Szerző Téma: Ráncfelvarrott Avensis I  (Megtekintve 515785 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #525 Dátum: 2005.11.16 12:10:20 »
Idézetet írta: "Rich"
Veresegyházon lakom, hétvégén lehet, hogy megyek Vác fele 8) , ha gondolod megkukkantom :shock:  Tetszik a színe, ilyet még live nem is láttam..

Köszi, ha csak ezen múlik, akkor gondolom :wink:  :wink:
music     

JuliuS

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 115
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #526 Dátum: 2005.11.21 01:37:18 »
ééééééééééés: MEGVAN! :gyozelem: :nagymosoly: :boldog: :kacag:

Eljött hát az idő, végre megvan a Picasso (nincs többé sétáló avatar :kacsint:), gyönyörű, fantasztikus, fenomenális, überjó! De mielőtt szétOFFolnám a topicot, visszafogom magam :elpirul: Szóval dióhéjban: minden rendben vele, már kemény 140 km-t hajtottam bele :pofa:, legszívesebben mindig benne ülnék! Imádom, hogy átlátok a tömeg feje fölött, hogy kényelmes, tágas, tök jó móka a tempomat (bár eddig csak másodpercekre tudtam bekapcsolni itt a városban :kacsint:), hétvégén megyek 500 km-es útra vele, akkor majd jobban kihasználom.

JuliuS, a boldog
:nagymosoly:

v-sly-

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #527 Dátum: 2005.11.21 01:56:55 »
Idézetet írta: "JuliuS"
ééééééééééés: MEGVAN! :gyozelem: :nagymosoly: :boldog: :kacag:

Eljött hát az idő, végre megvan a Picasso (nincs többé sétáló avatar :kacsint:), gyönyörű, fantasztikus, fenomenális, überjó! De mielőtt szétOFFolnám a topicot, visszafogom magam :elpirul: Szóval dióhéjban: minden rendben vele, már kemény 140 km-t hajtottam bele :pofa:, legszívesebben mindig benne ülnék! Imádom, hogy átlátok a tömeg feje fölött, hogy kényelmes, tágas, tök jó móka a tempomat (bár eddig csak másodpercekre tudtam bekapcsolni itt a városban :kacsint:), hétvégén megyek 500 km-es útra vele, akkor majd jobban kihasználom.

JuliuS, a boldog
:nagymosoly:



Grat hozzá  :D

Kár,hogy végül nem Toyota lett :cry: ,de ha tényleg ez volt az álmod,akkor jobban tetted :wink:

1.6os dízel lett végül?

JuliuS

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 115
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #528 Dátum: 2005.11.21 01:59:50 »
Idézetet írta: "v-sly-"
Grat hozzá  :D

Kár,hogy végül nem Toyota lett :cry: ,de ha tényleg ez volt az álmod,akkor jobban tetted :wink:

1.6os dízel lett végül?

Kösz. Igen az lett, de már bele is írtam a profilba :)

v-sly-

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 65
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #529 Dátum: 2005.11.21 02:01:23 »
Jahh,most látom az avatarodban,hogy igen :D
Nem fogod megbánni,hogy ellent tudtál mondani a dízel-ellenes rögeszmédnek(de azért ne ülj be utána egy d4d.be,mert sírni fogsz :twisted: )

JuliuS

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 115
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #530 Dátum: 2005.11.21 02:13:17 »
Idézetet írta: "v-sly-"
Jahh,most látom az avatarodban,hogy igen :D
Nem fogod megbánni,hogy ellent tudtál mondani a dízel-ellenes rögeszmédnek(de azért ne ülj be utána egy d4d.be,mert sírni fogsz :twisted: )

hehe, dehogy fogok.. családi batárként érkezett (a szó legjobb értelmében), nem pedig aszfaltkaparó, mindenkit legyorsuló rakétának :pofa:, így nem esz a fene azért a plusz 40 lóerőért (ellenben imádom a kb. feleakkora fordulaton leadott nagyobb nyomatékot :vag1:)

nah, jóéjszakát :almos:, szép álmokat (nekem meglesz :kacsint:) :alszok:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #531 Dátum: 2005.11.21 06:24:57 »
Idézetet írta: "JuliuS"
ééééééééééés: MEGVAN! :gyozelem: :nagymosoly: :boldog: :kacag:

Eljött hát az idő, végre megvan a Picasso (nincs többé sétáló avatar :kacsint:), gyönyörű, fantasztikus, fenomenális, überjó! De mielőtt szétOFFolnám a topicot, visszafogom magam :elpirul: Szóval dióhéjban: minden rendben vele, már kemény 140 km-t hajtottam bele :pofa:, legszívesebben mindig benne ülnék! Imádom, hogy átlátok a tömeg feje fölött, hogy kényelmes, tágas, tök jó móka a tempomat (bár eddig csak másodpercekre tudtam bekapcsolni itt a városban :kacsint:), hétvégén megyek 500 km-es útra vele, akkor majd jobban kihasználom.

JuliuS, a boldog
:nagymosoly:


Gratula a kocsihoz!

Remélem neked több örömöd lesz benne, mint nekem a céges Xsara-val...
10 hónapos, 29ezer KM, eddig 1x vitte el tréler, egy visszahíváson is volt, és eszi az olajat (6db-ot vett a cég, mindegyik eszi...).1,6-os benzines.
Egyébként jól megy.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #532 Dátum: 2005.11.21 12:01:27 »
Idézetet írta: "JuliuS"
ééééééééééés: MEGVAN! :gyozelem: :nagymosoly: :boldog: :kacag:

Gratula hozzá, remélhetőleg még 5 év múlva is így fogsz neki örülni! :wink:
music     

Rich

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 28
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #533 Dátum: 2005.11.21 13:45:12 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Rich"
Veresegyházon lakom, hétvégén lehet, hogy megyek Vác fele 8) , ha gondolod megkukkantom :shock:  Tetszik a színe, ilyet még live nem is láttam..

Köszi, ha csak ezen múlik, akkor gondolom :wink:  :wink:


Üdv.  Sajnos úgy esett, hogy nem jártam arra....Ha Vácra visz utam, akkor minképpen megnézem és mesélek. :)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #534 Dátum: 2005.11.21 22:21:43 »
Idézetet írta: "Rich"
Üdv.  Sajnos úgy esett, hogy nem jártam arra....Ha Vácra visz utam, akkor minképpen megnézem és mesélek. :)

Nem baj, és köszönöm. Kikapnék, ha most frissiben vennék egy új kocsit - hacsak nem ütöm meg a lottóötöst, de egy még hiányzik hozzá 4 találat... :wink:
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10722
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #535 Dátum: 2005.11.24 00:04:26 »
Idézetet írta: "JuliuS"
ééééééééééés: MEGVAN! :gyozelem: :nagymosoly: :boldog: :kacag:

Eljött hát az idő, végre megvan a Picasso (nincs többé sétáló avatar :kacsint:), gyönyörű, fantasztikus, fenomenális, überjó! De mielőtt szétOFFolnám a topicot, visszafogom magam :elpirul: Szóval dióhéjban: minden rendben vele, már kemény 140 km-t hajtottam bele :pofa:, legszívesebben mindig benne ülnék! Imádom, hogy átlátok a tömeg feje fölött, hogy kényelmes, tágas, tök jó móka a tempomat (bár eddig csak másodpercekre tudtam bekapcsolni itt a városban :kacsint:), hétvégén megyek 500 km-es útra vele, akkor majd jobban kihasználom.

JuliuS, a boldog
:nagymosoly:


Gratula az új autóhoz.  :wink:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Fifi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 464
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #536 Dátum: 2005.11.24 09:54:49 »
Idézetet írta: "JuliuS"
ééééééééééés: MEGVAN! :gyozelem: :nagymosoly: :boldog: :kacag:

Grat.
02 Toyota Avensis 1.6 Liftback Sol (No. 28)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #537 Dátum: 2005.11.25 01:30:40 »
A Corolla-topicban már írtam, hogy tegnap megnéztem két Avensist: ezt és ezt.
A nagyobbik gyanúsan olcsó, és az ezt firtató kérdésemre azt válaszolták, hogy nincs kereslet erre a nagy motorra. Annyit megállapítottam, hogy párásodik az első lámpája, és a pedáljai elég kopottak.
A kisebbiken volt egy-két szín a lökhárítón, és a gumijai egy bő fél évvel fiatalabbak az autónál. Ez is érdekes...
music     

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #538 Dátum: 2005.11.25 07:34:48 »
A 2.0-s dízel tényleg korrekt áron van. Ha meg oda is merik írni, hogy kitűnő állapot, akkor talán olyan hulladék nem lehet. Vagy legalábbis talán törve nem volt.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Ráncfelvarrott Avensis I
« Válasz #539 Dátum: 2005.11.25 11:55:13 »
Idézetet írta: "squiddy"
A 2.0-s dízel tényleg korrekt áron van. Ha meg oda is merik írni, hogy kitűnő állapot, akkor talán olyan hulladék nem lehet. Vagy legalábbis talán törve nem volt.

Benzines a 2.0-es, a többi stimmel. :kacsint:
music