Típusok - TOYOTA > '90-es évek elötti Toyoták

Celica (A2, A4, A6)

(1/50) > >>

Trotter66:
szKaresz kérésére, aki köteles ebben a topicba szépen lépésről lépésre dokumentálni szöveggel és képpel az új szerzemény megifjodását!  :D

Misi:
Celica is alig van a fórumon, nemhogy külön veterán topicja legyen...
Szerintem...
De én antiszociális vagyok.

szkaresz27:
Köszönöm Trotter Mester!! :)
Antiszoci Misi  :flowers: még nem sok van de lesz mert ha találok még az országban 84 előttit de leginkább 77-82-ig keresek akkor úgyis megveszem!! :D

szkaresz27:
Akkor pár kép ami volt és van!! :D
http://kepfeltoltes.hu/view/081118/img005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
97-2000-ig volt 1978-as 2.0ST 18R-es motor,fa kormány és váltógomb,fa műszerfal,hátsókerék hajtás,makulátlan plüss belső,gyári!!! rádió!!...imádtam!! gyárilag 14-es 165-ös gumik...szóval nem vitték túlzásba a méretezést!!
így nézett ki mkor elhoztam....sajna mikor elkészült rendesen arról nem találom a képeket,mondjuk nem sok változás csak kapott 4 alukerót,meg le lett javítva ahol volt kis hiba a festésen...
ami nem mindegy....hogy ténylegesen 73ezer km-vel hoztam el gyári fénnyel, 3. autóként használta azaz nem használta előttem sógorom nagybátyja....
és még egy kép.... ezt a netről szedtem le..de kísértetiesen hasonlít az enyémre ami volt...ugyanígy volt megcsinálva a téli kerék garnitúrám...króm karikák a felnin és antracitszürke felnik!! :D
http://kepfeltoltes.hu/view/090626/toyota_celica_78_6C3_03_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Ő a mostani 1983 1.6 ST majd meglátjuk mi lesz...rosszat nem tudok mondani a kaszniján kívül idáig!!

Egyébként haveri körömben a 90-es éve közepétől volt még egy 1.6ST ugyan ez mint most nekem van,soha nem volt vele baja,pedig németbe hordta ki a csajokat minden héten,másiknak meg egy 80-as évj. 2.0GT piros,duplavez.műtengelyes volt...tényleg soha senki nem mondott róluk semmi rosszat....
Az én szívemnek szeretni való autók...tudom nem IS...de attól még elfér egy ilyen topik itt is vagy nem?? :D  :flowers:



Kicsit igazítottam a HSZ-en. Trotter

murray:
nem rossz!  :wub:
érdekes ez a bukolámpa..buko is meg nem is.. :yes: :no:
papirok? muszaki?

igazából sztem mehetne a sima celi topicba is ,nem? de nekem mindegy..

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése