Szerző Téma: Corolla Verso  (Megtekintve 1546287 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: Corolla Verso
« Válasz #2070 Dátum: 2009.06.12 13:09:54 »
Amúgy valami baja van a jószágnak így háromévesen, vagy sok km röpült bele, hogy mindenképp el akarod adni?
Nincs semmi baja és "mindenképp" nem is akarom eladni. Csak általában 3 évesen szoktam kocsit cserélni és most éppen "kapóra jött" (volna) az új Verso. Amúgy olyan 53 ezer km van benne. :hmmmm:
Lehet, hogy megvárom az új Priust... ;)
De azért most, a nyílt hétvégén beleülök egy új Verso-ba. Az még ingyen van. :)
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.12 13:13:28 írta Sanyesz »

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Corolla Verso
« Válasz #2071 Dátum: 2009.06.12 14:17:00 »
Tudod mit? Végy egy új Priust és három év múlva találkozzunk!  ;)

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 907
Corolla Verso üleshuzat
« Válasz #2072 Dátum: 2009.06.14 11:30:29 »
Üdv, Normális, mérethelyes üléshuzatot keresek a Versóba. Amit pár éve vettem és a papirján (Metroban) szerepelt a Verso az nem igazan illeszkedett. Néha láttam az első ulésekre gyári ajánlatokat (Toyota magazinban) de most azt se találom. Kösz.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Corolla Verso üleshuzat
« Válasz #2073 Dátum: 2009.06.14 18:24:03 »
Üdv, Normális, mérethelyes üléshuzatot keresek a Versóba. Amit pár éve vettem és a papirján (Metroban) szerepelt a Verso az nem igazan illeszkedett. Néha láttam az első ulésekre gyári ajánlatokat (Toyota magazinban) de most azt se találom. Kösz.

Varratason nem gondolkodsz? Nekem kompletten volt 20 (16 az alapar, de en kerettem bele Toyota jel himzest es ket kulonbozo anyagbol van). Ha erdekel kuldok kepeket meg elerhetoseget.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 907
Re: Corolla Verso üleshuzat
« Válasz #2074 Dátum: 2009.06.15 20:13:32 »
Üdv, Normális, mérethelyes üléshuzatot keresek a Versóba. Amit pár éve vettem és a papirján (Metroban) szerepelt a Verso az nem igazan illeszkedett. Néha láttam az első ulésekre gyári ajánlatokat (Toyota magazinban) de most azt se találom. Kösz.

Varratason nem gondolkodsz? Nekem kompletten volt 20 (16 az alapar, de en kerettem bele Toyota jel himzest es ket kulonbozo anyagbol van). Ha erdekel kuldok kepeket meg elerhetoseget.

Hmm, köszi, érdekes lehet.
legyszi kuld el priviben.

benike6110

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re: Corolla Verso üleshuzat
« Válasz #2075 Dátum: 2009.06.20 16:20:48 »
Üdv, Normális, mérethelyes üléshuzatot keresek a Versóba. Amit pár éve vettem és a papirján (Metroban) szerepelt a Verso az nem igazan illeszkedett. Néha láttam az első ulésekre gyári ajánlatokat (Toyota magazinban) de most azt se találom. Kösz.

Varratason nem gondolkodsz? Nekem kompletten volt 20 (16 az alapar, de en kerettem bele Toyota jel himzest es ket kulonbozo anyagbol van). Ha erdekel kuldok kepeket meg elerhetoseget.

Hmm, köszi, érdekes lehet.
legyszi kuld el priviben.

Sziasztok! Ez engem is érdekel,. ide is fel lehetne rakni. köszi. Úgy sincs nagy forgalom.


Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 907
Re: Corolla Verso üleshuzat
« Válasz #2076 Dátum: 2009.06.20 22:42:31 »
Hat, nem tudom, hogy szabad-e... gondolom, hogy Te is minosegi uleshuzatot keresel a Googleval :-)
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.20 22:46:15 írta kleingy »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Corolla Verso üleshuzat
« Válasz #2077 Dátum: 2009.06.21 19:07:15 »
Hat, nem tudom, hogy szabad-e... gondolom, hogy Te is minosegi uleshuzatot keresel a Googleval :-)
Szabad. A kéretlen reklám tilos. Mondjuk idejön egy kereskedő, vagy szolgáltató és kérés nélkül marketingezik. Na az tilos. Deha egy fórumtárs segít a másiknak beszerezni ezt-azt, ráadásul felkérésre, az nem tilos. Sőt, ezért vagyunk itt!  És érdekelne engem is. Amúgy.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Corolla Verso
« Válasz #2079 Dátum: 2009.06.22 12:21:11 »
Felhívtam. 18E az 5 ülésre tokkal-vonóval. Egész baráti.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Satriani

  • Vendég
Re: Corolla Verso
« Válasz #2080 Dátum: 2009.06.22 13:56:36 »
Nagyon faja a hímzett logó, meg látom, figyeltek az oldalsó lufikra is.

 :clap:

tartlev

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re: Corolla Verso
« Válasz #2081 Dátum: 2009.07.01 20:29:52 »
Sziasztok,

tudom, hogy vissza kellene olvasnom, mert már biztosan írtátok valaki, de 2 órája született meg a 3. gyerkőc a családban így nincs túl sok időm  :) és holnap korán reggel mennem kell megnézni egy Versot, ezért kérek inkább segítséget (ma láttam meg a hirdetést és foglaló nélkül holnapig nem adják ki másnak). KNJ-s rendszámú 1.8 MMT-s SOL Verso, nagyon kevés km-rel (<30e), 3.6M.
Ez szerintetek mennyire jó ár? A hirdetések alapján nekem elég jónak tűnik.
A kevés km miatt gondolom még gyári guminak kell rajta lenni, meg tudnátok mondani, hogy milyennel jöttek ezek gyárilag?
Sajnos ma már nem tudtam rákérdezni a TMH-nál, hogy rendszám vagy más alapján utána lehet kérdezni egy autónak náluk, érdemes próbálkozni? Az érdekelne, hogy a gyári 3 éves garancia érvényes-e még rá (nem történt bármi, amiről tudnak és ami miatt már nem érvényes rá, pl. chip tuning vagy ilyesmi), nem volt-e szervizben több km-rel, stb.

Illetve mi az, amit érdemes megnézni rajta pluszban vagy ami típushiba lehet (azon kívül persze, hogy kipróbálom, benézek a motortérba, kipróbálom az elektromos kütyüket, stb.). Meg persze megpróbálom megtudni az alvázszámot, hogy az MMT-s visszahívásos cserés akcióban érintett lehet-e vagy sem.

Köszi előre is a segítséget mindenkinek!

benike6110

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 76
Re: Corolla Verso
« Válasz #2082 Dátum: 2009.07.01 20:56:41 »
Sziasztok,

tudom, hogy vissza kellene olvasnom, mert már biztosan írtátok valaki, de 2 órája született meg a 3. gyerkőc a családban így nincs túl sok időm  :) és holnap korán reggel mennem kell megnézni egy Versot, ezért kérek inkább segítséget (ma láttam meg a hirdetést és foglaló nélkül holnapig nem adják ki másnak). KNJ-s rendszámú 1.8 MMT-s SOL Verso, nagyon kevés km-rel (<30e), 3.6M.
Ez szerintetek mennyire jó ár? A hirdetések alapján nekem elég jónak tűnik.
A kevés km miatt gondolom még gyári guminak kell rajta lenni, meg tudnátok mondani, hogy milyennel jöttek ezek gyárilag?
Sajnos ma már nem tudtam rákérdezni a TMH-nál, hogy rendszám vagy más alapján utána lehet kérdezni egy autónak náluk, érdemes próbálkozni? Az érdekelne, hogy a gyári 3 éves garancia érvényes-e még rá (nem történt bármi, amiről tudnak és ami miatt már nem érvényes rá, pl. chip tuning vagy ilyesmi), nem volt-e szervizben több km-rel, stb.

Illetve mi az, amit érdemes megnézni rajta pluszban vagy ami típushiba lehet (azon kívül persze, hogy kipróbálom, benézek a motortérba, kipróbálom az elektromos kütyüket, stb.). Meg persze megpróbálom megtudni az alvázszámot, hogy az MMT-s visszahívásos cserés akcióban érintett lehet-e vagy sem.

Köszi előre is a segítséget mindenkinek!

Szia! Az alváz szám alapján meg tudják mondani, hogy mikor, hol, hány kilóméterrel volt szakszervízben, hol helyezték üzembe, akárhol Európában. 2 év és 45e km után nincs panaszom. Gratulálok a gyermekhez.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Corolla Verso
« Válasz #2083 Dátum: 2009.07.02 01:10:29 »
Üdv a fórumon! Grat. a gyerekhez, és az elhatározáshoz a Toyota felé :)

Rendszám alapján bármelyik szervizben meg tudják nézni az alvázszámot, az alapján pedig az esetleges garanciális javításokat.
A nem garanciális szervizlátogatásokat csak az adott szerviz tudja megmondani (ha akarja), ahova hordták.
A 3 éves garancia az első forgalombahelyezéstől érvényes 3évig. A rendszám alapján ez még néhány hónap lehet, október-november környékére saccolom :)
Az MMT-től ne félj, olvasd el az utolsó ~15 hozzászólást itt az  MMT-s topicban.


Továbbá hasznos olvasmány lehet az  Általános/Mire figyeljünk használtautó vásárlásakor? topic.
kisa
born to ride

tartlev

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re: Corolla Verso
« Válasz #2084 Dátum: 2009.07.02 10:55:06 »
Köszönöm a gratulációkat és az infókat :)

Megnéztem ma reggel az autót, néhány kisebb karcolástól, jobb első sárvádő újrafényezéstől és egy tömítés környéki olajcsepegéstől eltekintve tipp és topp.
2006/12 évjárat, ~23e km, nem is lenne más várható. Nem csörög, nem zörög, amit kipróbáltam az működik és még alkudni is sikerült kicsit, így most 3.5M az ára.
A TMH-nak küldtem emailt, azt mondták fél óra alatt lecsekkolják, hogy érvényes-e még rá a gyári garancia, stb.
Az volt kicsit aggasztó, hogy a felvételi adatlapra az volt írva, hogy a szervizkönyben nincs vezetve a kötelező, de ezt később pótolták... Nem túl bizalomgerjesztő, de az állapota alapján abszolút hihető a km.
Illetve még a fólizását kérdezik meg, mert műbizonylat nincs csatolva. Lehet, hogy e zgyári és akkor ne is kell? Rendelhetó vajon ilyen esetleg a fekete autókhoz gyárilag?

Azt még nem tudja valaki, hogy abban az időszakban a gyári gumi Dunlop Sport 3000 volt vagy sem? Az van rajta, az is szép állaptoban.

Remélem ma délutánra minden infó visszajön és akkor tip tapp tarap tiptarapp, lesz egy tuti király kis családi kocsink a mostani gyufásdoboz (Ibiza) helyett :)

A szervizben éppen most nézik a telefon másik végén, egyelőre semmi pluszt nem látnak róla, minden a szervizkönyv szerinti, zupppa!

Ez az amúgy, szerintem k. jól néz ki :)

Update: MMT visszahívásos kampányban viszont érintett, úgyhogy egy biztos utam az Extracare és az MMT miatt tuti lesz a szervizbe, de sebaj, legalább tudom!


[a csatolmányt egy admin törölte]
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.02 10:57:25 írta tartlev »