Szerző Téma: Corolla Verso  (Megtekintve 1540301 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Corolla Verso
« Válasz #195 Dátum: 2005.01.16 10:44:07 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Les0130"
Na átraktam a képet egy másik szerverre...

Csak URL-t szúrok.
http://img.tar.hu/les0130/size2/10486239.jpg?1105709031&4c110465c700814784974211caca6263


Ez valahogy nem jön össze neked :(


Milyen egyszerű lenne feltölteni a honlapra mint klubtag :)

Les0130

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 354
Corolla Verso
« Válasz #196 Dátum: 2005.01.17 09:21:20 »
vazzeg..ilyen nincs :twisted:  Hát akkor éjszakai fények nélkül maradunk... :cry:

omega

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Corolla Verso
« Válasz #197 Dátum: 2005.01.19 19:22:18 »
Üdvözlet MIndenkinek
Csak az jutott eszembe , hogy mi van akkor ha a kuplungkapcsoló elromlik, és az autó nem indítható? Ugyanis csak teljesen kinyomott kuplungpedálnál gyullad ki a zöld lámpa az indítógombon.
Van-e valami vészüzem vagy hívni kell az assistanse-ot.
Arra lennék még kiváncsi , hogy az új Corolla Verso az Avensis kormányoszlopát kapta-e meg.
Aki tudja mondja meg. Csak elméletileg érdekel az autóval semmi probléma .
Üdvözlettel OMEGA (93)

TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 TERRA

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 907
Corolla Verso
« Válasz #198 Dátum: 2005.01.20 17:55:07 »
nezzetek meg a www.toyota.be-t, lehet válogatni a francia és holland nyelv között...
De a lényeg (Verso) megtalálható, azaz a Terra, a Luna és a Sol.
Most a Bussiness Line ingyenben jár a Lunához ami a navigációs rendszert és a tolatoradart jelenti.
Az 1.8-as benzinest 20 ezer eur körul meg lehet kapni. Ebben minden biztonsági cucc benne van mint a Sol-ban.
Ja és a kocsikat ugyan abban a Török gyarban szerelik össze, csak a volt gyarmatnak "egyszerusitett" formában.... ezek szerint.

Most jo kérdés, hogy miért nem hozza a teljes palettát a hazai Totoja... értelmes választ nem tudok rá, talán ha esetleg megirnák....
pl. álnéven stb....

Idézetet írta: "Misi"
Teljesen egyetértek Magic véleményével. Én sem értem miért kell ennyire leszűkíteni a választékot. Nem értem miért nem lehet felvenni a kínálatba többféle felszereltséget vagy motort. Olyan sokba kerül 2 oldallal kibővíteni a katalógust? Szerintem a piacnak kellene eldönteni az igényeket, nem a vezérképviseletnek. Végül is fogyasztói társadalomban élünk, vagy mi.
Egyébként amikor tavaly Ausztriában nyaraltunk, benéztem ottani Toyota kereskedésekbe, egy kicsit érdeklődni. Hát, vannak különbségek. Hoztam katalógust (akkor nálunk még nem volt a ráncfelvarrott Corolláról csak 1 lap.), abban van Luna, mivel ott az is megy. Arról nem is beszélve, hogy ott a Sol csomaghoz is jár a menetstabilizáló, nálunk csak a T-Sport szinthez adják...
Még mindíg nem vagyunk egyformán kezelve...

omega

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Corolla Verso
« Válasz #199 Dátum: 2005.01.23 14:11:09 »
Üdv mindenkiek!
Akit érdekel: 2004 07 havi corolla verso 1,6 terra sötétszürke színben 12100km-rel eladó 4299000ft-ért az élessaroknál lévő autókereskedésben
Üdvözlettel OMEGA  93

COROLLA VERSO 1,6 TERRA

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Corolla Verso
« Válasz #200 Dátum: 2005.01.24 11:21:55 »
Idézetet írta: "omega"
Üdv mindenkiek!
Akit érdekel: 2004 07 havi corolla verso 1,6 terra sötétszürke színben 12100km-rel eladó 4299000ft-ért az élessaroknál lévő autókereskedésben
Üdvözlettel OMEGA  93

COROLLA VERSO 1,6 TERRA

Annál a kereskedésnél találtam egy Corollát 74000 km-el az órájában és 180 000 km-el a motorjában. :-(
Szóval aki meg akarja venni, nézzen utána alaposan!
Attila 31
  - Avensis
- Prius

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Corolla Verso
« Válasz #201 Dátum: 2005.01.24 12:49:58 »
Idézetet írta: "afekete"
snél találtam egy Corollát 74000 km-el az órájában és 180 000 km-el a motorjában. :-(
Szóval aki meg akarja venni, nézzen utána alaposan!

Hogy szúrtad ki a 180.000-et?

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Corolla Verso
« Válasz #202 Dátum: 2005.01.24 15:04:24 »
Idézetet írta: "squiddy"
Idézetet írta: "afekete"
snél találtam egy Corollát 74000 km-el az órájában és 180 000 km-el a motorjában. :-(
Szóval aki meg akarja venni, nézzen utána alaposan!

Hogy szúrtad ki a 180.000-et?

Rendszámtáblatartóból kiderült, hogy hol szervizelték. Felhívtam őket, elmondtam miről van szó. Megnyugtattak, hogy 2 hónapja volt kötelezőn. Szuper, mondom biztos a 75ezres. Ha már így rákérdeztem, akkor megmondja, hogy az a 180 ezres volt. Köszi. (Amúgy sokmindent nem mondhatnak el addig, míg nem tiéd az autó.
Kormányt, pedálokat cserélték, vagy valamit csináltak vele, mert nem volt kopott. Kárpit, váltógomb, ülés pöpec volt.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

omega

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Corolla Verso
« Válasz #203 Dátum: 2005.01.24 19:13:52 »
Üdv mindenkinek!
Tegnap kint jártam a nagykörösi úti autópiacon ( egy barátom kért meg , hogy nézzek meg egy használt autót , le tudtam róla beszélni).
Az egész piacon egyetlen autót sem láttam ami megdobbantotta volna a szívem. Agyonpolirozott autók, rengeteg autókereskedő, nagyon kevés a magáneladó. A használtautó vételnél igen magas 11-13%-os hitel szemben az új autóknál 2-9%-al. És hát az új autónál legalább az előélet biztos.
Üdvözlettel OMEGA

TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 terra

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Corolla Verso
« Válasz #204 Dátum: 2005.01.25 07:38:41 »
Idézetet írta: "afekete"
Ha már így rákérdeztem, akkor megmondja, hogy az a 180 ezres volt. Köszi. (Amúgy sokmindent nem mondhatnak el addig, míg nem tiéd az autó.

Szerencséd volt, hogy ilyen normális embert fogtál ki.
Utána nem mentél üvöltözni az eladóhoz, hogy mit akarnak rádsózni?

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Corolla Verso
« Válasz #205 Dátum: 2005.01.25 09:01:14 »
Idézetet írta: "squiddy"
Szerencséd volt, hogy ilyen normális embert fogtál ki.
Utána nem mentél üvöltözni az eladóhoz, hogy mit akarnak rádsózni?

Nem. Előszőr is nekem messze vannak, másodszor meg úgyis azt fogja mondani, hogy ők már így kapták, nem ők tekerték vissza. Ami végülis előfordulhat. De mivel ez céges autó volt előtte, ezért nem valószinű, hogy nagyon érdekelte őket, mennyit kapnak az autóért.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

omega

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Corolla Verso
« Válasz #206 Dátum: 2005.01.30 21:10:31 »
Üdvözlet mindenkinek!
Olvastam, hogy 2004-ben több mint 64000 új Corolla Verso-t értékesítettek. Érdekes, hogy a toyota.uk-n a verso gyári tetősinnel szerepel.
 Az autó továbbra is nagyon jó. :lol:
üdvözlettel OMEGA 93

COROLLA VERSO 1,6 terra

havalaca

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Corolla Verso
« Válasz #207 Dátum: 2005.01.31 23:52:07 »
Üdv Mindenkinek !
Az egyik reggel ,képzeljétek "általános ébresztőt" tartottam !-ugyanis a riasztóm "beragadt" .Normál nyitásra nem kapcsolt ki a sziréna ,csinálhattam bármit  :!: kb.20 percig szólt (közben leállítási próbálkozások!), utána abbahagyta és el tudtam indulni! Telefonok stb. pl.toyota S.O.S. vonal mondta 1 óra múlva talán jövünk , de. irány a szervíz 1x a reálban a riasztós ember rendes volt de lepasszolt : irány a riasztós cég , sziréna csere , de,hogy mitől volt , az rejtély  :?:szerintük a beszereléskor  egy szálat máshova kötöttek , menjek vissza a szervízbe ahol beszerelték :evil:  :!: ismét telefon oda ,magyarázkodás stb , de nem mentem . :!: Azóta nem volt gond vele  :D Egyébként az autó még "mindíg szupi"  :!: (csak az a fránya zörgés hátul ...:?: )
Üdv ! havalaca

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Corolla Verso
« Válasz #208 Dátum: 2005.02.01 09:14:27 »
Idézetet írta: "havalaca"
Üdv Mindenkinek !
Az egyik reggel ,képzeljétek "általános ébresztőt" tartottam !-ugyanis a riasztóm "beragadt" .Normál nyitásra nem kapcsolt ki a sziréna ,csinálhattam bármit  :!: kb.20 percig szólt (közben leállítási próbálkozások!), utána abbahagyta és el tudtam indulni! Telefonok stb. pl.toyota S.O.S. vonal mondta 1 óra múlva talán jövünk , de. irány a szervíz 1x a reálban a riasztós ember rendes volt de lepasszolt : irány a riasztós cég , sziréna csere , de,hogy mitől volt , az rejtély  :?:szerintük a beszereléskor  egy szálat máshova kötöttek , menjek vissza a szervízbe ahol beszerelték :evil:  :!: ismét telefon oda ,magyarázkodás stb , de nem mentem . :!: Azóta nem volt gond vele  :D Egyébként az autó még "mindíg szupi"  :!: (csak az a fránya zörgés hátul ...:?: )


Nálam is volt problem a riasztóüval, anno nem kötötték be a földelő szálat, így a riasztó indításgátlója nem kapcsolt ki, csak némi kábelköteg cibálás árán :(
-remek túlképzett villamossági szerelők, egy normális vezetékkötést nem tudnak megcsinálni :(
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

szafec

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Téli gumi akció!
« Válasz #209 Dátum: 2005.02.03 19:10:21 »
Toyota Verso-ra téli gumi (ha még valakinek kell) akciósan: www.autogumibolt.hu -ról Michelin 205/55R16 17437Ft/db. Én vasárnap rendeltem és kedden itt volt. Príma kis téli papucs ócsóért ! :lol: