Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Corolla Verso  (Megtekintve 939914 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

feconike

• Néha itt van
Re:Corolla Verso
« Válasz #6795 Dátum: 2020.07.09 12:37:00 »
Úgyis kell mennem a villamossági szerelőmhöz, majd lepasszolom neki.
Egyébként köszönöm a tanácsot.

A helyzet a következő.
Maga a szivargyújtó aljzat működik.
GPS töltő, bedugva világít, szivargyújtó melegszik.
A kamera nem működik az elsőben, hátsóban viszont semmi baja.
Ilyenkor mi a teendő?

big_mafa

• Mindig itt van
« Válasz #6796 Dátum: 2020.07.28 17:58:52 »
Sziasztok,

2005-ös Corolla Verso automata klímájával kérdeznék...
Már jó ideje hallom, hogy az állítómotorok nyüszögnek, de nem vettem rá magam az utánajárásra - nem is csinálta mindig (szerintem az a motor csinálta, ami azt állítja hogy hova jöjjön a levegő), és annyira nem volt erőlködős hangja.
Most viszont a sebváltó környékéről már igen erőlködő, szenvedő nyöszörgéseket produkál, nemtom milyen motor, mert totál random csinálja. Attól félek, valami hamar fel fogja adni így.

Hogy lehet a szellőztető komponensekhez hozzáférni?
Neten keresgéltem, de nem találtam hozzá semmi videót vagy leírást :( A Toyodiy oldalon sem találok ehhez releváns infót. Valaki csinált már ilyet? Mennyire kell szétbobázni a műszerfalat? Hogy kezdjek neki? Egyáltalán otthon ez megbontható, vagy felejtsem el?

Köszönöm!

kohlsound1

• Újonc
  • *
« Válasz #6797 Dátum: 2020.08.02 16:19:03 »
Üdv. Mi a tapasztalat 2,2 D4D toyota corolla versoval kapcsolatban? Érdemes ilyen motor típust vásárolni. 2008 as évjáratban gondolkodom.

Tapatalkkal küldve az én SM-G965F eszközömről

big_mafa

• Mindig itt van
« Válasz #6798 Dátum: 2020.08.03 17:46:30 »
Sziasztok,

2005-ös Corolla Verso automata klímájával kérdeznék...
Már jó ideje hallom, hogy az állítómotorok nyüszögnek, de nem vettem rá magam az utánajárásra - nem is csinálta mindig (szerintem az a motor csinálta, ami azt állítja hogy hova jöjjön a levegő), és annyira nem volt erőlködős hangja.
Most viszont a sebváltó környékéről már igen erőlködő, szenvedő nyöszörgéseket produkál, nemtom milyen motor, mert totál random csinálja. Attól félek, valami hamar fel fogja adni így.

Hogy lehet a szellőztető komponensekhez hozzáférni?
Neten keresgéltem, de nem találtam hozzá semmi videót vagy leírást :( A Toyodiy oldalon sem találok ehhez releváns infót. Valaki csinált már ilyet? Mennyire kell szétbobázni a műszerfalat? Hogy kezdjek neki? Egyáltalán otthon ez megbontható, vagy felejtsem el?

Köszönöm!

Naszóval a kesztyűtartót ha kiveszem, remekül látszik az állító mechanizmus (befúvás és hőmérséklet). Persze most nem nyüszög...

iop111

• Újonc
  • *
  • Autó: Corolla Verso
« Válasz #6799 Dátum: 2020.08.04 14:58:15 »
Sziasztok! 2005-ös, 1.8-as benzines, MMT-s Corolla Versom van. Nemrég vettem észre, hogy bármilyen pici gázadásnál sistergésre emlékeztető hangot hallok a motortér felől. Bármelyik fokozatban. Ha üresben van és gázt adok, akkor nem jön a hang. Van valakinek tippje, hogy mi lehet? Köszi!