Szerző Téma: Dr.Gáz rövid története.....  (Megtekintve 12721 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Thomasino

  • Night-bird
  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 422
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #15 Dátum: 2009.05.04 21:11:01 »
Jobbulást! Remélem rekord gyorsasággal meggyógyulsz. És a nyári talira már csak rosszemlék lesz...
Én is motoroztam kicsit (21évesen egyből nagymotoros jogsi, no comment), arra jó volt hogy autósként jobban figyeljek a motorosokra.
Nálam is egy kisebb esés vetett véget a motorozásnak, igazából bajom nem lett csak rájöttem nem vagyok Talmácsi.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #16 Dátum: 2009.05.04 22:58:41 »
Nem az a gond, hogy nem vagy Talmácsi, vagy nem tudsz jól motorozni; hanem hogy sokan nem figyelnek, és amíg a kocsiban ott van előtted 1,5m vas, addig a motoron azonnal a térd és a fej jön!.

-nem véletlenül nem motorozok, pedig van egy A-s pecsét is a jogsiban .

Dr. Gáz!  gyors térdkalácsösszeforrást!

Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #17 Dátum: 2009.05.05 14:53:48 »
Nem az a gond, hogy nem vagy Talmácsi, vagy nem tudsz jól motorozni; hanem hogy sokan nem figyelnek, és amíg a kocsiban ott van előtted 1,5m vas, addig a motoron azonnal a térd és a fej jön!.

-nem véletlenül nem motorozok, pedig van egy A-s pecsét is a jogsiban .

Dr. Gáz!  gyors térdkalácsösszeforrást!



Köszönöm szépen, ahogy tehetem megyek majd a mikro talira.A kórházban már 2 napja felkerült a lábamra egy "blase" nem tudom , hogy kell leírni.Oldalt rögzíti a lábam és max 60°-ig tudnám behajlÍtani, de addíg nem megy.Tegnap és ma itt volt  a gyógytórnász a lábam alá helyezett egy gépet ami tegnap 30 ma pedig 50°-ig hajlÍtgatta a lábam természetesen kínzó fájdalom volt. :cry: Úgy képzeljétek el amikor egy berohadt ajtó nem nyilik ki majd ki-be csukogatással egyre jobban kinyílik az ajtó közben hallani lehet a ropogást,nyikorgást és érezni azt , hogy egyre jobban járódik néha megakad de jobb lesz.  :whistling:Na így működik most az én térdem.Ezt soha nem tudtam volna elképzelni amikor egészséges voltam, hogy Így nem hajlik az ember térde ami a hétköznapi életben olyan mint levegőt venni, vagy legugolni valamiért. Átértékeltem az életet, hogy milyen jó dolog az egészség.Vigyázzatok magatokra, a családra soha ne menjetek bele meggondolatlan nem átlátható szitukba. Az egészség nagy kincs!!

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #18 Dátum: 2009.05.05 16:30:57 »
Na így működik most az én térdem.Ezt soha nem tudtam volna elképzelni amikor egészséges voltam, hogy Így nem hajlik az ember térde ami a hétköznapi életben olyan mint levegőt venni, vagy legugolni valamiért. Átértékeltem az életet, hogy milyen jó dolog az egészség.Vigyázzatok magatokra, a családra soha ne menjetek bele meggondolatlan nem átlátható szitukba. Az egészség nagy kincs!!
Vaze, mégegyszer gyors jobbulást néked  :flowers:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #19 Dátum: 2009.05.05 19:47:17 »
Na így működik most az én térdem.Ezt soha nem tudtam volna elképzelni amikor egészséges voltam, hogy Így nem hajlik az ember térde ami a hétköznapi életben olyan mint levegőt venni, vagy legugolni valamiért. Átértékeltem az életet, hogy milyen jó dolog az egészség.

Valamennyire bele tudom képzelni magam a helyedbe, mert egy totálisan banális sí-baleset miatt hat éve nem százas a jobb térdem (és valszeg soha nem is lesz az). Fájdogál, nehezen tudok vele guggolni stb. Ismerem ezt az érzést, hogy milyen, amikor a tested magától értetődőnek vett "működőképessége" hirtelen elbaxódik valami miatt  ::) ... Persze ami veled történt, az nyilván sokkal durvább.

Amúgy jól értettem a leírásodat? Az történt, hogy a teherautós, aki mellett balról épp elhaladtál, kiengedett egy jobbról jövő kocsit maga előtt, és az termett ott így hirtelen előtted? Így volt? Elég para, én is robogózok, rossz belegondolni  :wacko:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #20 Dátum: 2009.05.05 20:00:36 »
Na így működik most az én térdem.Ezt soha nem tudtam volna elképzelni amikor egészséges voltam, hogy Így nem hajlik az ember térde ami a hétköznapi életben olyan mint levegőt venni, vagy legugolni valamiért. Átértékeltem az életet, hogy milyen jó dolog az egészség.

Valamennyire bele tudom képzelni magam a helyedbe, mert egy totálisan banális sí-baleset miatt hat éve nem százas a jobb térdem (és valszeg soha nem is lesz az). Fájdogál, nehezen tudok vele guggolni stb. Ismerem ezt az érzést, hogy milyen, amikor a tested magától értetődőnek vett "működőképessége" hirtelen elbaxódik valami miatt  ::) ... Persze ami veled történt, az nyilván sokkal durvább.

Amúgy jól értettem a leírásodat? Az történt, hogy a teherautós, aki mellett balról épp elhaladtál, kiengedett egy jobbról jövő kocsit maga előtt, és az termett ott így hirtelen előtted? Így volt? Elég para, én is robogózok, rossz belegondolni  :wacko:

Igen pontosan, jol értetted. Tehát figyelj  nagyon!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #21 Dátum: 2009.05.05 20:04:14 »
Igen pontosan, jol értetted. Tehát figyelj  nagyon!

Én aztán figyelek, mint sas  :yes: ... Nagyon óvatos duhaj vagyok két keréken. Tényleg alkalmazom ezt az "úgy menj, mintha láthatatlan lennél" metódust  :hmmmm:

Pl. ilyen sor-kerülést sosem csinálok, nyuszi vagyok hozzá  :whistling:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #22 Dátum: 2009.05.05 20:07:29 »
"blase" nem tudom , hogy kell leírni.
brace nagyon korán mobilizálnak, nálunk 6 hét gipsz lenne, de a te kezelésed a korszerűbb, a műtét része, hogy 90°-ig képerősítő alatt behajlítjuk a térdet, és ellenőrizzük, hogy tart e a hurok, tehét nyugodtan lehetne mozgatni, nem tom nálunk miért nem engedik az öregek :no:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #23 Dátum: 2009.05.06 21:42:04 »
Újra itthon!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #24 Dátum: 2009.05.06 21:52:46 »
 :clap:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #25 Dátum: 2009.05.06 23:10:34 »
Egy motoros beszámolója….

Hali !

Örülök, hogy újra otthon :)

Pihenni sokat & pont annyit és úgy tornáztatni ahogy a "klumpások" mondják!

Szerkesztettem az idézetet. Szilvi
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.07 07:57:31 írta Szilvi »
Pecka - Corolla HB Sol  64

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #26 Dátum: 2009.05.07 07:13:16 »
Újra itthon!

Gáz ,ha gondolod menj el ahhoz a dokihoz akit írtam,a sima dokik úgy raknak össze hogy járni.Én a szakadás után már 2 hónappal újra pályán voltam és óvatosan elkezdtem játszani is és kopkopkop semmi baja azóta,még csak nem is érzem gyengébbnek.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Dr.Gáz rövid története.....
« Válasz #27 Dátum: 2009.05.07 08:47:40 »
Ez nagyon jó hír dr. Gáz!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.