Mindenféle > OFF-topic

Lakás, háztartás

<< < (1331/1332) > >>

robi (Robi):
Hát nem tudom, mi tavaly mély-felújitottunk (komplett födémcsere a földszinten, víz/hőszigetelés, padófűtés stb.) az egész projekt (80nm) tartott Áprilistól Októberig mert hol ez nem tudott jönni, hol az (közben ott laktunk). A szakágak egymásra épülnek nyilván.
Arról nem beszélve hogy egy csomó mindent mi magunk csináltunk meg, konkrétan az egész padlófűtést tokkal vonóval, osztó-gyűjtő bekötéssel (22 kör) ketten csináltuk az asszonnyal, mert aki bevállalta csak halogatott, halogatott... Inkább megvettem a szerszámot...
A burkolóval is júniusban egyeztettem, szeptemberre vállalta, októberbe jött...

KLaco:
Trógerek vannak, akik csak ígérgetnek. Nekünk a burkoló ismerős fél évre előre ad időpontot, de szokott is jönni amikor megígérte. Vizes ismerős fél év tingli tangli után most kezdett el nagy erővel dolgozni, mert nem volt meló. Kertész 1 hónapos határidővel jön. Nekünk az okosházszerelésből idén nem jött új projekt április 1ig, most jött 2 is.
De ezek az okosházak se kiszámíthatóak, már több projektünk van, ami 2-3 év alatt sem fejeződik be, mert vagy nincs pénz, vagy nem érnek rá, vagy nem halad a másik szakma, vagy a tulajnak nincs elképzelése a folytatásról. 

vd1234:

--- Idézetet írta: robi (Robi) - 2024.03.22 20:28:44 ---Hát nem tudom, mi tavaly mély-felújitottunk (komplett födémcsere a földszinten, víz/hőszigetelés, padófűtés stb.) az egész projekt (80nm) tartott Áprilistól Októberig mert hol ez nem tudott jönni, hol az (közben ott laktunk). A szakágak egymásra épülnek nyilván.
Arról nem beszélve hogy egy csomó mindent mi magunk csináltunk meg, konkrétan az egész padlófűtést tokkal vonóval, osztó-gyűjtő bekötéssel (22 kör) ketten csináltuk az asszonnyal, mert aki bevállalta csak halogatott, halogatott... Inkább megvettem a szerszámot...
A burkolóval is júniusban egyeztettem, szeptemberre vállalta, októberbe jött...

--- Idézet vége ---

Szüleim pont idén 40 éve építkeztek. Az időbeosztás azonos: áprilisban kezdték meg a régi épület elbontását és októberben költöztünk be az újba. Ugyanabban az évben.

robi (Robi):
Az szép lehetett.

robi (Robi):
https://telex.hu/gazdasag/2024/04/24/tartos-fogyasztasi-cikkek-jotallas-valtozas

     A jövőben a 10 000 forintot elérő, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén két év, 250 000 forint eladási ár felett három év lesz a kötelező jótállási idő.

Ha a jótállási idő alatt a fogyasztási cikket már háromszor megjavították, mégis elromlik, azt kötelesek nyolc napon belül kicserélni.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése