:
kisa
born to ride

uttoro

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 171
  • 2002 Toyota Problema 1.4 VVTi Sedan fapad
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #37 Dátum: 2009.08.02 18:10:16 »
Elég gáz, bár nem csodálkozom az egész ügymeneten, a kendács hozzáálláson, és a hitegetésen, hazudozáson. Kérdezd meg Túróczy Dezsőt a kiskőrösi MF Toyotánál, ismertetve az egész sztorit, tudnak-e ők kezdeni valamit a Toyotával. Talán ők az egyedüli vidéki márkaszervíz ami még nincs kilőve.

Tetszik ez a "mi nem próbálgassuk' hanem megcsináljuk" hozzáállás. Meg mintha az egész MMT ügyben sorsot húznának a szerelők, hogy ki nyúl hozzá az MMT-hez. Ahol így szerenek autót, ott sok jót ne várj, a szemedbe nézve fogják hazudni az x-edik kendácsolás után is, hogy működik, tessék használni.

Teljes mértékben megértem barátnédat.

Ha úgy érzed ura vagy az autónak, egészen biztos, hogy lassan vezetsz.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #38 Dátum: 2009.08.02 20:56:49 »
Szegény barátnéd.... Remélem azért japán márkánál marad.
Toyota szerepel továbbra is a tervek között - de vmi régebbi modell. Mondjuk, egy Ave I, még a facelift előtti.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #39 Dátum: 2009.08.14 17:46:32 »
Érdemes benézni a "Minden, ami Corollával kapcsolatos" topikba - ott olvashatóak az ügyünk aktuális fejleményei!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #40 Dátum: 2009.09.15 20:44:23 »
Múlt héten kapott barátném egy levelet a Troskától (arra azért ügyeltek, hogy épp betartsák a panaszkönyvi bejegyzésre előírt reagálásra megszabott 30 napos határidőt). Nagyon sajnálják blablabla, de a kuplung szétszedését akkor sem tartották "szakmailag indokoltnak", és most sem tartják annak. Örülnek, hogy azóta működik az autó...

Tessék összevetni ezt azzal, amit a kaposvári szervíz a szétszerelés során talált.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #41 Dátum: 2009.11.12 21:55:27 »
Bezárt!!! Vége! Elvették a márkaképviseleti jogot! Ma láttam: az összes Toyota felirat, logó eltűnt az épületről! Senkit nem fognak többet megszivatni!

 :clap:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #42 Dátum: 2009.11.12 22:02:33 »
Bezárt!!! Vége! Elvették a márkaképviseleti jogot! Ma láttam: az összes Toyota felirat, logó eltűnt az épületről! Senkit nem fognak többet megszivatni!

 :clap:

Végleg vagy csak mint márkakereskedés?
         

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #43 Dátum: 2009.11.12 22:23:36 »
Nekem már múlt héten is feltűnt, hogy levették a feliratokat...
Gabe 254.

Fade

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re: Toyota Troska - Pécs
« Válasz #44 Dátum: 2009.12.05 09:49:56 »
Akkor most hol van a Pécsi Toyota szalon?
Most néztem ezt az téli ingyenes átvizgálást gondltam elviszem mert vmi zörög de hova?

Amúgy én meg voltam velük elégedve, mondjuk "csak olajat cseréltek" de ez nem az ő hibájuk, más nem ment tönkre.  :D


szerk: Hát k* jó. Felhívtam aszisztancet. Nincs Pécsen szervíz. Nem is biztos lesz előre láthatólag. Lehet menni Kaposvárra, Szekszárdra 75+75km ha gondolom hív trailert. Nem kicsit vagyok mérges.  :censored:
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.05 10:12:00 írta Fade »