Szerző Téma: Ráncfelvarrott Avensis I  (Megtekintve 515235 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

bubu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 268
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #690 Dátum: 2006.05.26 08:34:02 »
A nagyszervízért mennyit kértek?
Vezérmûszíjon, görgõkön kívül még cseréltek valamit?

v-sly-

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #691 Dátum: 2006.05.26 10:34:12 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Idézetet írta: "v-sly-"
Idézetet írta: "Bicskei"
Kedves emberek, oly régóta vártátok, hát most úgy néz ki, eladósorba került:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=617905&command=ugras&screenwidth=1024

Persze csak azért, hogy a II. felvonást megnézhessük :vag1:


"Toyota Mayer-nél vezetett szervízkönyv, szervízszámlákkal."
Ez külön tetszett az elözmények olvasatában :rohog:

Mi a baj ezzel? Nekem pl. számít, ha kocsit veszek, hogy tudom jó kezek szervízelték, ráadásul most volt fékbetét és féktárcsa csere is, gyári alkatrészek cseréje 55e Ft volt. Pollenszûrõ szintén most cserélve, hogy a vezérmûszíjat, görgõket, stb-t ne is említsem.



Persze,de Nem a Toyota Mayer szervizelte :kacsint:

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #692 Dátum: 2006.05.26 10:59:11 »
Idézetet írta: "v-sly-"
Persze,de Nem a Toyota Mayer szervizelte :kacsint:

Miért is nem?  :mivan:
A vezérmûszíjcserét csináltattam egyedül egy másik szerelõnél Vörösváron, de MINDEN mást a Mayer csinált.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

v-sly-

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #693 Dátum: 2006.05.26 12:16:59 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Idézetet írta: "v-sly-"
Persze,de Nem a Toyota Mayer szervizelte :kacsint:

Miért is nem?  :mivan:
A vezérmûszíjcserét csináltattam egyedül egy másik szerelõnél Vörösváron, de MINDEN mást a Mayer csinált.


Akkor bocsi,rosszul emlékeztem :elkeseredett:  :nagymosoly:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #694 Dátum: 2006.05.26 23:18:21 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Idézetet írta: "v-sly-"
Persze,de Nem a Toyota Mayer szervizelte :kacsint:
Miért is nem?  :mivan:  A vezérmûszíjcserét csináltattam egyedül egy másik szerelõnél Vörösváron, de MINDEN mást a Mayer csinált.

Nem külföldrõl lett behozva? Mertha igen, õk aligha a Mayerhez járatták. :ordog:
music     

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #695 Dátum: 2006.05.27 00:57:53 »
Idézetet írta: "music"
Nem külföldrõl lett behozva? Mertha igen, õk aligha a Mayerhez járatták. :ordog:

Mindegyik Ave I D4D külföldi forgalomba helyezésû... Én a nálunk eltöltött idõrõl nyilatkozhatok csak.

De ezeket a dolgokat már ezerszer megbeszéltük  :robbanfej:
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #696 Dátum: 2006.05.27 01:51:47 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Mindegyik Ave I D4D külföldi forgalomba helyezésû... Én a nálunk eltöltött idõrõl nyilatkozhatok csak. De ezeket a dolgokat már ezerszer megbeszéltük  :robbanfej:

Tudom, ezért firtatom, mert ezek szerint akkor mégiscsak füllentettél egy picit, hiszen a szervizkönyv csak részben mayeres...
music     

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #697 Dátum: 2006.05.27 10:41:14 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Bicskei"
Mindegyik Ave I D4D külföldi forgalomba helyezésû... Én a nálunk eltöltött idõrõl nyilatkozhatok csak. De ezeket a dolgokat már ezerszer megbeszéltük  :robbanfej:

Tudom, ezért firtatom, mert ezek szerint akkor mégiscsak füllentettél egy picit, hiszen a szervizkönyv csak részben mayeres...

OK, igazad van, de az még sem akartam írni, hogy "amióta Magyarországon van"...  mert az hülyén jön le, elmegy az emberek bizalma, pedig egyik sem magyaro-i ;)

Más kérdés, ez szerintetek milyen:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=491206&command=ugras&screenwidth=1024
?
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10719
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #698 Dátum: 2006.05.27 11:17:55 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Más kérdés, ez szerintetek milyen:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=491206&command=ugras&screenwidth=1024
?


Szerintem ez is külföldrõl lett behozva, és gondolom már a valóságban túl van a 100e futott km-en a kocsi...
VSC és kipörgésgátló 2003-ban itthon csak a 2 literes benzineshez járt alapáron, a többihez rendelni se lehetett.
És különben is, milyen Toyota tulaj az olyan, aki nem tudja hogy hívják a menestabilizátort?  :roll: ESP a németeknél van, a Toyota VSC-nek hívja.

Szóval gondolom valami nepper kereskedõ lehet az illetõ, szóval felejtõs az autó, szerintem...  :szomoru:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #699 Dátum: 2006.05.27 15:41:18 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Más kérdés, ez szerintetek milyen:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=491206&command=ugras&screenwidth=1024
?

Ezen a helyen nem vennék autót. Csupa (relatíve) nagyértékû dízelautó, biztosan nyerészkednek. Ráadásul idõpontot is kell egyeztetni. Milyen kereskedõ az, aki nem áll mindig készen?
A kocsi szerintem is külföldrõl behozott, mert gyanúsan gazdag a felszereltsége.
Mindezek dacára lehet jó is.
music     

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #700 Dátum: 2006.05.27 21:37:18 »
Ez a nagy dilemmám, hogy itthoni kocsit vegyek fapadosat, sok kátyút megjártat, vagy külföldit, jól felszereltet, viszont valószínûleg visszapörgetett órával  :hmm:
Mondjuk a mostani kocsink is kintrõl behozott, és nem bántam meg... Ezt is "neppertõl" vettük, és tök korrektek voltak, alkudni is lehetett.

Szóval ezt a kocsit amit kinéztem, már jó ideje hírdetik, igaz Music? Valszeg lehet alkudni belõle. Az állapotot pedig igyekszem jó szakemberekkel minél pontosabban felméretni. De az biztos, hogy nagy a dilemmám  :elkeseredett:
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #701 Dátum: 2006.05.28 20:45:07 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Szóval ezt a kocsit amit kinéztem, már jó ideje hírdetik, igaz Music? Valszeg lehet alkudni belõle.

A sorszámából ítélve március 4-én, vagy 5-én adthatták fel a hirdetést.
music     

Csapo-G

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 192
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #702 Dátum: 2006.05.29 15:17:49 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Bicskei"
Más kérdés, ez szerintetek milyen:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=491206&command=ugras&screenwidth=1024
?

Ezen a helyen nem vennék autót. Csupa (relatíve) nagyértékû dízelautó, biztosan nyerészkednek. Ráadásul idõpontot is kell egyeztetni. Milyen kereskedõ az, aki nem áll mindig készen?
A kocsi szerintem is külföldrõl behozott, mert gyanúsan gazdag a felszereltsége.
Mindezek dacára lehet jó is.

Azért az utsó kép a 7 db Avensissel szépen egy sorban szívmelengetõ látvány... :pofa:
Én ugyan Ave I.-et kerestem, de általánosságban rossz tapasztalataim voltak a kereskedésekkel.
Azt azért megfigyeltem, hogy nagy mázlista ez a kereskedõ. Ahogy nézem atöbbi autót, csak és kizárólag elsõ tulajdonostól, nemdohányzó, garázsban tartott autókat sikerült összeszednie. Ritka szerencse! :nagymosoly:
sapo-G - Avensis 1.6 Sol LSE 2000

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #703 Dátum: 2006.05.30 19:40:06 »
Na hát a 7 autóból (ami 11 volt) már csak 2  maradt. Ha valakinek kell segítség, szóljon, mert ültem egy-két AveII-ben mostanában. Eddig ez az autó a befutó:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=483835&command=ugras&screenwidth=1024
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Csapo-G

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 192
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #704 Dátum: 2006.05.30 22:18:58 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Na hát a 7 autóból (ami 11 volt) már csak 2  maradt. Ha valakinek kell segítség, szóljon, mert ültem egy-két AveII-ben mostanában. Eddig ez az autó a befutó:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=483835&command=ugras&screenwidth=1024

Szép. Az ára is.
A rendszámból és a matricákból azt tippelem, ez is külföldrõl behozott. A VIMAR valami olasz konyhás cég
A hirdetés nem mostanában kerülhetett fel, ha még hókupacok vannak az udvaron.
sapo-G - Avensis 1.6 Sol LSE 2000