Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Corolla Verso  (Megtekintve 574908 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

robi (Robi)

• Klubtag
  • Megszállott
  • Autó: Yaris'08+Verso'16
Re:Corolla Verso
« Válasz #5790 Dátum: 2018.01.10 16:00:26 »
Már túl sok időt vesztettél el a hiba megoldásának keresésével. Csavarok ki, régi gumi le, mintájára biciklibelsőből másikat kivág, fordított sorrendbe vissza. Jobb lesz mint a gyári.

lef818

• Néha itt van
  • Autó: Toyota corolla verso
« Válasz #5791 Dátum: 2018.01.10 19:14:37 »
Ez nem elkopott, hanem lezúzták valahogy. Győző megoldotta, nincs is értelme másképp.  :clap: :szemez:

kocka

• Újonc
  • *
« Válasz #5792 Dátum: 2018.01.13 19:53:06 »
Sziasztok,

Toyota Corolla Verso-ra igaz az, hogy a kárpit kevés nedvesség (pl. tisztítási próbálkozás vizes ronggyal) hatására is elenged és felgyűrődik? Már több példányt is láttam, amiben úgy nézett ki az ajtókon levő kárpit ragasztója elengedett. Ez típushiba, vagy pont olyan példányokat láttam, amire nem vigyáztak?

Köszi,

kocka

Pimpa

• Kezdő
  • **
  • Autó: Corolla Verso 1.8 Sol+ MMT
« Válasz #5793 Dátum: 2018.01.14 08:59:51 »
Sajnos igaz, ez típusiba. A miénk egy hosszabb út alkalmával a sok támaszkodástól és könyökléstől engedte el.
Sziasztok,

Toyota Corolla Verso-ra igaz az, hogy a kárpit kevés nedvesség (pl. tisztítási próbálkozás vizes ronggyal) hatására is elenged és felgyűrődik? Már több példányt is láttam, amiben úgy nézett ki az ajtókon levő kárpit ragasztója elengedett. Ez típushiba, vagy pont olyan példányokat láttam, amire nem vigyáztak?

Köszi,

kocka

Ajax

• Újonc
  • *
  • Autó: Toyota Corolla Verso 1.8 vvti
« Válasz #5794 Dátum: 2018.01.15 13:13:27 »
Sziasztok! Honnan lehetne beszerezni 21-es gyari kerekkulcsot illetve atalakitot a potkerek fel-leengedesehez? Vagy esetleg nincs valakinek elado?

Silent

• Megszállott
  • Autó: '05 Toyota Avensis Wagon 1.8VVTi Sol Technic
« Válasz #5795 Dátum: 2018.01.15 16:29:19 »
Sziasztok! Honnan lehetne beszerezni 21-es gyari kerekkulcsot illetve atalakitot a potkerek fel-leengedesehez? Vagy esetleg nincs valakinek elado?
Ha az újszerű állapot az elsődleges akkor márkaszervízben cikkszám alapján rendelve. Ha az ár az elsődleges, akkor főoldalon menüben ott van a Toyota bontók listája.