Szerző Téma: Celica (A2, A4, A6)  (Megtekintve 189857 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Celica - veterán
« Válasz #15 Dátum: 2009.06.27 18:26:15 »
Na szóval akkor még 1x...bárki ha erre járna Fehérvár felé keressen meg nyugodtan ha van kedve egy kis diskurzusra!! :D
OK
Én ma voltam Bfenyvesen, úgyhogy elsuhantam Szfvár. mellett a pályán.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Celica - veterán
« Válasz #16 Dátum: 2009.06.27 20:49:56 »
Nos, akkor itt is gratula az új szerzeményhez, szkaresz  :clap: ! Személy szerint mindig örül a szívem, ha megmenekül egy-egy ilyen "világok közt kallódó" típus  :yes: ... Mert ugye ez az A6-os Celica még nem igazán keresett. Más kérdés, hogy pont ezért most érdemes megvenni  :D !

Ami a topikot illeti, hát hm, azt mindenki tudja, hogy én nem vagyok híve a sok topiknak  :hmmmm: ... De úgy gondolom, ha van régi Corollás topik, akkor elfér ez is. Amúgy is kicsit kaotikus a helyzet ebben a "90-es évek előtti..." fórumban, lévén ugye itt van az egyetlen Starlet topik, miközben 99-ig gyártották a Starletet  :turned: ... Szóval kis káosz ide vagy oda, ez már úgyis adott  :szemez: ... Ezzel együtt, a címét picit átírtam, hogy azért mégis tisztább legyen a kép, lévén ez a "veterán" elég nehezen definiálható, Celica esetében pl. ez az A6-os modell még sokkal inkább young-, mintsem oldtimer. Az igazi veterán Celicák szerintem úgy nagyjából az A2-essel kezdődnek... Szóval vele:



Témához visszatérve: mit lehet még tudni a kocsiról? Pl. milyen kasztnis? És mi az a fura dudor a tetején? Utólagos tetőablak netán?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #17 Dátum: 2009.06.27 21:46:12 »
Kaszni... liftback popsis...nem a "sedan" seggű...szóval a nekem tetsző hátsója van!! :D a dudor valami légterelő szerűség...dobom is le róla a francba...elektromos tetőablak van rajt gyárilag,nem tudom minek az a hülyeség a tetejére!!  :censored: Ha kikaszniztatom akkor lesz kép oldalról is..most még csúnyácska de még a kasznisomat győzködöm két nyakonverés igéretével!! :D
Színe nem tetszik...jégkék metál.....
Kérek szépen ötleteket...építő jellegűeket!! :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #18 Dátum: 2009.06.27 21:57:27 »
Ötlet... Konkrétan miről  :hmmmm: ? Én biztosan igyekeznék az eredeti állapotát megőrizni, szóval pl. megtartanám a színt. Bár ez persze ízlés dolga. Belső színe? Szép sötétkék  :) ? Vagy netán fekete? Felnik milyenek?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #19 Dátum: 2009.06.27 22:35:11 »
kék a belseje ami makulátlan természetesen!! :D már linkeltem a képet az általános topikban asszem!! :D
Felni azok gyári 13-as acélok...gyári supra felniket raknék rá szívem szerint...ha találok!! :D

leszilaci

  • Vendég
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #20 Dátum: 2009.06.28 10:32:59 »
Felni azok gyári 13-as acélok...gyári supra felniket raknék rá szívem szerint...ha találok!! :D
ez nem az a felni? :hmmmm:
klikk

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #21 Dátum: 2009.06.28 16:04:34 »
Nem erre a fajtára gondoltam de ez is tetszik.. :D Köszi szépen a linket!! :D
Ma megjárattuk kicsit.... kicsit lett csonzozgatva....mondjuk csak finoman!!  :devil:
Hátsókerék hajtás az hátsókerék hajtás!! Imádom!! :D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #22 Dátum: 2009.06.28 19:22:59 »
Szerintem a felni, állató jól néz ki. Mondjuk a fickó tudja, hogy milye van, de azért én rámozdulnék... ::)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #23 Dátum: 2009.06.28 19:49:47 »
Én is rámozdulok majd...és már tudom is mit fogok ajánlani érte..de még várok had aggódjon az ára még...úgyse fognak kapkodni érte...
Igazából meg ha elviszik az se gáz mert haveromék járnak ki autókért,azt ha találnak olcsón akkor hoznak!! :D
Csak nem Te árulod Mester hogy ennyire rámozdulnál a helyemben??  [rohog] [rohog] :flowers:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #24 Dátum: 2009.06.28 20:04:06 »
Én is rámozdulok majd...és már tudom is mit fogok ajánlani érte..de még várok had aggódjon az ára még...úgyse fognak kapkodni érte...
Igazából meg ha elviszik az se gáz mert haveromék járnak ki autókért,azt ha találnak olcsón akkor hoznak!! :D
Csak nem Te árulod Mester hogy ennyire rámozdulnál a helyemben??  [rohog] [rohog] :flowers:
:no: :whistling:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #25 Dátum: 2009.06.28 20:08:01 »
Kár..pedig akkor kitaláltunk volna valami jó árat!! :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #26 Dátum: 2009.06.28 20:51:01 »
Ez a felni jó lenne Szutyikámra is  :yes: ... Ráraknám őket 185/60x14 gumikkal (az még nem nézne ki túl nagynak rajta), aztán beleszereltetném az egyik Corona-motort a három közül, a hozzá illő kézi váltóval - azért megnézném, mit alkotna az 1.8-as, 86 lóerős gép a 750 kilós (na jó, a nehezebb motor & kerekek miatt legyen 800 kiló) kis hátsókerekes autóval, meg ezekkel a valszeg meglehetősen jó stabilitást biztosító (a 155/70x13-asokkal is egész virgoncan tud kanyarodni) gumikkal  :D :cool2: ... Asszem, lenne meglepi sok Astrának, SX4-nek meg hasonlónak  :innocent: :devil:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #27 Dátum: 2009.06.28 21:08:52 »
Beteg lenne az tutti!! :D
Kérdés...valakinek ötlete első sárvédőt és 2 hátsó javítóívet honnan tudnék szerezni...lehetőleg ne horror áron??!! :D :D
Sárvédőn mondjuk csak felületi rozsda van...de nálam az már kukát jelent!! :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #28 Dátum: 2009.06.28 21:39:31 »
Kérdés...valakinek ötlete első sárvédőt és 2 hátsó javítóívet honnan tudnék szerezni...lehetőleg ne horror áron??!! :D :D
Sárvédőn mondjuk csak felületi rozsda van...de nálam az már kukát jelent!! :D
Miért jelent kukát? Még az átrozsdásodott, kilyukadt első sárvédőt is szépen, szakszerűen ki tudja javítani egy hozzáértő lakatos. A Camrym jobb elsője is így lett megreparálva, és ez vár hamarosan a bal elsőre is.

Új sárvédő amúgy (utángyártott), ha van, akkor olyan 30 ezer körüli összegbe kerül. Hátsó javítóív meg kb. 8-10 ezer, és ez szvsz valszeg lesz - a Camrymhez is van.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Celica (A2, A4, A6)
« Válasz #29 Dátum: 2009.06.29 09:00:35 »
unix és társai weboldalt nézegettem,de sehol nincs...de most megyek a városba azt körülnézek....
mondjuk ha lenne valami gyári festéses hibátlan bontott is megfelelne... :D
Thnaks az infót!! :D