Szerző Téma: Corolla Verso  (Megtekintve 1526966 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Corolla Verso
« Válasz #30 Dátum: 2004.05.13 11:14:18 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
De ha megnézed, hogy miket kapsz érte (összeadva már van benne valami :))

Ez így rendben is van, csak ugrásnak nagy.  :shock:  Legalább megfelezhették volna egy közbülső felszereltséggel, úgy már nem olyan drámai a hatás.  :o
És mondjuk azt sem értem, hogy a Terra modellbe miért nem fér be a ködlámpa?  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

DATMAN

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
Corolla Verso
« Válasz #31 Dátum: 2004.05.13 11:31:24 »
Ajajj ( :oops: ) (bee-bee-bee)  :D

Dman

Idézetet írta: "MiCKEY"
Na ennyit a kedves fórumozók odafigyeléséről :) (tisztelet a kivételnek)
bök: Tartalomjegyzésk / Márkakereskedők
és a megjelent oszlokok: Témák, Válaszok, Szerző, Megtekintve, Legutolsó üzenet.

Ugye, hogy ugye?
bííííííííííííííírkáááák  :wink:  :haha:
.4 HB Corolla

DATMAN

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
Corolla Verso
« Válasz #32 Dátum: 2004.05.13 11:38:02 »
Igazad van, a ködlámpa a Corollában is benne van Terra felszereltségnél, emiatt nem érzem következetesnek a Verso árlistáját. Már a kartámasz sem fért bele, nekem az alap 1.4 -es Corollában benne van....
Valóban hiányzik mondjuk egy LUNA köztes felszereltség.
Szerintetek nem túl sok az alapára a Versonak? Az öt üléses 4.910.000 Ft, míg mondjuk az OFF  Focus C-Max ON alapára 3.900.000 Ft. Tudom hogy jobban felszerelt a Verso és hogy Toyota, de elég nagy az eltérés, nem?

DATMAN

Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "MiCKEY"
De ha megnézed, hogy miket kapsz érte (összeadva már van benne valami :))

Ez így rendben is van, csak ugrásnak nagy.  :shock:  Legalább megfelezhették volna egy közbülső felszereltséggel, úgy már nem olyan drámai a hatás.  :o
És mondjuk azt sem értem, hogy a Terra modellbe miért nem fér be a ködlámpa?  :roll:
.4 HB Corolla

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Corolla Verso
« Válasz #33 Dátum: 2004.05.13 13:41:44 »
Szerintem az árakat a kategória tetejéhez lőtték be, mint tavaly a Mazda a 3-as modellnél (nem is látok belőle túl sokat szaladgálni). Valószínüleg bíznak nagyon az eladásokban. Ha nem fog menni, akkor a felszereltségen fognak kicsit módosítani, mint 2003-ban a Corollánál. Gondolom.  :roll:
Egyébként azt nem értem, hogy miért nem lehet mondjuk vagy 3-4 felszereltségi szintet beállítani, hogy minden pénztárcához legyen egy variáció. Az, hogy van egy (elég jól) felszerelt Terra, aztán plusz 630-ért egy Sol és más semmi... Ha a nekem tetsző extrákat meg pluszba kérném, akkor elég drágán számítanák meg (pl ködlámpa 130e-ért).  :(
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

baranyas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 181
Corolla Verso
« Válasz #34 Dátum: 2004.05.13 19:29:10 »
Idézetet írta: "SZegecs"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "MiCKEY"
... vagy csak egyszerüen olvassák a fórumot :)

Ennyit azért nem feltételeznék róluk, inkább a levél...

Naaaaaa V. Péter TMH Marketing direktor pl. !!!!!!


 TMH is válaszolt   :roll:  :wink: :

 
 " Tisztelt Baranyai István Úr!
 
 Köszönjük a Toyota honlapunkra eljuttatott levelét.
 Sajnálattal értesültünk az elmaradt tesztvezetésről, amelyről
 beszámolt nekünk. Felvettük a kapcsolatot az érintett
 márkakereskedőnkkel. Kollégáink sajnálatukat fejezték ki az eset
 miatt, és tájékoztattak bennünket, hogy felveszik Önnel a kapcsolatot
 egy sikeres tesztvezetés megvalósításának céljából. Reméljük, hogy az
 új Corolla Verso kipróbálásának élménye feledtetni tudja majd az Önt
 ért kellemetlenséget.
 Ismételten köszönjük, hogy megkeresett bennünket.
 
 Üdvözlettel
 
 Liszkai Beatrix
 vevőszolgálati operátor "

--------------------------------------------------------

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Corolla Verso
« Válasz #35 Dátum: 2004.05.13 20:54:13 »
Korrekt cég ez a Toyota.
Akárcsak a termékük :-D
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Corolla Verso
« Válasz #36 Dátum: 2004.05.13 21:19:42 »
Ilyenkor azért jó dolog, hogy van ez a fórum, hogy ilyet is megtudunk.  8)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Corolla Verso
« Válasz #37 Dátum: 2004.05.14 08:57:07 »
Tegnap isnét megnézegettem a Versot, míg szervizre vártam. Ami kimaradt az exkluzív tesztből:
- ezen a példányon Dunlop SP Sport 3000 gumik voltak, nagyon trendi mintázattal  :lol:
- beállítottam magamnak a vezetőülés, kormányt jó kényelmesre, majd beültem magam mögé - a térdem rendesen hozáért a vezetőülés hátához. Ami kellemetlenebb volt, hogy van rajta az a zseb és abban van valami kemény merevítő. Na az nagyon nyomta a lábam.
- nagyon baró, hogy kiszálláskor lefelé kell lépni és nem mélyről erőltetni a feltápászkodást!
- negatívum, hogy a kocsi elején a lökös legalső része is le van fényezve. Ez egy magasabb padkához állásnál súlyos ezreseket jelent. A Corollán legalább ez fekete, cserélhető műa.
- a kocsi eleje eléggé lent van, csak kézzel mértem, de olyan 15-17 cm lehet.
- a hátulja viszont anná magasabb, szerintem padkához inkább tolatni kell, mint szemmel beállni.
- a pótkerék elég érdekes módon szedhető elő - alulról van felfogatva, a csomagtéren kívül van a kocsi alján.
- a könyöktámasz nekem túl magasan van, kényelmetlen. De milyen lehet egy tőlem alacsonyabb embernek?
- a kormány bőrborítását nagyon jól álcázzák, teljesen poliuretánnak tűnik.
- a metálfény 95e-es felára kicsit húzós (persze tudom, sok a fémfelület...)

Egyelőre ennyi. Amúgy egyre jobban tetszik.  8)
- a gázpedál ellenereje jónak tűnt
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

DATMAN

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
Corolla Verso
« Válasz #38 Dátum: 2004.05.14 09:50:04 »
Az előző Verso metálfény felára 50.000 Ft volt, mint a Corollánál.  
Ez már inkább "Avensises" ár, vajon az autó is közelebb van az Avensishez?

DM


Idézetet írta: "whis"
Tegnap isnét megnézegettem a Versot, míg szervizre vártam. Ami kimaradt az exkluzív tesztből:
- ezen a példányon Dunlop SP Sport 3000 gumik voltak, nagyon trendi mintázattal  :lol:
- beállítottam magamnak a vezetőülés, kormányt jó kényelmesre, majd beültem magam mögé - a térdem rendesen hozáért a vezetőülés hátához. Ami kellemetlenebb volt, hogy van rajta az a zseb és abban van valami kemény merevítő. Na az nagyon nyomta a lábam.
- nagyon baró, hogy kiszálláskor lefelé kell lépni és nem mélyről erőltetni a feltápászkodást!
- negatívum, hogy a kocsi elején a lökös legalső része is le van fényezve. Ez egy magasabb padkához állásnál súlyos ezreseket jelent. A Corollán legalább ez fekete, cserélhető műa.
- a kocsi eleje eléggé lent van, csak kézzel mértem, de olyan 15-17 cm lehet.
- a hátulja viszont anná magasabb, szerintem padkához inkább tolatni kell, mint szemmel beállni.
- a pótkerék elég érdekes módon szedhető elő - alulról van felfogatva, a csomagtéren kívül van a kocsi alján.
- a könyöktámasz nekem túl magasan van, kényelmetlen. De milyen lehet egy tőlem alacsonyabb embernek?
- a kormány bőrborítását nagyon jól álcázzák, teljesen poliuretánnak tűnik.
- a metálfény 95e-es felára kicsit húzós (persze tudom, sok a fémfelület...)

Egyelőre ennyi. Amúgy egyre jobban tetszik.  8)
- a gázpedál ellenereje jónak tűnt
.4 HB Corolla

DATMAN

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
Corolla Verso
« Válasz #39 Dátum: 2004.05.14 09:56:42 »
whis!

Láttál színes prospektus az új Versohoz?

dm
.4 HB Corolla

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Corolla Verso
« Válasz #40 Dátum: 2004.05.14 19:43:36 »
Prosit nem láttam kirakva, bár nagyon nem figyeltem. Mondjuk ki nem verte a szemem, tehát olyan sok nem lehetett, ha volt is. Viszont a repianyagból volt rengeteg: ez egy papírkártyába ragasztott tükörlapot jelent  :wink:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Vektorigo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
    • http://vektorigo.uw.hu
Corolla Verso
« Válasz #41 Dátum: 2004.05.15 02:24:50 »
Idézetet írta: "whis"

- a pótkerék elég érdekes módon szedhető elő - alulról van felfogatva, a csomagtéren kívül van a kocsi alján.


..és feltételezem, hogy belülről, a csomagtérből kell leereszteni egy csavarral.
Ennek azért van előnye, amit a sharannál már tapasztaltunk:
Utazás, csomagtartó telipakolva csomagokkal, defekt! A csomagok kipakolása helyett, csak annyi helyet kellett kitúrni, hogy a csavarkulccsal hozzáférjünk a pótkerék leeresztő csavarhoz. Így megúszható, hogy mondjuk a hóba kipakold a táskákat, amíg kereket cserélsz... :)
url=http://vektorigo.uw.hu/]vektorigo.uw.hu[/url]
"Toyota? Az minden mennyiségben jöhet! Szerintem ez tök egyszerű, SZERINTEM" /  [size=12] 40 [/b][/size]

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Corolla Verso
« Válasz #42 Dátum: 2004.05.15 08:04:51 »
Idézetet írta: "DATMAN"
whis!

Láttál színes prospektus az új Versohoz?

dm


A jövő héten szállítják ki a kereskedésekbe... Most még csak egylapos van, az a bizonyos "műszaki lap" és annak is az első kiszállított darabjai (legtöbb helyen még az van) rossz méretadatokkal jöttek. Tehát prosit a jövő héttől ....
ÁÁ  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Corolla Verso
« Válasz #43 Dátum: 2004.05.15 21:14:07 »
Idézetet írta: "Vektorigo"
..és feltételezem, hogy belülről, a csomagtérből kell leereszteni egy csavarral.
Ennek azért van előnye, amit a sharannál már tapasztaltunk:
Utazás, csomagtartó telipakolva csomagokkal, defekt! A csomagok kipakolása helyett, csak annyi helyet kellett kitúrni, hogy a csavarkulccsal hozzáférjünk a pótkerék leeresztő csavarhoz. Így megúszható, hogy mondjuk a hóba kipakold a táskákat, amíg kereket cserélsz... :)

Idáig OK is, de mit csinálsz, amikor kicseréted a kereket? A koszos lukas kereket hova teszed? Vagy hogy lehet feltenni a kocsi aljára? Pláne este? Vagy kell tenni egy vízálló szerelőlepedőt és anorákot a csomagtartóba, de legalább is egy váltás ruhát?  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

dió

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
Corolla Verso
« Válasz #44 Dátum: 2004.05.16 08:37:27 »
A Citroen Xsaran teljesen jól működött...
Volt egy fémtartó alul, ami szépen lenyílt és egyszerűen be lehetett tenni a koszoss kereket és utána szépen lehetett rögzíteni. A Verso-t még nem láttam.
dv:Dió

Toyota Corolla 2003 1.4 HB Terra
Toyota Corolla 2005 1.4D Luna (céges) [size=18]6 [/size]