Mindenféle > OFF-topic

Lakás, háztartás

<< < (2/1331) > >>

robi (Robi):

--- Idézetet írta: bgabor - 2009.05.21 12:43:59 ---Parabolaantenna nem nagyon jöhet szóba, mert a tulaj nem engedi fúrni a falat.

--- Idézet vége ---
Erkély nincs? Létezik nagyon jó erkélykonzol, amit csak rá kell csavarozni az erkély korlátjára, vagy valamijére.

robi (Robi):

--- Idézetet írta: murray - 2009.05.21 12:49:58 ---Robi, annyit tudok ezugyben h én is tavaly vettem ormányos klimát és énis néztem ezeket de a fickok akik a meloban csinálták a klimát  a szerverszobaban
azt mondtak h ez nem jo. ha úgyis fúrni kell a falat akkor meg nem jobb a split?

--- Idézet vége ---
Az orrmányos valóban nem jó, azért kerülöm. Nem hatékony, zabálja a villanyt, alig hűt valamit.
A mobil-split hatékonysága megközelíti a normál split-ét. Normál split nem jöhet szóba, mert a kültéri egység rögzített elhelyezése macerás. A szerelése aranyárban van. A mobilitás viszont kulcsfontosságú.

bgabor:

--- Idézetet írta: robi - 2009.05.21 13:12:38 ---
Erkély nincs? Létezik nagyon jó erkélykonzol, amit csak rá kell csavarozni az erkély korlátjára, vagy valamijére.

--- Idézet vége ---

De van, csak hogyan viszem be a lakásba a vezetéket?

robi (Robi):

--- Idézetet írta: bgabor - 2009.05.21 13:48:53 ---
--- Idézetet írta: robi - 2009.05.21 13:12:38 ---
Erkély nincs? Létezik nagyon jó erkélykonzol, amit csak rá kell csavarozni az erkély korlátjára, vagy valamijére.

--- Idézet vége ---

De van, csak hogyan viszem be a lakásba a vezetéket?

--- Idézet vége ---

Ablakkábellel, én egy ilyet pont most használok is.

bgabor:

--- Idézetet írta: robi - 2009.05.21 14:09:53 ---
Ablakkábellel, én egy ilyet pont most használok is.

--- Idézet vége ---


Hmm, ez érdekes.... Na most én abszolút nem értek ehhez az egész parabolaantennás sztorihoz. Milyen castornákat lehet így egyáltalán befogni?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése