Szerző Téma: Ráncfelvarrott Avensis I  (Megtekintve 515523 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #585 Dátum: 2006.02.28 23:42:32 »
Idézetet írta: "edomer"
Én is tervezem egy ráncfelvarrott avensis vásárlását.
Valaki látta már esetleg a Vácon a Derecske Dűlő 6. alatt hirdetett 2000 kobcentis avensist (2001/10)?
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=476108&command=ugras&screenwidth=1024
Regota hirdetik mar?

Szia!
Ha egy kicsit lejjebb olvasol - a 93880-as hsz-tól épp ezt a kocsit beszéljük ki. Annyit tudok róla mondani, hogy a hirdetés tavaly november 10 óta van fenn, az árából nem engedtek még semmit, pedig a 2 literesek lassan kelnek el.
music     

BÉGÉ

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 238
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #586 Dátum: 2006.03.01 08:28:40 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Azt tudtátok, hogy az Ave I-ben a könyöklőben lévő cd tartót is ráncfelvarrták? :D
Ha benéztek az aljában van egy kis betét. (amit ki lehet venni és a cd-k így már nem álló, hanem fekvő helyzetben lesznek, mint régen)
Biztos azért, mert ráncfelvarrott verzióban így könnyebb elolvasni vezetés közben az albumok nevét :D


Hű, ezt nem értem.
Szerintem az álló helyzetű CD élén lévő címet lehet könnyen elolvasni.
Egyébként én kerestem olyan lapozható CD tokot, amiben sokkal több lemez elfér, mint ha tokban tárolnám őket és még a könyöklő-tartóba is prímán belefér.
Üdv.:
BÉGÉ
Avensis '98 1.6 Liftback Linea Terra
Ön dönt, iszik vagy vezet! De egyszerre a hármat ne csinálja!

edomer

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #587 Dátum: 2006.03.01 08:55:49 »
Music !

Latni nem latta meg senki? Mert ha nem akkor lehet hogy bevallalom, hogy valamikor elgurulok arra megnezni.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #588 Dátum: 2006.03.01 10:18:45 »
Idézetet írta: "edomer"
Latni nem latta meg senki? Mert ha nem akkor lehet hogy bevallalom, hogy valamikor elgurulok arra megnezni.

Tudtommal nem.
Ha megteszed, azt én is megköszönném, és tudósíts mindenképpen!
music     

edomer

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #589 Dátum: 2006.03.01 10:51:14 »
OK

Jelentkezem majd!

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #590 Dátum: 2006.03.01 12:23:50 »
Idézetet írta: "BÉGÉ"
Idézetet írta: "Bicskei"
Azt tudtátok, hogy az Ave I-ben a könyöklőben lévő cd tartót is ráncfelvarrták? :D
Ha benéztek az aljában van egy kis betét. (amit ki lehet venni és a cd-k így már nem álló, hanem fekvő helyzetben lesznek, mint régen)
Biztos azért, mert ráncfelvarrott verzióban így könnyebb elolvasni vezetés közben az albumok nevét :D


Hű, ezt nem értem.
Szerintem az álló helyzetű CD élén lévő címet lehet könnyen elolvasni.
Egyébként én kerestem olyan lapozható CD tokot, amiben sokkal több lemez elfér, mint ha tokban tárolnám őket és még a könyöklő-tartóba is prímán belefér.
Üdv.:

Azért tették bele a betétet, hogy álló helyzetben legyenek a tokok. A régiben fekvők voltak.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #591 Dátum: 2006.03.01 12:30:24 »
Idézetet írta: "edomer"
Valaki látta már esetleg a Vácon a Derecske Dűlő 6. alatt hirdetett 2000 kobcentis avensist (2001/10)?
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=476108&command=ugras&screenwidth=1024

Nekem csak a váltó meg a kormány csapzott állapota tűnt fel itt a képen (meg hogy milyen csúnya a műfaberakás :)).
A miénkben is 100e körül van, és csak 2 hónappal fiatalabb, mint ez, de ez valahogy lestrapáltabbnak tűnik és a szürke belső kárpit is fura, nekünk már fekete...mind1.
A jobb első lámpa is feltűnően szebb, mint a bal, bár lehet h. tévedek.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

BÉGÉ

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 238
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #592 Dátum: 2006.03.01 14:19:47 »
Idézetet írta: "Bicskei"

Azért tették bele a betétet, hogy álló helyzetben legyenek a tokok. A régiben fekvők voltak.


 :elpirul: Bocs, már értem.
Egyébként kösz az infót, utánanézek a kütyünek.
BÉGÉ
Avensis '98 1.6 Liftback Linea Terra
Ön dönt, iszik vagy vezet! De egyszerre a hármat ne csinálja!

bubu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 268
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #593 Dátum: 2006.03.02 05:56:10 »
Az egyik ismerősöm most akar Ave-t venni. Ő +nézte az autót.
Azt mondta, hogy a motornak jó hangja volt, de belülről kicsit lestrapált és a napfényben elég sok színárnyalatú a kaszni.
Neki nem kellett.

edomer

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #594 Dátum: 2006.03.02 08:53:49 »
Koszi az infot. Azert ha arra jarok azert tudositok majd.

viziborz

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 954
    • http://www.dilimania.hu
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #595 Dátum: 2006.03.02 13:33:04 »
Idézetet írta: "BÉGÉ"
Idézetet írta: "Bicskei"

Azért tették bele a betétet, hogy álló helyzetben legyenek a tokok. A régiben fekvők voltak.


 :elpirul: Bocs, már értem.
Egyébként kösz az infót, utánanézek a kütyünek.


Hi :)

Ezt a kezdo bandat! Maanpasag ki akar Cd-t hallgatni a mikor van MP3 lejcco is?! Hat sracok most csalodtam, a kazettas magno mar nem is jo mi? :twisted:
Nos lassatok kivel van dolgotok, elarulom hogy nekem Dension MP3 fejegyseg van 40Gb-os vinyoval amire sok szam felfer es en is tudok lapozni a cimek kozott de nem olyan veszelyes mint nalatok.
Nnnnnnnna !

Ja a hangminoseg most nem volt tema  :ordog:

A Viziborz

Ui : hiaba no , imadok ide irni :)
99-es 1.0 Yaris alapfeszereltseggel


Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #596 Dátum: 2006.03.02 22:50:49 »
Dension?  :rohog:
Még a Corollába gondolkodtam anno 2-3 éve hogy berakom, de az Ave-ba hova raknám?
Meg aztán minek hallgassak zenét, mikor a D4D olyan szépen muzsikál?  :kacsint:
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #597 Dátum: 2006.03.03 08:06:40 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Dension?  :rohog:
Még a Corollába gondolkodtam anno 2-3 éve hogy berakom, de az Ave-ba hova raknám?
Meg aztán minek hallgassak zenét, mikor a D4D olyan szépen muzsikál?  :kacsint:


Ave I ráncfelvarrás előttiben szabvány 1 dines hely van az autórádiónak. Én most ajándékoztam el a Densionomat egy kollégámnak.

viziborz

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 954
    • http://www.dilimania.hu
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #598 Dátum: 2006.03.03 08:26:08 »
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "Bicskei"
Dension?  :rohog:
Még a Corollába gondolkodtam anno 2-3 éve hogy berakom, de az Ave-ba hova raknám?
Meg aztán minek hallgassak zenét, mikor a D4D olyan szépen muzsikál?  :kacsint:


Ave I ráncfelvarrás előttiben szabvány 1 dines hely van az autórádiónak. Én most ajándékoztam el a Densionomat egy kollégámnak.


hi :)

Nos kollegak akkor egyezkedjunk hogy melyikrol is beszelunk, nekem volt mind  a 2 fajta. Szerintem mind a 2 befer. Nekem most a DH100ix van ami teljesen normalis szabvany autoradionak felel 3+ . Viszont szetszedtem a kozepkonzolt egyeb okbol es lattam hogy a radio alatti nyithato ajtos rekeszt 2 csavar tartja amit le lehet szerelni es talan oda is befer a masik tipus a DMP3A . Igaz hogy eleg hosszu es  a Mazdaban is szukos volt a hely , de ott be tudtam csukni a tarolo doboz ajtajat ami a radio alatt volt. Teny hogy a mely hangokat nem erolteti nagyon a keszulek es nekem hianyzik , de van otthon 1 hangszinszabalyzom es megprobalom osszehozni hatha jobb lesz az  en fuleimnek :) Sajnos a bal fulem mar nem a regi a sok discoba jarastol vagy 10en evig :(

Hat ennyi hirtelen
99-es 1.0 Yaris alapfeszereltseggel


edomer

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #599 Dátum: 2006.03.04 13:28:52 »
Ha mar rancfelvarrott Avensis meg zene...
Szabvany din meretu autoradiot bele lehet valahogy tenni a rancfelvarottba? Az also kazettas resz helyere esetleg befer?