Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Lakás, háztartás  (Megtekintve 360764 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

csufár

• Megszállott
  • Autó: Toyota Prius+ Lounge 2013 Mazda MX-5 NB 2000
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #6030 Dátum: 2019.06.09 18:32:15 »
Koszi

DonPrego

• Megszállott
  • A Troll
  • Autó: Lancia k 2.0
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #6031 Dátum: 2019.06.12 23:28:49 »
Ohhh nem is számoltam be ELMŰ ügyem aktuális állapotáról:
-Előzmény: sikerült megütnöm a villanyóránkat, ami megállt, felhívtam szolgáltatót, akik megállapították hogy karcolásokat látnak a plombán. Majd 187e Ft kötbért kezdtek el rajtam követelni. Én kértem a mérő bevizsgálást, viszont amíg ezt "intézték" és a türelmemet kérték, az egészet eladták egy behajtó cégnek. Amikor ezek kezdtek el irogatni nekem, megkérdeztem hogy WTF, erre egyből lett pár napon belül időpont szakértői bevizsgálásra.
-Aktuális állapot: március 20.-án betekinthettem az eredménybe, ami nem jó. Node a hivatalosat a szolgáltatónak kell kiküldenie 30 napon belül. 2 hónap után megint írtam nekik hogy nem kaptam semmit, végül megkaptam tőlük.
"A plombák felületei egyenetlenek, nincsenek egy síkban, felületeiken kifényesedett foltok vannak. A koronás oldali lenyomatok rajzolatai el vannak lapítva, hiányosak. A baloldali zárópecsétnek a koronás, a jobboldalinak az évszámos oldalán látszik a visszazáráshoz használt köracél eszköz (lenyomatok nélküli vak záróbélyegző betét?) által hagyott körvonal. A jobboldali ólomplomba durván deformált; A plombafuratok a bemeneti oldalon nyitottak, a kimeneten erőteljesen ellapítottak. A zárópecsétek a barkácsolt, illetéktelen visszazárás tipikus nyomait viselik."
Mj.: a zárópecsétek 6mm átmérőjüek.
Képek
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer