Szerző Téma: Ráncfelvarrott Avensis I  (Megtekintve 515776 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #540 Dátum: 2005.11.25 12:06:46 »
Egyébként télleg nem keresik a nagy benzines használt kocsikat. A keresztapám sem tudja eladni az off Primeráját 2.0 SLX, igaz hogy 8 éves, de pöpec kocsi, 1.3mó-ért nem kell senkinek :(
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #541 Dátum: 2005.11.25 14:28:32 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Egyébként télleg nem keresik a nagy benzines használt kocsikat. A keresztapám sem tudja eladni az off Primeráját 2.0 SLX, igaz hogy 8 éves, de pöpec kocsi, 1.3mó-ért nem kell senkinek :(

Ez az Avensis viszont csak 3 éves, állítólag lenyomozható előélettel, 79e km-rel.
music     

Fifi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 464
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #542 Dátum: 2005.11.25 15:15:21 »
Idézetet írta: "music"
A Corolla-topicban már írtam, hogy tegnap megnéztem két Avensist: ezt és ezt.
A nagyobbik gyanúsan olcsó, és az ezt firtató kérdésemre azt válaszolták, hogy nincs kereslet erre a nagy motorra. Annyit megállapítottam, hogy párásodik az első lámpája, és a pedáljai elég kopottak.
A kisebbiken volt egy-két szín a lökhárítón, és a gumijai egy bő fél évvel fiatalabbak az autónál. Ez is érdekes...

Ha amit írtak az igaz, akkor a nagyobbat választanám, ha nem számít a plusz 300eHUF.
Fiatalabb, nagyobb motor, +ülésfűtés és CD. Ami a futásteljesítményt illeti .. khm. szóval nekem is kétségeim támadnának felőle, de egyáltalán nem kizárt, hogy valós.

Szavaiddal élve, mi csak tanácsot adunk, de döntened neked kell!  :nagymosoly:

Bye, Fifi
02 Toyota Avensis 1.6 Liftback Sol (No. 28)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #543 Dátum: 2005.11.25 15:20:10 »
Idézetet írta: "Fifi"
Szavaiddal élve, mi csak tanácsot adunk, de döntened neked kell!  :nagymosoly:  

Ja, nem akarom én megvenni egyiket sem - nincs rá felhatalmazásom, és most túl sok rossz történt a családban ahhoz, hogy még ezzel is borzoljam a kedélyeket...
Még az a váci pezsgőmetál kétezres érdekelne, de az sem komolyan.
music     

Fifi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 464
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #544 Dátum: 2005.11.25 15:27:53 »
Idézetet írta: "music"
Ja, nem akarom én megvenni egyiket sem - nincs rá felhatalmazásom, és most túl sok rossz történt a családban ahhoz, hogy még ezzel is borzoljam a kedélyeket...

Mostanában kicsit hanyagoltam a fórumot egyéb elfoglaltásgaim miatt :oops: majd pótlom.
Azt tudom, hogy lakásvétel előtt áltok.
Írtad, hogy mi történt vagy ez személyes és nem kívánod publikba írni?

Amúgy kitartás, az álmok előbb utóbb valóra válnak lásd JuliuS és az én példám ;)

Bye, Fifi
02 Toyota Avensis 1.6 Liftback Sol (No. 28)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #545 Dátum: 2005.11.25 15:47:42 »
Idézetet írta: "Fifi"
Írtad, hogy mi történt vagy ez személyes és nem kívánod publikba írni?

Az utóbbi.
Kocsit meg muszáj lesz megbízható helyről venni (pé. Szekéék, Superék, Mayer), mert annyira nem értek hozzá, hogy ki tudjam biztonsággal szűrni az átverős kocsikat.
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10722
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #546 Dátum: 2005.11.26 12:03:16 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "squiddy"
A 2.0-s dízel tényleg korrekt áron van. Ha meg oda is merik írni, hogy kitűnő állapot, akkor talán olyan hulladék nem lehet. Vagy legalábbis talán törve nem volt.

Benzines a 2.0-es, a többi stimmel. :kacsint:


De nagyon látszik rajtuk, hogy nem nagyon értenek az Avensishez. Ilyet beleírni a hírdetésbe, hogy "hátsó oldal légzsák"... Ezek vagy még nem ültek benne, vagy nem tudom. A mostani Avensisben sincsen még ilyen, csak hátsó fejlégzsák...
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #547 Dátum: 2005.11.27 15:40:33 »
Idézetet írta: "Xtrem"
De nagyon látszik rajtuk, hogy nem nagyon értenek az Avensishez. Ilyet beleírni a hírdetésbe, hogy "hátsó oldal légzsák"... Ezek vagy még nem ültek benne, vagy nem tudom. A mostani Avensisben sincsen még ilyen, csak hátsó fejlégzsák...

Nem erről van szó. Hanem arról, hogy - persze ezt nem tudom, hogy stimmel-e - a kocsiban 6 légzsák van, és a hasznaltauto.hu hirdetésfeladási rendszerében be lehet X-elni az extrákat, ott pedig ez szerepel előre megadottként, és az ember - gondolom - automatikusan bejölte a vez. ab-et, az utasoldali ab-et, az oldallégzsákot, és a hátsó oldallégzsákot, hogy kijöjjön a 6 db.
music     

Rich

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 28
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #548 Dátum: 2005.11.28 11:06:53 »
Music: Találtam egy egész jó árban levőt, én náluk vettem az Avensist, nagyok korrektek voltak, gyors volt az ügyintézés, ráadásul az autó is abszolúte rendben van :nagymosoly:


http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=364990&command=ugras&screenwidth=1024

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #549 Dátum: 2005.11.28 11:53:35 »
Idézetet írta: "Rich"
Music: Találtam egy egész jó árban levőt, én náluk vettem az Avensist, nagyok korrektek voltak, gyors volt az ügyintézés, ráadásul az autó is abszolúte rendben van :nagymosoly:

Köszi, de a konkrét kocsinak két kizáró "hibája" is van: fehér és 1.6-os.  :atolel:
De azért kösz. (meg még nem igazán aktuális, majd csak jövőre...)
music     

mindenható

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 76
    • MagnetPlanet Webshop
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #550 Dátum: 2005.12.20 23:09:24 »
Hogy stílszerű legyek:

AVE! Méghozzá facelift! Megvan a kordé, 2002. áprilisi, 1.8 VVTi, M+F TOYOTA-tól.

A gratulációkat írásban várom, hétköznap 0-24, hétvégén úgyanígy... :nagymosoly:

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #551 Dátum: 2005.12.21 07:31:09 »
Gratula a járgányhoz! :) Sok-sok hiba-, és balesetmentes km-et kívánok! Fotó van róla?

mindenható

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 76
    • MagnetPlanet Webshop
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #552 Dátum: 2005.12.21 11:43:01 »
Az első gratulációért squiddy-nek külön köszönet! :kacsint:

 Lesz fotó, mert hébe-hóba fényképezgetek, csak térjek magamhoz a "bankszámla-szaggatásból"...

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #553 Dátum: 2005.12.21 17:55:07 »
Idézetet írta: "mindenható"
Hogy stílszerű legyek:
AVE! Méghozzá facelift! Megvan a kordé, 2002. áprilisi, 1.8 VVTi, M+F TOYOTA-tól.
A gratulációkat írásban várom, hétköznap 0-24, hétvégén úgyanígy... :nagymosoly:

Na akkor megvetted.
Gratula hozzá - egy irigyed már van... :kacsint:
music     

mindenható

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 76
    • MagnetPlanet Webshop
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #554 Dátum: 2005.12.22 02:17:13 »
music!

 Neked is külön köszönet jár, mert segítettél a másik járgánynál... De hát Kecskeméten az nyomott sokat a latba', hogy jó a hírük, és nagyon magabiztosan álltak az autóhoz...
 Csak hát nyári talpak vannak rajta, és bár alig futottak, azért hóra nem szívesen megyek velük, a pénzbukszám meg az intezíven van, ki kell hevernie ezt a sokkot...
 Az autó elsőre korrekt, csak apró dolgok vannak, bár meglepett, hogy a két hátsó ajtó már ennyi idős korában is lóg... (vagy csak a zárszerkezet mozdult el)

Azután meg csak be kéne esténként tolni valami szérűbe, hogy ne fütyüljön a hasa alatt a téli szél!

 De már úgy szétborítanám a közpékonzolt, mert hiányzik a nagy hang, de erről majd a megfelelő topic-ban!